Polski > Hyde Park

Zaburzenia osobowości

<< < (2/3) > >>

Q:

--- Cytat: olkapolka w Kwietnia 25, 2017, 02:00:55 pm ---To dopiero kabaret;)
--- Koniec cytatu ---

I to się może nawet nadaje do tematu ;).

ps.

--- Cytat: olkapolka w Kwietnia 25, 2017, 02:00:55 pm ---Wiecie kto nas ostatnio punktuje? Gnuff i Pirx z obcojęzycznych for:)
--- Koniec cytatu ---

Że też takie rzeczy śledzisz ;). Choć, prawda, i mnie zastanawiały te nicki.

Q:
Takie tam okolicznościowe psychoanalizowanie, ale ciekawe (może nawet bardziej gdy widzieć je w szerszym kontekście) wątki się przewijają...
https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/byc-jak-donald-trump/df4rrzv,2b83378a

silesius:
Dosyć szczegółowo zaburzenia opisane są na stronie https://neuroza.pl/zaburzenia-osobowosci/ Warto zwrócić uwagę na to, że klasyfikacje chorobowe i jednostki ulegają zmianom, a niektórzy wręcz twierdzą, że mamy do czynienia z modami diagnostycznymi. I faktycznie widać duże zmiany w diagnostyce w psychologii i psychiatrii na przestrzeni ostatnich 100 lat.

Q:

--- Cytat: silesius w Lipca 26, 2023, 08:10:02 pm ---niektórzy wręcz twierdzą, że mamy do czynienia z modami diagnostycznymi. I faktycznie widać duże zmiany w diagnostyce w psychologii i psychiatrii na przestrzeni ostatnich 100 lat.

--- Koniec cytatu ---

Należy się obawiać, że tak będzie, jak długo nie zostanie dostatecznie dokładnie poznane fizjologiczne, biochemiczne, czy mechaniczne wręcz (urazy itd.) podłoże podobnych odchyłek.

maziek:
Najbardziej to należy się obawiać że gadasz z reklamą.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej