Autor Wątek: Konstytucja  (Przeczytany 22821 razy)

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Konstytucja
« Odpowiedź #45 dnia: Maja 09, 2015, 12:39:16 am »
przed chwila obejrzalem filmik zrobiony przez Azov Batalion (czesc armii ukrainskiej)/.../Ta barbarzynska dzicz (wiem, wiem-nie wszyscy) nie zmienila sie nie tylko od czasow Bandery, ale od czasow Chmielnickiego.

Zaraz, ten batalion to są dumni przedstawiciele Cywilizacji Zachodniej ;):
http://www.nacjonalista.pl/2014/07/02/europejscy-ochotnicy-walcza-na-ukrainie/
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Re: Konstytucja
« Odpowiedź #46 dnia: Maja 09, 2015, 01:05:01 am »
Oj, oj, Maziek  :) Po pierwsze Kukiz nie jest taki glupi i zielony, jak Ci sie zdaje. Fakt-faktem, uwazam ze ma male szanse nie byc wrzucony na mine przez politycznych wyjadaczy, albo byc wysteroanym. Natomiast z Twojej wypowiedzi wynikalo by, ze obecnie rzadzacy przedstawiaja soba jakas kompetentnosc. Chyba ze masz na mysli rzemioslo polityczne polegajace na sprawnym zdobywaniu wladzy, grabieniu, lganiu i wyslugiwaniu sie pozapolskim silom.  No to wtedy owszem, sa niezli. Albo Polacy tacy glupi. Ale konserw do jedzenia Polakom z tej sprawnosci politykow nie przybedzie. Wrecz przeciwnie.
@Q
No tak, zgadza sie: Narodowo-Socjalistyczni, czesc armii ukrainskiej, podlegli oficjalnym obecnie wladzom ukrainskim, zalozeni min. przez Kolomyjskiego, czerpiacy z bogatej tradycji dumnego europejskiego narodu niemieckiego, tak samo jak ci, co mordowali Polakow, a teraz sa ukrainskimi bohaterami. Co prawda abazuru do lampy ze skory tego ukrzyzowanego/spalonego nie zrobia, bo sie material nieco zniszczyl, ale nie on jedyny. Moze jak gajowy przyjedzie tam nastepnym razem, to dostanie liste zadan spisana na wolowej skorze. No, moze nie wolowej skoro chca byc w europie i podtrzymac historyczne relacje...

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Konstytucja
« Odpowiedź #47 dnia: Maja 09, 2015, 09:13:44 am »
Oj, oj, Maziek  :) Po pierwsze Kukiz nie jest taki glupi i zielony, jak Ci sie zdaje.
Ale przecież nie mówię, że głupi.

Cytuj
Chyba ze masz na mysli rzemioslo polityczne polegajace na sprawnym zdobywaniu wladzy...
Właśnie to mam na myśli. Nie mówię, że facet jest głupi, ale durny to jest, skoro się naiwnie pakuje w maszynkę do mielenia mięsa i sądzi, że coś zmieni. Zostanie pożarty, zmemłany i albo wypluty (jak się jednak nie da strawić) albo wys... w kształcie podobnym do reszty "polskiej elity politycznej". Tak myślę, że będzie bez posiadania takich umiejętności.

Jeden Cugowski chyba szczerze to opowiedział po tym, jak został senatorem, na czym to polega i że on się do tego nie nadaje. Własnie tak to opisał, że zdawało mu się, że głupi nie jest, a trafił w maszynkę, która mu udowodniła, że owszem, że jest jak dziecko we mgle a starzy wyjadacze robią go w szmaty. O ile pamiętam ta konstatacja spłynęła na niego bardzo szybko po wyborze i nie ubiegał się o reelekcję (to była ta krótka kadencja, gdy Kaczyński nieopatrznie spowodował przedterminowe wybory).
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Konstytucja
« Odpowiedź #48 dnia: Maja 09, 2015, 07:38:58 pm »
Jeden Cugowski chyba szczerze to opowiedział po tym, jak został senatorem

Parę drobiazgów a'propos:
http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/wywiady/news-cugowski-dziekuje-przepraszam-koncze-z-polityka,nId,196870
http://telewizjarepublika.pl/cugowski-myslalem-ze-bedac-w-polityce-bede-mial-wplyw-na-cokolwiek,1495.html
http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/239946-cugowski-nie-tylko-spiewac-potrafi-czyli-swiateczna-nutka-optymizmu-artysci-bywaja-rozni-nie-kazdy-jest-danielem-olbrychskim
(Ciekawe swoją drogą, że zachował w efekcie szacunek...? autorytet...? nie, te słowa nie pasują do rodzimego dyskursu politycznego... u obu stron. Zdaje się też, że zachował zdrowy rozsądek...)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Re: Konstytucja
« Odpowiedź #49 dnia: Maja 09, 2015, 11:11:00 pm »
author=NEXUS6 link=topic=1462.msg59740#msg59740 date=1431115872]
Cytuj
A propos gajowego, przed chwila obejrzalem filmik zrobiony przez Azov Batalion (czesc armii ukrainskiej), na ktorym krzyzuja i pala zywcem, schwytanego rebelianta. Normalnie ISIS.
Przez chwilę będę dociekliwy.
Po czym poznałeś "na filmiku", że palony i krzyżowany to rebeliant, a palący to żołnierze batalionu Azov?
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2015, 11:28:22 pm wysłana przez liv »
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Konstytucja
« Odpowiedź #50 dnia: Maja 09, 2015, 11:50:34 pm »
Jeśli to prawda, to nie chcę tych aliensów w akcji oglądać, więc tylko spytam tych, którzy widzieli: czy to prawda, że film przedstawia ukrzyżowanego i palonego żywcem człowieka?
Że to nie imitacja/podróba/fotomontaż?
r.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Re: Konstytucja
« Odpowiedź #51 dnia: Maja 10, 2015, 02:58:06 am »
author=NEXUS6 link=topic=1462.msg59740#msg59740 date=1431115872]
Cytuj
A propos gajowego, przed chwila obejrzalem filmik zrobiony przez Azov Batalion (czesc armii ukrainskiej), na ktorym krzyzuja i pala zywcem, schwytanego rebelianta. Normalnie ISIS.
Przez chwilę będę dociekliwy.
Po czym poznałeś "na filmiku", że palony i krzyżowany to rebeliant, a palący to żołnierze batalionu Azov?
Tak sie przedstawili krzyzujacy. Oczywiscnie nie wykluczam, ze mogli to byc np. ruscy krzyzujacy ukrainca, tak samo jak filmiki od ISIS moga nie byc robione przez ISIS, tylko np. amerykanow, zeby zobrzydzic ISIS, itd., itp...  Z tego co czytalem o tym batalionie, to takie akcje wydaja mi sie z ich strony prawdopodobne.
 Film wyglada na prawdziwy, w sensie ze prawdziwy czlowiek zostal zabity. Ale moze byc fake. Wszystko moze byc fake.
https://pp.vk.me/c624319/v624319338/bdee/oYSPOCYhtB0.jpg

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Konstytucja
« Odpowiedź #52 dnia: Maja 10, 2015, 09:12:55 am »
A co Was ob. Remuszko dziwi, niezależnie czy to prawda, czy nie prawda - to jak najbardziej mogłaby być prawda bo tak się dzieje we wszystkich konfliktach zbrojnych, zawsze szumowiny wypływają. To idzie od człowieka, ze środka. Dziwi mnie, że się dziwicie, mając rozległą wiedzę historyczną i pochodząc z Warszawy. I wcale nie chodzi mi o oddziały złożone z Ukraińców ani nawet o tę bandę kryminalistów niemieckiej krwi pod dowództwem Dirlewangera - tylko o regularne siły zbrojne Niemiec i SS - złożone z synów tego "najbardziej kulturalnego narodu Europy".
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Konstytucja
« Odpowiedź #53 dnia: Maja 10, 2015, 10:27:49 am »
Zanim się zdziwię/niezdziwię tym, co film pokazuje, pytam CO film pokazuje. Taki mam porządek myślenia, tak mam urządzony rozum.
Nie chcę obejrzeć i się samemu przekonać, bo sprawiłoby mi to ogromną przykrość. Dlatego pytam życzliwych rozumnych forumowiczów, którzy już film widzieli: czy na filmie jasno widać, że ofiara jeszcze żyje, że palą ukrzyżowanego jeszcze ŻYWEGO człowieka, czy "tylko" martwe ludzkie ciało?
Uprzejmie proszę o odpowiedź OGLĘDNĄ, lecz jednoznaczną.
R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Konstytucja
« Odpowiedź #54 dnia: Maja 10, 2015, 06:13:01 pm »
tak mam urządzony rozum.
No, no, nie pochlebiajcie sobie. Ja mogę obejrzeć tylko proszę o bezpośredni link, bo tego jest za dużo.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Konstytucja
« Odpowiedź #55 dnia: Maja 10, 2015, 06:37:40 pm »
Po moim trupie! Niech Ci pan Nex da.
R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )