Autor Wątek: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]  (Przeczytany 288227 razy)

Macrofungel

  • Gość
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 22, 2005, 11:17:27 pm »
 ;D

Socrates

  • Gość
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 23, 2005, 06:26:00 am »
Wlasnie wymienilem wypalona zarowke.  Co o tym sadzicie?  Podzielcie sie wspamnieniami!!!
Socrates

Deckert

  • Gość
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 23, 2005, 09:07:34 am »
A miałeś przypalony gwint? :-)

Luca

  • Gość
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 23, 2005, 10:36:56 am »
     Moim zdaniem pozytywną zmianą byłoby rozdrzewianie się wątków dyskusji wedle tego kto komu na co odpowiada (czyli nie chodzi mi o tworzenie "komnat" ino o przemiany organizacji wewnątrz topikuff). Pomagałoby to, wedle mej opinii, utrzymać tematy i unikać przepadania postów w wyniku zawalenia ich kolejnymi, w których forumowicze piszą coś do np. wątku tytułowego. No i ułatwiałoby długotrwałe kłótnie, naturalnie konstruktywne;-P

dzi

  • Gość
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 23, 2005, 10:39:30 am »
Yyyyy a jak chcesz to zrealizowac?

Bladyrunner

  • Gość
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 23, 2005, 01:02:35 pm »
Często w jednym poście odpowiada się kilku osobom po kolei na różne sprawy, więc to rozwiązanie również najlepsze nie jest.

dzi

  • Gość
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 23, 2005, 01:13:46 pm »
Ja bym proponowal rozmawiac jedynie o cechach ktore da sie wprowadzic stosujac darmowe dostepne enginy, a najlepiej o tych ktore nie wymagaja zmiany enginu...

Zeby nie bylo:
- kwiatek mi w ogrodku usechl
- pogadaj z rosjanami bo maja jakas technologie zmiany pogody, wtedy moglbys zrobic tak ze spadnie deszcz
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2005, 01:15:03 pm wysłana przez dzi »

Luca

  • Gość
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 25, 2005, 09:49:09 pm »
Cytuj
Yyyyy a jak chcesz to zrealizowac?


    Nie mam pojęcia, bo w wyniku swej ignorancji nawet nie wnikam...

Cytuj
Ja bym proponowal rozmawiac jedynie o cechach ktore da sie wprowadzic stosujac darmowe dostepne enginy, a najlepiej o tych ktore nie wymagaja zmiany enginu...


    ...i nie wiem, które zmiany mieszczą się w dozwolonym przedziale propozycji;) Napisałem co napisałem, bo miałem kiedyś przyjemność być użytkownikiem takiego "rozdrzewionego" forum i, w moim odczuciu, taka formuła sprawdzała się lepiej. Skoro jednak zmiana w tym elemencie byłaby niemożliwa do zrealizowana to trudno, wcześniej tej świadomości nie miałem, próba nie strzelba i takie tam...;-] No, ale poza możliwością praktycznej realizacji byłem też ciekaw reakcji innych, wieć abstrahując już od nieszacowanych nawet przeze mnie trudności technicznych, wypowiedzi typu:

Cytuj
Często w jednym poście odpowiada się kilku osobom po kolei na różne sprawy, więc to rozwiązanie również najlepsze nie jest.


    Można powiedzieć, że wszystko ma swoje plusy i minusy... Ale dla mnie w tym przypadku minus nie zaistniał - nie odczuwałem bóli, z powodów jakie podałeś. Może to po prostu kwestia gustu:-? Przyzwyczajenia? Nie-do-końca zrozumienia się?
    W sumie mało to istotne, więc chyba wąteczek umrze śmiercią naturalną... Beep... Beep... Beeep... Beeeeeeeeeeeee...;-]

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 07, 2010, 06:06:36 pm »
Chciałbym zaapelować do Szanownej Administracji (Administracji, nie Moderacji właśnie, bo moim zdaniem sprawa ta wymaga czegoś więcej niż tylko pieczołowitego usuwania spam-postów i spam-wątków, a mówię to jako względnie doświadczony zarówno mod jak i admin) o odgórne ;) zajęcie się sprawą b. płodnych ostatnio botów, które szczególnie upodobały sobie dział anglojęzyczny i Akademię Lemologiczną.

Podaję listę ajentów wrażych plemion robocich:
http://forum.lem.pl/index.php?action=profile;u=3677
http://forum.lem.pl/index.php?action=profile;u=3652
(Wypowiedzi pozornie na temat, boty da się rozpoznać, po - zawierających linki reklamowe - charakterystycznych sygnaturkach.)
I - przede wszystkim:
http://forum.lem.pl/index.php?action=profile;u=3654
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 15, 2010, 01:42:42 pm »
Nie wiem czy to jest sprawa do tego wątku sensu stricte, ale innego nie znalazłem.

Wołam mianowicie o samodyscyplinę. Od pewnego czasu przyłapuję się bowiem na tym, że wchodzę na forum LEM.pl podyskutować o Kaczorach i innych Donaldach. Wydaje mi się, że pączkujących tematów politycznych i okołopolitycznych w Hyde Parku jest już trochę za dużo. Że i p. Remuszko mnoży je ponad potrzebę (choć - by być sprawiedliwym - nie on pierwszy po politykę w Parku siegnął) i my się niepotrzebnie wciągamy. Owszem jest to wszystko ciekawe i rozmawiamy przeważnie na poziomie niedostępnym większości sieciowych politycznych dyskusji (nie podzieliliśmy się na grupy według politycznych barw i błotem nie obrzucamy; nikt też nikomu strasznego zarzutu bycia Żydem nie stawia), ale co nadto tego za wiele.

W "Akademii..." stygnie "Wizja..." porzucona w połowie roboty. Kosmologia nieruszana leży, a my tylko o wyborach (tak czy siak nędzne to wybory), politykach i spadłych samolotach. Lem się pewnikiem w grobie przewraca i zaraz pewnie wstanie potraktować nas jak Cerebron Trurla i Klapaucjusza.

Do rakiet marsz, co to nam rdzewieją i ad astra proszę, a nie tylko sprawami grajdoła się podniecać!
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

ANIEL-a

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 701
  • a może tak pomóc dzieciakom? kliknij ikonkę IE ;)
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 16, 2010, 01:01:04 pm »
Podpisuję się pod tym rękami obiema!

Evangelos

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Mistyk! Wierzy, ze istnieje.
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 16, 2010, 03:24:13 pm »
Dostojny Kju, to jeden z najlepszych postow, jakie mialem okazje czytac od dlugiego czasu na forum :)
Duzy plus!

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 21, 2012, 02:06:22 am »
Powiem tak... Jak patrzę na to co wyprawiają chwilami Smok Eustachy (np. w wątku obok minut temu parę) i wiesiol (choć tenże w sumie dość spokojny jest, acz bywa arcypustosłowny), a także na niefortunną taktykę zastosowaną w odpowiedzi przez Męberytę (zwaną pospolicie zjadaniem kanibali [w ramach walki z kanibalizmem]), to - choć różnie, jak wiadomo, nam się kohabitacja z Moderatorem (Globalnym) Terminusem układała - chce się jeno zakrzyknąć: "Terminus wróć (do czynnej moderacji, oczywizda) i tnij!".

Nożycami służę ;):

Zstąpienie skrzata z wyżyn Olimpu (Olympus Mons, oczywiście), nie mniej mile widziane.

ps. skakaniu wyżej rzyci i rzucaniu zbokami na Lem.pl, mówimy nie!
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2012, 02:13:04 am wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 03, 2014, 11:35:35 pm »
Kilka miesięcy temu skarżyłem się Globalnemu, że nie dostaję cynków od automatu o nowych wpisach na obserwowanych wątkach - AŻ TU DZIŚ O 19:03 nagle DOSTALEM SZESNAŚCIE, Z WSTECZA!
VOSBM
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13345
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 04, 2014, 09:18:55 am »
Zobacz daty nadania, najlepiej w nagłówkach maili po wyświetleniu ich pełnej zawartości. Będziesz wiedział, kto winowat.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).