Autor Wątek: no nie mogę...  (Przeczytany 593172 razy)

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6888
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #1350 dnia: Września 04, 2021, 01:13:37 pm »
To co później to mniejsza - nie wiadomo do czego ludzie wykorzystają maseczki;)
No, maseczki, ale nie uszy!
Jasne - chodziło mi tylko o Twój argument przeciwkolczykowy, że teraz kolczyki są wszędzie...maseczki kiedyś też mogą być - rzecz w tym co pierwsze zawisło na uszach;)
Hihi...wiedziałam, że namieszam - miałam na myśli wytrącenie z tropu kolczykowego...czyli nie co w ogóle było pierwsze u człowieka: ucho czy nos, tylko co było pierwsze dla kolczyka: ucho czy nos? Co człek sobie pierwsze zakolczykował;)
Bo jeśli nos wtedy bezużyteczność uszu - do czasu maseczki - jest ewidentna;)
Cytuj
Aczkolwiek w myśl zasady, że nie po to człek ma gębę aby żarł, ale po to aby mógł mówić, to jednak stawiam na ucho, jako że Biblii nosem (ze zrozumieniem) nie idzie wciągać - a przynajmniej o tym nie słyszałem.
Nie słyszałeś o piśmie wyczuwanym nosem?
Przecież wiara jest na czucie, nie na mędrca szkiełko;)

Nawiasem mówiąc co Bóg dał, Bóg odbiera - co prawda nosa nie, ale węch od roku systematycznie niewierni tracą...mogę dać świadectwo 8)

A reszta to diabelskie sztuczki;)
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2177
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #1351 dnia: Września 13, 2021, 05:11:01 am »

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #1352 dnia: Września 24, 2021, 09:27:29 am »
1. Kto by pomyślał, że "Twardowsky" jest tak bardzo z życia wzięty...
https://natemat.pl/345609,kontenerowiec-ever-given-narysowal-w-zatoce-sueskiej-penisa-film

2. Cyklu nie należy śmiać się z nazwisk cd.:
https://pl.linkedin.com/in/lech-taczka-a6152b51
Jeśli to nie pseudonim*, albo profil-wygłup, to dziwi mnie imienny wybór rodziców p. redaktora (któremu, jeśli nas kiedykolwiek będzie czytał, chciałbym - z zastrzeżeniem jw. - wyrazić współczucie z powodu tego, co pewnie musiał przechodzić w latach szkolnych).

* Wszyscy chyba pamiętamy za jakiego Bakę (ciekawe, swoją drogą, czy tym sposobem Bierutowi dodatkowo na nosie nie grając, tak jak Stalinowi - zwąc się Stalińskim) Kisiel robił.
« Ostatnia zmiana: Września 24, 2021, 09:03:38 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #1353 dnia: Października 08, 2021, 09:45:28 pm »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13346
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #1355 dnia: Listopada 15, 2021, 03:49:33 pm »
Polscy wspinacze utknęli w Alpach. Wezwali pomoc, ale jeden uciekł, by nie płacić za akcję ratunkową.

Dwóch polskich alpinistów wezwało pomoc po tym, jak utknęli pod alpejskim szczytem Zugspitze. Na miejscu ratownicy zastali tylko jednego, bo drugi... uciekł. W fatalnych warunkach ratownicy musieli go ścigać.

- Wyruszyliśmy w 15 osób, wjeżdżając na szczyt bawarską kolejką linową - powiedział Riccardo Mizio, ratownik górski, który kierował operacją. W zawiei śnieżnej i za pomocą lin pokonali następnie 300 metrów, aby dotrzeć do Polaków. I tam doszło do "dziwnej sytuacji". Na miejscu ratownicy zastali bowiem tylko jednego alpinistę. Jego partner zniknął.

- Zabezpieczyliśmy mężczyznę i z pomocą liny zabraliśmy go na górę, do stacji - powiedział gazecie Mizio. Ratownicy wyruszyli następnie na poszukiwania drugiego wspinacza. Okazało się, że - pomimo wyczerpania i bardzo niesprzyjających warunków pogodowych - drugi z Polaków próbował samodzielnie zejść i następnie dojść do austriackiego Ehrwaldu. "Na grani szczytowej rozpoczął się prawdziwy pościg: za Polakiem rzuciły się służby ratunkowe, które - na szczęście dla niego - w końcu go złapały". Powód dziwnego zachowania alpinisty okazał się finansowy: nie miał ubezpieczenia i obawiał się, że koszty akcji ratunkowej będzie musiał pokryć z własnej kieszeni. Zgodził się pójść z ratownikami dopiero, gdy ci obiecali, że za pomoc nie wystawią mu rachunku.

Mam nadzieję, że kłamali ;) .
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #1356 dnia: Listopada 15, 2021, 06:04:57 pm »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13346
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #1357 dnia: Listopada 15, 2021, 07:12:02 pm »
&ab_channel=GraemeMaher
Raczej.
Przy czym mam nadzieję, że ratownicy kłamali, a nie ten biedny idota.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2177
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #1358 dnia: Listopada 24, 2021, 04:16:12 pm »

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #1359 dnia: Listopada 25, 2021, 12:08:29 pm »
Ja bym to dał do tempory z moresem, bo jest doprawdy znamienne, i za signum t. robi, że teraz wszystko sprofesjonalizowali i przedmiotem szkoleń uczynili, nawet rockowo-metalową chrypkę i demonstracyjne darcie mordy:
https://zyciepomorza.pl/2021/11/23/jak-profesjonalnie-drzec-ryja-warsztaty-finansowane-z-budzetu-gdanska/

Przy czym jedna rzecz wymaga doprecyzowania - gdański Klub K.P. nie dostał 47 tys. wyłącznie na w/w cel, a na całokształt swoich tegorocznych działań, na które składa się również organizacja takiego spotkania chociażby:
https://nauka.trojmiasto.pl/Matematyka-codziennosci-pieniadz-imp513821.html
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2021, 04:40:00 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #1360 dnia: Grudnia 04, 2021, 06:45:59 am »
Kolejna odsłona cyklu nie należy śmiać się z nazwisk:
https://timenote.info/en/person/view?id=4412045
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #1361 dnia: Grudnia 12, 2021, 09:27:57 am »

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #1362 dnia: Grudnia 13, 2021, 11:03:26 am »
ten biedny idota.

Na zasadzie skojarzeń...
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #1363 dnia: Grudnia 18, 2021, 06:57:59 am »



NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #1364 dnia: Grudnia 20, 2021, 05:47:27 am »
Dobra, niech mi ktos powie, ze to jest jakis fake, kabaret, czy cos w ten desen, bo... ;D ;D ;D:
https://www.youtube.com/watch?v=MVpddez7DLA

Czy w Kielcach ktos cos dodaje w tych wodociagach do wody? ;D ;D
https://www.youtube.com/watch?v=DhQRVcYESdk
« Ostatnia zmiana: Grudnia 20, 2021, 05:54:46 am wysłana przez NEXUS6 »