Autor Wątek: Sprawy różnakie  (Przeczytany 507125 razy)

jacekmw

  • Gość
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 18, 2006, 02:57:47 pm »
Ale tu sympatycznie i miło. A jakie wspaniałe pojazdy !
Ten czołg taki uduchowiony, jakby do nieba wzlatywał ... (chyba, że to super tajny wynalazek z odtajnionych archiwów radzieckich)

Syriusza bym nie czcił, bo niespecjalnie dobrze się kojarzy, ale Proxima zasługuje na swój dzień. Problem tylko że trzeba się najeździć żeby solenizantkę zobaczyć na własne oczy. Ja już ją po części uczciłem - mój stary,wysłużony komputer (z Solarisem - to aby post nie był całkowicie OT) tak się nazywa...

Terminus

  • Gość
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 18, 2006, 03:03:21 pm »
Znaczy nazwałeś komputer 'proxima'?

jacekmw

  • Gość
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 18, 2006, 07:12:06 pm »
Dokładnie. Początkowo chciałem nazwać go antares, ale w sieci wewnętrznej już taki istniał.
Sędziwa już jest, niestety komputery starzeją sie znacznie szybciej niż żółte gwiazdy pokroju proximy:

jacek@proxima:~$ uname -a
SunOS proxima 5.8 Generic_108528-27 sun4u sparc SUNW,Ultra-30

mia

  • Gość
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 27, 2006, 01:03:16 pm »
Witajcie :D Przepraszam, ale... chyba ktoś mi dzisiaj podał dwufelicytek kochanolu albo... no na pewno coś z linii dobracyn... Chciałem tylko powiedzieć, że mimo, że od niedawno to Was wszystkich bardzo lubię a dzisiaj to nawet tęsknię :'

Ależ zakochany bełkocik uprawiasz, Jarutku. Aż miło popatrzeć. Moje gratulacje wiosenne. A czy Ona o tym wie?



( Przepraszam, że odzywam się tak rzadko, ale sercem i duchem jestem z Wami częściej...i uważm, że świat bez naszego forum byłby szary i bezbarwny i ... idę sobie profilaktycznie dać pod żebro bo w naszym Terminusie to się dzisiaj chyba wręcz zakocham... przyślijcie trochę furyasolu i załamki- no coś z rodziny upierdliwiny bo się mi serce rozdyma!Całuję i udaneg weekendziku życzę :-*[/quote]
« Ostatnia zmiana: Marca 27, 2006, 01:05:15 pm wysłana przez mia »

Terminus

  • Gość
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 27, 2006, 03:30:47 pm »
Cóż za optymistyczny post. W Terminusie polecałbym zakochiwać się raczej osobiście, a substancje pokroju dwufelicytka omnikochizyny dozować z umiarem.

Nieco rzadko tu koleżanka pisuje (1 post...?) więc mam nadzieję że to nie ostatnia wizyta...


mia

  • Gość
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 27, 2006, 04:16:43 pm »
Cytuj
Nieco rzadko tu koleżanka pisuje (1 post...?) więc mam nadzieję że to nie ostatnia wizyta...



Bo onieśmielacie mnie umysłowymi potoczystościami, a ja raczej pragmatycznie na ogół. WszechŚwiat dzielicie na bąble. Ale daj mi chwilę zastanowienie. To może i nawet allele skutecznie skomentuję  :-X.

Pozdrawiam
Mia
« Ostatnia zmiana: Marca 27, 2006, 04:59:20 pm wysłana przez Terminus »

A-cis

  • Gość
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 27, 2006, 10:30:02 pm »
Zachodzę w głowę, jak wydedukowałeś, że to jest koleżanka? :)
Styl ... może .. może ... ale cytowany fragment wskazywałby raczej na coś wręcz przeciwnego
Cytuj
chyba ktoś mi dzisiaj podał dwufelicytek kochanolu albo... no na pewno coś z linii dobracyn... Chciałem tylko powiedzieć, że mimo, że

Terminus

  • Gość
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 28, 2006, 02:06:11 am »
Ehę, no w sumie masz racje. Ale protestu nie było ::)

Kto tam wie.

mia

  • Gość
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 28, 2006, 09:57:33 am »
Żadnych protestów, tylko akceptacja. Zresztą nie wydaje mi się, żeby akurat tutaj płeć miała szczególne znaczenie. Nawet, jeśli żeńska  ;D

Sokratoides

  • Gość
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 28, 2006, 12:37:33 pm »
Cytuj
chyba ktoś mi dzisiaj podał dwufelicytek kochanolu albo... no na pewno coś z linii dobracyn... Chciałem tylko powiedzieć, że mimo, że


Cytuj
Zachodzę w głowę, jak wydedukowałeś, że to jest koleżanka?  
Styl ... może .. może ... ale cytowany fragment wskazywałby raczej na coś wręcz przeciwnego


Ale to cytacik był, tylko jakoś tak się to wszysko wymieszało. Koleżanka mia cytowała niejakiego Jarutka. On to właśnie się podkochuje w "naszym Terminusie"   ::). No cóż za chemię nikt nie może (a że może chemią, to już inna sprawa)  ;).

P.S. Witam po przerwie, szkoda, że okoliczności mojego przybycia (chociaż to niby wiosna idzie) zbyt wesołe nie są. Że będę pojawiał się tu często ręczyć nie mogę, jednak w granicach możliwości postaram się tu bywać...

No cóż - zdrówka i przytomności umysłu życzę  :)
SdS
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2006, 12:38:26 pm wysłana przez Sokratoides »

Deckert

  • Gość
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 28, 2006, 12:48:30 pm »
Witaj po przerwie Sokratoidesie  :)

CU
Deck
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2006, 12:48:43 pm wysłana przez Deckert »

A-cis

  • Gość
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 28, 2006, 01:20:50 pm »
A ja, korzystając z faktu że to są "sprawy różnorakie", mam pytanie do Terminusa.
Czy w związku z tą nową sytuacją, są jakieś zagrożenia dla tego forum? Jakie są relacje z usytuowaniem serwera i sponsorami?

Falcor

  • Gość
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 28, 2006, 07:00:02 pm »
Co do płci to mi nick - mia - kojarzy się z jedną z postaci z "Pulp Fiction" i też jakoś automatycznie założyłem, że to kobitka :)

A-cis

  • Gość
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 28, 2006, 07:16:27 pm »
Ja 2x czytałem tamten tekst gdy się ukazał. Styl (jak już napisałem) pasował mi na wiosenną kobietę. Ale to "chciałbym" - jedyne słowo sugerujące płeć - myliło. Nie zaskoczyłem, że to cytat bo cytaty zwykle zaznaczamy inaczej.
Nie ułatwiał też sprawy (wyjątkowo) nieokreślony "Gender"  ;D

Terminus

  • Gość
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 28, 2006, 07:17:05 pm »
Cytuj
A ja, korzystając z faktu że to są "sprawy różnorakie", mam pytanie do Terminusa.
Czy w związku z tą nową sytuacją, są jakieś zagrożenia dla tego forum? Jakie są relacje z usytuowaniem serwera i sponsorami?


Rozumiesz chyba, że jest jeszcze nieco za wcześnie żebym Ci odpowiedział. Jednak  mam zamiar jeszcze dzisiaj napisać w kilka miejsc w tej sprawie.

Osobiście uważam że istnienie forum nie będzie zagrożone.