Autor Wątek: LGBT  (Przeczytany 80682 razy)

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 23, 2019, 07:20:45 pm »
obie powieszę sobie na zewnętrznych drzwiach swego ursynowskiego mieszkania.

Po co się ograniczać do dwu?

::)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

xpil

  • Full Member
  • ****
  • Wiadomości: 234
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 23, 2019, 08:51:03 pm »
https://teeshirtpalace-production.s3.amazonaws.com/spree/images/LGBT64854-WHITE-HPOST/large/LGBT64854-WHITE-HPOST.jpg

Jak już skończymy (-cie) obrabianie (nomen omen) dupy tematyce LGBT, proponuję przesiąść się na leworęcznych. Potem na brunetki, a zakończyć na garbatych.

A tak na serio, wszędzie teraz LGBT, aż strach lodówkę otworzyć.

Przyjdzie mi znów przeczekać w cichości aż wszystkim przestanie odp*lać :)



maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13345
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 23, 2019, 09:06:37 pm »
Precyzyjnie: kto w tym wątku obrabia d.pę LGBT - bo ze względu na niejasną l.m. nie wiem, czy się zaliczam.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 23, 2019, 09:52:38 pm »
Czy dobrze pamiętam, że ten sam pan xpil sam z siebie żywo zainteresował się moją korespondencją z Mistrzem?
https://forum.lem.pl/index.php?topic=1583.msg75832#msg75832

R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

xpil

  • Full Member
  • ****
  • Wiadomości: 234
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 24, 2019, 10:13:58 am »
Czy dobrze pamiętam, że ten sam pan xpil sam z siebie żywo zainteresował się moją korespondencją z Mistrzem?
https://forum.lem.pl/index.php?topic=1583.msg75832#msg75832

Tenże sam. Korespondencją się chwilowo "odinteresowalem". Może, kiedyś...

xpil

  • Full Member
  • ****
  • Wiadomości: 234
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 24, 2019, 10:29:44 am »
Precyzyjnie: kto w tym wątku obrabia d.pę LGBT - bo ze względu na niejasną l.m. nie wiem, czy się zaliczam.

Po niedawnej eksplozji tematu w Sieci (nie pierwszej zresztą i nie ostatniej, bo kwestia wraca jak jakiś popsuty bumerang) przeczesuję tego typu wątki pobieżnie swoimi wzroczniami, a następnie staram się trzymać z dala. Temat równie parszywy jak religia czy polityka. Czyli: dopóki ludzie się cieszą swoją (taką czy inną) formą intymności w prywatnym gronie najbliższych, mogą sobie nawet być pedonekrokoprozoogerontofilami z ciągotami do dobrze naoliwionych wiertarek, nic mi do tego. Człowiek - ryba słodkowodna, nic co ludzkie, alienum puto, wiadomo. Ale nie, kurna, ludzie muszą, po prostu muszą najpierw zrobić z tego wielką publiczną sprawę, żeby za femtosekundę podzielić się na "my" i "oni" i się zacząć naparzać. Dziękuję, postoję.

Wolę poczytać o wielowątkowości w Julii, o zdjęciach Drogi Mlecznej w szerokim spektrum czy nawet o legendarnych programistach 10x, niż taplać się w tym czymś.

Tak że tego, ten. Odpowiadając na Twoje pytanie: nie wiem kto komu co tu obrabia i wiedzieć nie chcę ;)

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13345
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 24, 2019, 10:59:54 am »
Po pierwsze: to po co czytasz, jak nie chcesz czytać, skoro wątek już w tytule ma "LGBT" więc łatwo można się było zorientować, że jest prawdopodobnie o LGBT?
Po drugie: nie ma w tym wątku "obrabiania d.py LGBT", chyba że samo użycie tego akronimu jest "obrabianiem d.py LGBT".
Owszem, założyciel wątku, pytany o co innego, ni z gruszki ni z pietruszki,  offtopicznie przedstawił tu swoje poglądy na LGBT, widocznie leżało mu na sercu.
Ty zrobiłeś to poniekąd jako drugi.

Wątek jest o zupełnie czymś innym, niż poglądy założyciela i Twoje na LGBT.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

xpil

  • Full Member
  • ****
  • Wiadomości: 234
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 24, 2019, 11:02:31 am »
Po pierwsze[...]

Wiem, wiem. Mój wewnętrzny troll zrywa się z łańcucha dość regularnie.

Jak to się kiedyś pisało: MSPANC.

Pax.

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 24, 2019, 11:05:36 am »
kwestia wraca jak jakiś popsuty bumerang

Sorry Winnetou, popsuty bumerang nie wraca.

Wątek jest o zupełnie czymś innym, niż poglądy założyciela i Twoje na LGBT.

Teoretycznie tak - jest o tym, co Lem myślał na tytułowy temat. W praktyce, obawiam się, wyszła Jarema-bis, co było do przewidzenia.
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13345
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 24, 2019, 11:06:28 am »
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 24, 2019, 12:36:03 pm »
Czy Mistrz rzekł o LGBT jedno słowo więcej ponad to, co tu zostało zalinkowane?

R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 25, 2019, 06:42:22 pm »
Jeśli to prawda:

http://wyborcza.pl/7,75398,25028332,homofobiczna-naklejka-gazety-polskiej-wycofana-ze-sprzedazy.html

to przypuszczam, że następnym postanowieniem niezależnego i niezawisłego sądu będzie zakaz używania skrótu LGBT w przestrzeni publicznej, a więc także usunięcie z Forum tego wątku...

R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

oleszko90

  • YaBB Newbies
  • **
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 26, 2019, 12:03:22 pm »
Najpierw tworzą prowokacyjne manifesty, a teraz mają problem że ludziom to nie pasuje. Przeciwko czemu oni protestują i manifestują te rzeczy? Dopóki nie głosili światu swoich herezji nikt na nich nie pluł. A tak to jestem zmuszony do brania udziałów w blokadach tych manifestów bo takiej okazji i rozrywki przegapić po prostu nie mozna - i to za darmo!

edit maziek: Bez reklam w stopce proszę.
Po drugie: to nie jest wątek "co ja sądzę o LGBT".
Powyższa prośba jest do wszystkich.
Chyba że wszyscy chcą pogadać o LGBT - to trzeba założyć osobny wątek.
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2019, 12:33:30 pm wysłana przez maziek »
Księgowy z zamiłowaniem do literatury

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 26, 2019, 12:15:10 pm »
http://wyborcza.pl/7,75398,25028332,homofobiczna-naklejka-gazety-polskiej-wycofana-ze-sprzedazy.html

Najszczersze Bóg zapłać wam, Remuszko, za dobre wieści. Wracacie mi wiarę w to, że polskie sądy potrafią czasem wydać sensowny wyrok (abstrahując od ew. zakulisowo-politycznego tła niezawisłych decyzji). A jeśli przypadkiem w postępowaniu uczestniczy wasz znajomy - sędzia Tuleya, to Bóg wam zapłać podwójne, albo i stokrotne.

Dopóki nie głosili światu swoich herezji

A wy - jeśliście nie spambot (bo mam poważne wątpliwości) - poczytajcie sobie o starożytnej Grecji (Herakles z Jolaosem, Achilles z Patroklesem, Zeus z Ganimedesem, Apollo z Hiacyntem, Safona z koleżankami, Platon z Sokratesem, Aleksander z Hefajstionem) i... nie głoście herezji ;). To z czym usiłujecie walczyć jest stare jak świat.

ps.
@maziek

Dopiero teraz widzę doedytkę, dostosowuję się.
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2019, 12:42:14 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 26, 2019, 04:03:19 pm »
@ maziek
Jak tu jestem ponad 10 lat, nikt nigdy nigdzie nawet nie sugerował, aby forumowicze nie wypowiadali się, co sądzą o zjawisku, któremu poświęcony jest dany wątek.
Przykro rzec, ale dostrzegam analogię z decyzją sądu o naklejce, czyli, mówiąc wprost, z cenzurowaniem wolnego słowa :-(

R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )