Autor Wątek: Religijna Rzeźba  (Przeczytany 1171417 razy)

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Religijna Rzeźba
« Odpowiedź #2625 dnia: Października 04, 2015, 08:38:04 pm »
Kju, ratuj mnie przed tym ignorantem...
R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13390
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Religijna Rzeźba
« Odpowiedź #2626 dnia: Października 04, 2015, 08:58:23 pm »
O, jeszcze kompanów sprasza i będą sobie mościć literaturą wyższą, tfu...
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
Odp: Religijna Rzeźba
« Odpowiedź #2627 dnia: Października 04, 2015, 09:16:54 pm »
O, jeszcze kompanów sprasza i będą sobie mościć literaturą wyższą, tfu...
WY to wiecie jak z forum wygonić heteroseksualnych.
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16083
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Religijna Rzeźba
« Odpowiedź #2628 dnia: Października 05, 2015, 11:06:23 pm »
Kju, ratuj mnie przed tym ignorantem...

Sądzisz, że maziek nie czytał (minimum tego ;))?
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Religijna Rzeźba
« Odpowiedź #2629 dnia: Października 05, 2015, 11:50:54 pm »
Teraz poważnie.
Gdy ktoś czegoś nie wie, to powinien umieć się przyznać do tej niewiedzy. Ani to grzech, ani wina, ani nic. Nie wiem, i już! Wporzo.
Ale gdy się jest papieżem Urbanem, to kłamstwo w jego ustach brzmi GORZEJ niż kłamstwo w ustach Urbana Jerzego. Tak uważam, i sądzę, że Forumowicze z tym "gorzej" się ogólnie zgadzają.
Analogia dotyczy nie kłamstwa, lecz wiedzy. Gdy ktoś jest Yabbą na Forum Mistrza - też nie musi wiedzieć wszystkiego Mistrzowskiego, lecz - wydaje mi się - że powinien zachować publiczne umiarkowanie w kwestii własnej niewiedzy dotyczącej Mistrzowskich fundamentów. Piję do tego, że Maziek-Yabba nie musi oczywiście znać na wyrywki tekstu Mistrza pod tytułem "Ciemność i pleśń", ale raczej powinien wiedzieć, że Mistrz taki tekst w ogóle napisał. Zwłaszcza, że to były Mistrzowskie - poniekąd - PIERWOCINY (1959!!!). Dla mnie to TROCHĘ tak, jakby nie wiedzieć, że Mistrz napisał "Solaris", "Eden", "Obłok, albo "Astronautów". Uważam, że w ustach papieża-Yabby taka niewiedza brzmi GORZEJ niż w ustach mureszki, nie mówiąc już o młodzieży typu tzoka, wiesioła czy innych forumowych nastolatków.
Włosienica i pręgierz! No, przynajmniej trzy klęczące pacierze na grochu...
R.
« Ostatnia zmiana: Października 05, 2015, 11:55:24 pm wysłana przez Stanisław Remuszko »
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16083
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Religijna Rzeźba
« Odpowiedź #2630 dnia: Października 05, 2015, 11:59:00 pm »
Ale serio: po czym wnosisz, że maziek nie wie/nie czytał? Bo ja raczej mam wrażenie, że sobie jaja tak zwane robił z czego o czymkolwiek wyrokować trudno...
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Religijna Rzeźba
« Odpowiedź #2631 dnia: Października 06, 2015, 12:05:57 am »
A, skoro jaja, to wszystko cofam, skreślam i się publicznie wypieram. Jeszcze mógłbym usunąć, ale jestem nie z tych...
R.
pjes: i bardzo przepraszam WSzanownego Yabbę za niesłuszną i podejrzliwą krytykę (czytaj: jałowe krytykanctwo...)
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2015, 12:22:27 am wysłana przez Stanisław Remuszko »
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16083
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Religijna Rzeźba
« Odpowiedź #2632 dnia: Października 06, 2015, 12:43:24 am »
To jeszcze jedna sprawa...

WY to wiecie jak z forum wygonić heteroseksualnych.

Poczekaj... Dlaczego zakładasz, że heteroseksualni mają powody nie lubić homoseksualnych? W końcu ci ostatni konkurencji do kobiet nie stanowią, dzieci (które znów by mogły stanowić konkurencję dla heteroseksualnych potomstwa) zazwyczaj nie posiadają, i jeszcze - jak się np. Czajkowski nazywają, albo Proust - Sztukę przez duże S potrafią tworzyć.

O, to już homoseksualista ma więcej powodów, by kolegów po orientacji nie lubić (na takim tle jak zdrada, kochanka odbicie, miłosne odrzucenie i takie tam)...::)
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2015, 12:51:57 am wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
Odp: Religijna Rzeźba
« Odpowiedź #2633 dnia: Października 06, 2015, 10:27:55 am »
Poczekaj... Dlaczego zakładasz, że heteroseksualni mają powody nie lubić homoseksualnych?
A może odwrotnie. A kto napisał, że chodzi o lubienie. A jeśli już o to chodzi, to nie ma co dociekać. Jak się nie lubi buraków (już wspomnianych w innym temacie) to się nie lubi, widocznie organizm ich nie potrzebuje. Może się zdarzyć że te nielubienie jest wynikiem dajmy na to jakiegoś traumatycznego zdarzenia z dzieciństwa, ale tu już są od tego specjaliści. Także lepiej się w to nie pchać. Ciekawym natomiast tematem podjętym przez Hoko, jest temat seksu oralnego zwłaszcza w Rzeżbie Religinej i tu się radziłbym skupić.
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta

Hoko

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2961
    • Zobacz profil
Odp: Religijna Rzeźba
« Odpowiedź #2634 dnia: Października 06, 2015, 12:11:28 pm »
Rzeźba religijna jest wątkiem w sam raz na ten temat, jako że Terlikowska mówiła o tym w kontekście religijnym - że katolikom, jak najbardziej, wolno...   ::)

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13390
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Religijna Rzeźba
« Odpowiedź #2635 dnia: Października 06, 2015, 02:55:36 pm »
Taki finezyjny i wielopiętrowo lemowy żart puściłem z tą Pleśnią, a ten się nie zorientował. A jakie działa wytoczył, matko, gotów skoczyć na człowieka, wpić się kłami i rozerwać tętnicę szyjną. Zwierze normalnie. Ale po chrześcijańsku wybaczam - a pokutę sami sobie w zgodzie z sumieniem wybierzcie, tylko bez przesady.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16083
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Religijna Rzeźba
« Odpowiedź #2636 dnia: Października 06, 2015, 03:27:37 pm »
Może się zdarzyć że te nielubienie jest wynikiem dajmy na to jakiegoś traumatycznego zdarzenia z dzieciństwa, ale tu już są od tego specjaliści. Także lepiej się w to nie pchać.

Nieno, tak głęboko w biografii to Ci grzebać nie śmiem ;).

Ciekawym natomiast tematem podjętym przez Hoko, jest temat seksu oralnego zwłaszcza w Rzeżbie Religinej i tu się radziłbym skupić.

Ale nad czym się tu skupiać... Ot, Hoko nam pośrednio przypomniał, że wedle aktualnej doktryny KK wolno seks z żoną zaczynać jak się chce, byle w stosownym miejscu skończyć. Nic o czym bym nie słyszał... Mogę się tylko (tak jak Hoko) zdziwić, że akurat Terlikowska postanowiła się o tym wypowiedzieć i to jakby ni z gruchy ni z pietruchy, bo akurat ten rodzaj seksu nie był ostatnio przedmiotem debaty publicznej (w przeciwieństwie tego, o którym Ty znów nam wreligijnie przypomniałeś...) ::).

(Swoją drogą żeby przedstawiciel Zgrai Lepniaczej halabardyerowi chciał zakres tematyczny ograniczać... Gozmoz stanął na głowie i koziołki fika... ;))
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2015, 03:35:47 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Religijna Rzeźba
« Odpowiedź #2637 dnia: Października 06, 2015, 03:40:53 pm »
Kościół rzekł jedną marną głoskę na temat seksualnych technik:
1. w ogóle?
2. opisywanych potocznie słowami zaczynającymi się na MIN oraz PIN?
Absolutnie nie wierzę. Przy czym nie chodzi o mój agnostycyzm ideowy, tylko o tę konkretna niewiarę erotyczno-technologiczno-religiną!!! Proszę do mnie mówić "święty Tomaszu" - chyba że ktoś poda linka do Eklezji Oralnej...
R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13390
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Religijna Rzeźba
« Odpowiedź #2638 dnia: Października 06, 2015, 03:56:14 pm »
Co Wy, obywatelu, na obowiązkowych do ślubu kościelnego naukach przeciwmałżeńskich nie byliście?!
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Religijna Rzeźba
« Odpowiedź #2639 dnia: Października 06, 2015, 04:42:10 pm »
Nie byłem, jako chrześcijański giaur życie małżeńskie na kocio łape przeżyłem, ale te sprawy, to i owszem...
R.
pjes: to gdzie ta linka?
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )