Autor Wątek: Wyszalnia  (Przeczytany 22276 razy)

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6888
    • Zobacz profil
Wyszalnia
« dnia: Listopada 04, 2019, 02:12:25 pm »
Autoklaz— jedna z wielu instytucji szalikowych (szałochłonnych), zwanych też wyszalniami w Luzanii.

Są to przybytki, dostępne dla wszystkich osób pełnoletnich, gdzie można dać folgę agresywnym namiętnościom.
Istnieją też deboszarnie innego typu, można w nich bezkarnie mordować, podpalać, łupić i nękać upatrzonych do setnych potów i utraty tchu...

Jedni znawcy widzą w wyszalnikach wzmacniacze niskich instynktów, wzmagające frustrację osób z przyrodzenia okrutnych, inni natomiast zwą to upustem złej krwi, wentylem bezpieczeństwa i psychotechniką defrustrującą nazbyt usilnie pacyfikowane dusze obywateli.

"Wizja lokalna"


W każdem razie ad personam, ad hominem, ad hoc i ad rem: dla wszystkich, którzy czują potrzebę złożenia skargi, wniosku i zażalenia w stosunku do innej osoby z forum - jest ten zakątek.

Jako "zaczontek" przenoszę tutaj dyskusje o banie, która przerodziła się w personalne zalecenia i oceny...a nie ma niczego wspólnego z techniczną organizacją forum:
https://forum.lem.pl/index.php?topic=1776.msg78034#msg78034

(daję ten wątek jako "luźny" w organizacji - nie wiem czy ma być przyklejony, czy podrzędnym w HP?)
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2019, 08:41:42 pm wysłana przez olkapolka »
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Odp: Wyszalnia
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 04, 2019, 06:35:57 pm »
Cytuj
(daję ten wątek jako "luźny" w organizacji - nie wiem czy ma być przyklejony, czy podrzędnym w HP?)
Ooo, ja słodziutko!  ;D
To niewątpliwie ożywi tutejsze życie towarzyskie. To ja pierwsy, pierwsy! Uprzejmie donaszam że;

Pufff...!!! I od razu mi lżej.  ;)
Stąd sądzę, że za używanie tego wątku powinno się uiszczać skromną opłatę. Od wybrańców - ryczałt.
Chyba tak jak jest, jest ok.
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13344
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Wyszalnia
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 04, 2019, 10:06:46 pm »
Trochę poniewczasie ale mam zażalenie do nazwy - mianowicie wyszalnia była po to, żeby sobie tam pójść, wyszaleć się intymnie w samotności, a potem wyjść uśmiechniętym do świata i bliźnich. Nie wiem, czy tu nie będzie odwrotnie ;) . Zarówno co do intymności aktu, jak i nastawienia po fakcie do bliźnich. Tak marudzę.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6888
    • Zobacz profil
Odp: Wyszalnia
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 04, 2019, 10:20:22 pm »
Ciekawe jak opłaty wpłynęłyby na używalność...może forum w ogóle powinno być płatne?;))

Maziek - no właśnie: "intymnie", ale czasy się zmieniły i pojawili się emocjonalni ekshibicjoniści. Stąd pewnie będzie odwrotnie. A nawet gorzej;)

Ja bym chyba to jednak podpięła pod organizację - jako wątek podrzędny - dla wybitnie zainteresowanych...
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Wyszalnia
« Odpowiedź #4 dnia: Października 08, 2020, 08:36:56 pm »
Jestem za opłatami!

R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Wyszalnia
« Odpowiedź #5 dnia: Października 08, 2020, 08:54:54 pm »
może forum w ogóle powinno być płatne?;))

O, to jest bardzo dobra koncepcja, byłoby na wypłaty dla personelu administracyjno-moderatorskiego ;).
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

miazo

  • Juror
  • Senior Member
  • *****
  • Wiadomości: 433
  • Ken sent me.
    • Zobacz profil
Odp: Wyszalnia
« Odpowiedź #6 dnia: Października 08, 2020, 09:03:12 pm »
Tak jest, 5 złotych od wiadomości.

To jest, nawiasem mówiąc, stary, choć niestety niewdrożony, pomysł na poradzenie sobie z zalewem spamu e-mailowego.

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6888
    • Zobacz profil
Odp: Wyszalnia
« Odpowiedź #7 dnia: Października 08, 2020, 09:26:09 pm »
Patrząc po tym kto i ile wątków wykańcza - dla Q należy założyć subkonto na wpłaty:)

Natomiast miazo - niestety nie starczyłoby na opłacenie hostingu;)
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Wyszalnia
« Odpowiedź #8 dnia: Października 08, 2020, 09:31:20 pm »
Patrząc po tym kto i ile wątków wykańcza - dla Q należy założyć subkonto na wpłaty:)

Tajest, powinniście mi przelewać na subkonto za robienie za - jak to rzekł skrzat - jeden z filarów Forum ;).
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6888
    • Zobacz profil
Odp: Wyszalnia
« Odpowiedź #9 dnia: Października 08, 2020, 09:32:36 pm »
Grunt to pozytywna samoocena i krytyka innych - to powinno byc płatne po 10zł - do wspólnej kasy:)
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Wyszalnia
« Odpowiedź #10 dnia: Października 08, 2020, 09:34:03 pm »
To co, zrzucamy się po dychu? ;)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6888
    • Zobacz profil
Odp: Wyszalnia
« Odpowiedź #11 dnia: Października 08, 2020, 09:34:59 pm »
Chyba musisz przeczytać na nowo forum, bo słabo się w nim orientujesz ;D 8)
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

miazo

  • Juror
  • Senior Member
  • *****
  • Wiadomości: 433
  • Ken sent me.
    • Zobacz profil
Odp: Wyszalnia
« Odpowiedź #12 dnia: Października 08, 2020, 10:42:14 pm »
Zaraz, zaraz, chyba nie byłem dość ścisły - chodziło mi o to, żeby płacił autor wiadomości, a nie mu płacono.

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6888
    • Zobacz profil
Odp: Wyszalnia
« Odpowiedź #13 dnia: Października 08, 2020, 11:15:36 pm »
Byłeś wystarczająco ścisły - reszta to interpretacja - np. moja: ze wspólną kasą za każdy post - bo w końcu coś z tymi wpłatami należałoby zrobić;)

Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Wyszalnia
« Odpowiedź #14 dnia: Października 08, 2020, 11:26:21 pm »
@miazo

Po prostu uznałem, że warto jest obok płacących wprowadzić i opłacanych, coś na zasadzie (nie)sławnego trójpodziału Ludwika Dorna (kasta środkowa to zwolnieni z opłat) ;):
https://tvn24.pl/najnowsze/dorn-podzieli-dziennikarzy-ra241674-3700080
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki