Ankieta

Czy uważacie, że olkapolka, liv i maziek (o ile ten ostatni je posiada) powinni stracić uprawnienia administracyjne/moderatorskie?

TAK
2 (25%)
NIE
6 (75%)

Głosów w sumie: 8

Autor Wątek: Czy uważacie, że olkapolka, liv i maziek powinni stracić uprawnienia?  (Przeczytany 119822 razy)

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Czy uważacie, że olkapolka, liv i maziek powinni stracić uprawnienia?
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpnia 15, 2018, 03:06:39 pm »
Dobra, skoro wszystko w sumie dobrze się skończyło, czas chyba zamknąć wątek.

Jak kogo skrzywdziłem - przepraszam. Jak kto mnie skrzywdził - wybaczam. Przy czym w sumie nie żałuję tej awanturki, bo mam wrażenie, że większą wagę zaczęliśmy do jakości wypowiedzi powtórnie przywiązywać. I - wbrew pozorom - jakoś się do siebie nawzajem ponaginaliśmy. (Acz mam również wrażenie, że mogliśmy - wszyscy - znacznie ładniej to rozegrać. Choć Lem - "Szpital..." się kłania - by się nie zgodził; rzekłby, że widać nie mogliśmy, skoro nie rozegraliśmy.)

Także ten tego kropa: .

Kwestię chłopską ;) - jeśli profesorowie odpowiedzą - dokończymy w poradni językowej, albo coś ;).
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2018, 04:12:32 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6888
    • Zobacz profil
Odp: Czy uważacie, że olkapolka, liv i maziek powinni stracić uprawnienia?
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpnia 15, 2018, 04:31:48 pm »
Q

Naucz się mówić za siebie. Nie w liczbie mnogiej - ponieważ nikt Ci nie dał notarialnego (a nawet zwykłego) upoważnienia do takich wystąpień. Przynajmniej ja nie pamiętam.
Więc ja mówię za siebie - nigdy za jakąś urojoną administrację:

Nie można komuś narobić na wycieraczkę i to wielokrotnie - nazwać tego "awanturką" - wkleić 3 żółte buźki i uważać, że wszystko dobrze się skończyło.
Rozumiem, że pisząc to masz na myśli, iż odzyskałeś moda. To Twój cel, ale nie forum.

Jakość Twoich wypowiedzi pozostaje poza konkursem - nikt nigdy w historii forum nie naubliżał tak innym osobom (zarówno publicznie, jak i w PM, mailach) - więc nie imputuj, że Twoje wystąpienia miały pozytywny wydźwięk - po prostu te chamskie regularnie zawieszały forum.
Owszem - po namyśle -  może zmieniły: nie tylko ja wiem na co Cię stać.
Ponaginaliśmy się? Rozbrajasz mnie:)
Rozegrać? Nikt tutaj w nic nie grał - prócz Ciebie.
Skończyłeś swoją grę? Zobaczymy. Bo po cytacie w kanaliach-genitaliach: nie znać tego.

Wątek zostawiam otwartym - chociaż mam nadzieję, że sam z siebie się odklei - ponieważ jeśli ktoś będzie chciał zabrać głos w temacie - nie będzie zakładał kolejnych odsłon tego dramatu - bez korzeni. Forum raczej tego nie dźwignie.

Co do kwestii chłopskiej - pasuje do poradni językowej - jak najbardziej...zwłaszcza, że pojawiło się "ludztwo";)

P.S. Dlaczego zamykasz ankietę? Przecież ludzie głosują.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2018, 04:34:49 pm wysłana przez olkapolka »
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Czy uważacie, że olkapolka, liv i maziek powinni stracić uprawnienia?
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpnia 15, 2018, 04:37:57 pm »
olka nie będę tego komentował, bo mi się nie chce. Powiedzmy, że nie bardzo wierzę w szczerość Twojego moralizatorstwa, ale dam radę z tym żyć.

(Jeśli koniecznie chcesz sobie ze mną coś wyjaśniać - za przykładem maźka - zapraszam na priv., wzgl. mail.)

I skoro już mi wątek otworzyłaś (co nie jest zbyt eleganckie, skoro go zakończylem), to bądź tak miła i zamknij go ponownie z łaski swojej

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2018, 04:39:38 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6888
    • Zobacz profil
Odp: Czy uważacie, że olkapolka, liv i maziek powinni stracić uprawnienia?
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpnia 15, 2018, 04:39:03 pm »
olka nie będę tego komentował, bo mi się nie chce.
Bardzo się cieszę:)
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Odp: Czy uważacie, że olkapolka, liv i maziek powinni stracić uprawnienia?
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpnia 15, 2018, 04:57:34 pm »
Ola, ty nic nie rozumiesz  :)
Q odzyskał napis moderatora tylko dlatego, by mógł go honorowo odrzucić. Przecież ma choć krztynę honoru, skoro używa takich słów jak "elegancja"... no ma, co?
W końcu to jego słowa z założycielskiego listu;
Cytuj
Pytanie jak powyżej. Uzasadnienie wniosku: prywata, budowanie kółeczka wzajemnej adoracji, długotrwała tolerancja dla trolli, trollingu i zaniżania poziomu merytorycznego Forum (ba, czynny udział w tymże zaniżaniu przez prowadzenie sążnistych pogaduch o niczym); jak również kompletnie uznaniowy charakter przyznania wspomnianym w/w uprawnień (brak głosowania czy innej formy "konsultacji społecznych")*.

Zatem skoro nie akceptuje uznaniowości, a domagał się konsultacji - i je ma, co widać w ankiecie (6:2), wniosek powinien być oczywisty
Że mało w niej głosów?
Na pierwszej stronie wątku organizacyjnego, też jest ankieta - z wynikiem 4:2 i tam nikt jej nie kwestionował.
A Q lubi wszak odwoływać się do "starego, dobrego" forum
https://forum.lem.pl/index.php?topic=188.0
W tym sensie uznaniowość tego przywrócenia tak bije w oczy że już nawet nie jest niedemokratyczna - jest antydemokratyczna.
Stąd jedyny wniosek jaki mi się nasunął to ten - jak na początku - wyjście honorowe.
Oczywiście jak nie wyjdzie - trudno.
Nie w takich warunkach się pracowało.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2018, 05:01:50 pm wysłana przez liv »
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Czy uważacie, że olkapolka, liv i maziek powinni stracić uprawnienia?
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpnia 15, 2018, 05:08:12 pm »
@liv

Gdyby tak odwoływać się do honoru, to IMHO powinniście, a minimum olka i maziek powinni, i bez mojego wniosku, bo uważam, że nadużyli.

Ale mniejsza o to (w skali Wszechświata, w której Lem kazał nam myśleć są to wszystko drobiazgi), jakby co - priv, bo w przeciwieństwie do Was nie mam ochoty na dalsze kłótnie. Wy macie zastrzeżenia do mnie, ja do Was, to już od paru mies. wiemy, reszta jest biciem piany (i zbędnym podnoszeniem temperatury).
Chcecie się dalej kłócić, kłóćcie się ze sobą skoro lubicie.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2018, 06:59:36 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6888
    • Zobacz profil
Odp: Czy uważacie, że olkapolka, liv i maziek powinni stracić uprawnienia?
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpnia 15, 2018, 05:13:13 pm »
Racja - nie rozumiem, a nawet nie rozumię...jedno wiem...a propos nadużycia...zważywszy na to:
http://forum.lem.pl/index.php?topic=1433.0
Jego Induktywność był w prawie.

P.S. Pasuje Ci ten napis przy nicku - prawie tak doskonale jak ten o prawie moralnym - które masz gdzieś...:)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2018, 06:02:06 pm wysłana przez olkapolka »
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Czy uważacie, że olkapolka, liv i maziek powinni stracić uprawnienia?
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpnia 15, 2018, 06:06:47 pm »
Ten o prawie moralnym możesz sobie wziąć (do sygnaturki), jak Ci się podoba ;). Zakładam, że spadkobiercy Leca nie pozwą ;).
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2018, 06:12:19 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki