Autor Wątek: Do Maźka MODERATORA  (Przeczytany 26310 razy)

Cetarian

  • Gość
Do Maźka MODERATORA
« dnia: Października 24, 2013, 10:25:40 pm »

Maźku, MODERATORZE,

Moim zdaniem osoby rozpowszechniające kłamstwo smoleńskie nie powinny mieć wstępu na to Forum.

Napisałeś wprawdzie, że Ty (jako Moderator) tu tylko sprzątasz, ale Cię wkrótce potem Skrzat zdemaskował.
Pozbawiony maski, zachowujesz wszakże wolną wolę.
Moim zdaniem przynajmniej to niszowe Forum mogłoby (i powinno) być od nich wolne, ale, jeśli ma nie być, to odpowiedz mi, proszę, jakie formy demaskowania i zwalczania kłamstwa smoleńskiego są tu dopuszczalne?

Mam zamiar przez najbliższe dwa lata po KAŻDYM poście zawierającym kłamstwo smoleńskie wklejać obszerny materiał, opisujący rzeczywiste przyczyny katastrofy.
(Ponad dwadzieścia tysięcy znaków razem ze spacjami).
Trochę to będzie monotonne, ale skoro kłamcy smoleńscy setki razy powtarzają kłamstwo smoleńskie, to chyba nie ma innego wyjścia, niż regularnie i konsekwentnie powtarzać to, co oni pomijają całkowitym milczeniem.

Ponadto mam zamiar pod każdym postem kłamcy smoleńskiego (nawet, jeśli nie zawiera kłamstwa smoleńskiego, a kłamca wypowiada się na inny temat) wpisywać krótki komunikat:
„Uwaga: autor powyższego postu to kłamca smoleński”.

Na to oficjalne Forum Lema wchodzi chyba co najmniej około tysiąca osób dziennie.
Nie muszą czytać wszystkich wątków, ale powinni wiedzieć, że kłamcy smoleńscy są tu wpuszczani i którzy to.


Jeżeli powyższe działania są (będą/byłyby) sprzeczne z zasadami Forum, tak jak je rozumiesz i  ma zamiar wcielać w życie to, bardzo Cię proszę,
NAPISZ MI TO OTWARTYM TEKSTEM.

Jeśli miałbym zostać za jakiś czas usunięty z Forum za konsekwentne i systematyczne tępienie kłamstwa smoleńskiego i kłamców smoleńskich, to wolę już teraz sam pożegnać to, jak na mój gust, ZBYT gościnne Forum.
       

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13346
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Do Maźka MODERATORA
« Odpowiedź #1 dnia: Października 24, 2013, 11:45:10 pm »
Cetarianie, najkrócej mówiąc: zejdź z łaski swojej ze mnie. Zaczyna być to nużące. Nie wpłyniesz na zmianę mego zachowania ani nie będziesz mi wybierał rozmówców. Masz swój rozum, postępuj jak Ci dyktuje, musisz, to wklejaj. Masz poczucie misji, Twoja sprawa - ale u ciężkiego licha: nie moja!

Ostatnie słowa Twego postu brzmią bardzo patetycznie, ale ja nie mam możliwości usunięcia czy zbanowania kogokolwiek, w tej sprawie musisz pisać do admina bądź skrzata.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13346
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Do Maźka MODERATORA
« Odpowiedź #2 dnia: Października 25, 2013, 08:40:01 am »
Pogódź się z tym, że patrzę na to zupełnie inaczej niż Ty i uważam, że nie masz racji. Jeśli racja ma polegać na kneblowaniu - to gardzę taką racją.

Czy teraz już możemy zejść ze mnie - a pójść do katastrofy smoleńskiej, gdzie oczekuję od Ciebie bardzo wyczerpujących odkłamywań zakłamanych tez, w końcu słowo się rzekło?

P.S. I jeszcze jedno - niekiedy mam wrażenie, że chcesz "pójść na druty", zostać męczennikiem za prawdę smoleńską, ukrzyżowanym przez maźka-Piłata, albo maźka-skarżypytę - za to, że działałeś w imię prawdy, własną piersią chroniąc niewinne i bezrozumne dusze, które przeważają na forum Lema. Nic z tego Przyjacielu, nie ze mną te numery. Nie mam najmniejszego zamiaru. Działaj na własne konto, nie opieraj się o mnie. Chcesz się skasować - masz przycisk. Ubolewałbym, gdyby tak się stało - ale to będzie to wyłącznie Twój wybór.
« Ostatnia zmiana: Października 25, 2013, 08:56:45 am wysłana przez maziek »
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Do Maźka MODERATORA
« Odpowiedź #3 dnia: Października 25, 2013, 09:12:26 am »
@ maziek
Przy całej mej szczerej Miłości oraz takimż Podziwie i Respekcie dla Twego Umysłu, pragnę dorzucić swój kamyczek do admonicyjnego ogródka pana Cetariana. Uważam mianowicie, że on ma trochę racji. Niech będzie, że ciut. Ta odrobina sprowadza się do jednej delikatnej sugestii w pięciu dietetycznych słowach: nie karm trolla tak obficie. Tym bardziej, że on nie kłamie cynicznie, tylko solennie wierzy (a wraz z nim dobry milion Rodaków, co jest już narodową tragedią i tematem z wątku o zapaści). Ale, gdyby trochę schudł z braku Twej paszy, może, po jakimś czasie, sam z soba by już nie rozmawiał? To się nazywa PRZEMOC PSYCHICZNA, wiem, ale w tym wypadku jak najbardziej byłbym za jej stosowaniem.
życzliwy  
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2177
    • Zobacz profil
Re: Do Maźka MODERATORA
« Odpowiedź #4 dnia: Października 25, 2013, 07:20:10 pm »
@ maziek
Przy całej mej szczerej Miłości oraz takimż Podziwie i Respekcie dla Twego Umysłu, pragnę dorzucić swój kamyczek do admonicyjnego ogródka pana Cetariana. Uważam mianowicie, że on ma trochę racji. Niech będzie, że ciut. Ta odrobina sprowadza się do jednej delikatnej sugestii w pięciu dietetycznych słowach: nie karm trolla tak obficie. Tym bardziej, że on nie kłamie cynicznie, tylko solennie wierzy (a wraz z nim dobry milion Rodaków, co jest już narodową tragedią i tematem z wątku o zapaści). Ale, gdyby trochę schudł z braku Twej paszy, może, po jakimś czasie, sam z soba by już nie rozmawiał? To się nazywa PRZEMOC PSYCHICZNA, wiem, ale w tym wypadku jak najbardziej byłbym za jej stosowaniem.
życzliwy
A Ty też jesteś wystawiony do odstrzału więc uważaj.
2. Ja nie jestem aż tak radykalny, żeby kłamców smoleńskich tu ucieleśnionych w postaci Cetariana i mazka i Ciebie wywalać.

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13346
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Do Maźka MODERATORA
« Odpowiedź #5 dnia: Października 25, 2013, 07:32:01 pm »
Widzę, że część z Was odnalazła wspólny język. To zostawiam Was, mi on zdecydowanie nie pasuje.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2177
    • Zobacz profil
Re: Do Maźka MODERATORA
« Odpowiedź #6 dnia: Października 25, 2013, 08:43:36 pm »
Widzę, że część z Was odnalazła wspólny język. To zostawiam Was, mi on zdecydowanie nie pasuje.
Zdając sobie sprawę z nieprzestrzegania standardów sam się zaraportuję do moderacji.

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6888
    • Zobacz profil
Re: Do Maźka MODERATORA
« Odpowiedź #7 dnia: Października 26, 2013, 10:31:15 pm »
Patos graniczy z groteską - taka cienka czerwona linia.
Ad rem:
Może skorzystasz z tego materiału i zadasz kłamcy jakieś pytania?  
Skoro uparłeś się, że będziesz go reformował.     
A propos tego co wyżej:
- prosiłabym Cię Cetarianie, byś swoje przemyślenia o Smoleńsku umieszczał w stosowanym wątku, a nie rozsiewał je w topicach tworzonych  - nawet nie ad hoc - ale widzę, że z potrzeby i wrodzonej dobroci serca. Najwidoczniej masz żyłkę reformatora. Wystarczy, więc ten post powiesić raz w Smoleńsku.
- poza tym prosiłbym żebyś nie "krzyczał' powiększonymi literkami - dodatkowo wytłuszczonymi. Jeżeli uznam za stosowne - to przeczytam Twój post, jeśli nie - to nie chcę by krzyczał do mnie, kiedy przeglądam forum.
To chyba niewiele, prawda?:)

P.S. Ciągle używasz sformułowania "troll" - sprawdziłam w końcu kim jest ten tajemniczy T. - jakoś się tym słabo interesowałam.
Zastanowiło mnie to, co znalazłam, bo troll to m.in. osoba, którą charakteryzuje:
- częste zadawanie tych samych pytań, na które odpowiedź została już udzielona,
- chętne używanie argumentów ad personam
- skrajny stosunek do netykiety (wybrane zasady) lub ortografii
- częste nazywanie innych dyskutantów trollami internetowymi;
- wprowadzanie zamieszania w stosunku do własnej osoby, przedstawianie siebie jako ofiary
- regularne ogłaszanie swojego definitywnego odejścia z forum lub grupy dyskusyjnej i za każdym razem, po jakimś czasie, powracanie

Hm.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)