Autor Wątek: 40 lat minęło, czyli MAZIEK MA URODZINY  (Przeczytany 31830 razy)

Terminus

  • Gość
40 lat minęło, czyli MAZIEK MA URODZINY
« dnia: Listopada 21, 2006, 02:39:55 pm »

[size=48]WSZYSKIEGO NAJLEPSZEGO
Z
OKAZJI URODZIN!

kTÓRE TOwAŻYSZ MAZIEK OpCHODZI DZISIAJ![/size]

Składa Ci cała ekipa forum, tj. niżej podpisani, albo wyżej niepodpisani.

W ogóle i szczególe w swoim własnym niezaprzeczalnie wspaniałym imieniu, życzę Ci zdrowia, szczęścia, bogactwa, ładnej baby. A z rzeczy których jeszcze nie masz, może być (niepotrzebne skreślić): jacht, rolsrojs, trzysta kilo fasolki po bretońsku, sztuczna piramida hejhopsa w ogódku, ogródek, dobry gumowy wąż (przydaje się w życiu), wiadro, basen wódzi, podarte gazety które można przytulać do siebie w zimny dzień, hodowla wydr morskich pomarańczowych, pudło po televisorze, kuńputer kfantowy, książka tomasza lisa "rosja, przyjacielu", oraz cztery miliardy euro na koncie w szwajcarii i konta w szwajcarii też ci życze nieniejszym ogólnie bezpardonowy przyjaciel twój

T.


PS. Gratuluję tez okrągłej 40-chy, jak bedzie 80 to mi naprawdę zaimponujesz, może wtedy pozwolę ci pomoderować przez 5 minut :) Znaj moją łaskę hehe.

Deckert

  • Gość
Re: 40 lat minęło, czyli MAZIEK MA URODZINY
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 21, 2006, 02:52:12 pm »
Towarzyszu maziek!

Z okazji 40-tej rocznicy - okrągłej 40-tej rocznicy - Twojego powstania mówimy kategoryczne: "Więcej!", "100 lat".

Wszystkiego najlepszego towarzyszu maziek.

CU
Deck

TYTAN

  • Gość
Re: 40 lat minęło, czyli MAZIEK MA URODZINY
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 21, 2006, 03:14:32 pm »
Dużo zdrówka i szczęśliwości ogólnej i szczególnej, i rzeki pełnej piwa. :D :D :D
 [smiley=birthdays.gif]

dzi

  • Gość
Re: 40 lat minęło, czyli MAZIEK MA URODZINY
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 21, 2006, 03:44:31 pm »
40 to taki wazny symbol. 40cm w bicepsie ponoc dzieli zaawansowanych od poczatkujacych. Slyszalem tez ze ma sie to jakos przelomowo do wieku.
Tak czy siak wszystkiego najlepszego ;)

maziek

  • Gość
Re: 40 lat minęło, czyli MAZIEK MA URODZINY
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 21, 2006, 06:37:45 pm »
Bardzo dziękuję Koledzy za wspaniałe życzenia, postaram sie nie zawieść na tym ten, odcinku, jak też stałą pracą podnosić swój no, kwalifikacje, oraz również w życiu prywatnym podpalać ognisko domowe z tow. małżonką. Goździk-klapa-rąsia-buzia ;D.
Terminusie, w chwili obecnej najbardziej zainteresowany jestem tym kontem, o którym wzmiankowałeś...

ANIEL-a

  • Gość
Re: 40 lat minęło, czyli MAZIEK MA URODZINY
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 21, 2006, 06:59:19 pm »
Mówisz partia, myślisz forum.
Mówisz forum, myślisz Maziek!

Z okazji wiadomego święta życzymy wam, towarzyszu, dalszego bycia autorytetem dla młodych forumowiczów, choć raz w życiu bycia autorytetem dla własnych dzieci, gry na harmonii pieniędzy, bogactwa duchowego, bogactw materialnych, bogatego wujka-spadkodawcy, bogatego życia wewnętrznego i nowej klawiatury w kryjącym kolorze kawowym  :-*

No i kwiata dla jubilata:

« Ostatnia zmiana: Listopada 21, 2006, 09:21:48 pm wysłana przez Terminus »

Falcor

  • Gość
Re: 40 lat minęło, czyli MAZIEK MA URODZINY
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 21, 2006, 07:12:53 pm »
Towarzyszu Maziek!

W uznaniu waszych wiekopomnych zasług na forumowym placu boju, oraz krzewienia właściwych idei w drodze ku świetlanej przyszłości, nasz jednoosobowy komitet, chciałby przyłączyć się do szacownego grona forumowych towarzyszy i życzyć wam pomyślności zarówno na stopie zawodowej jak i prywatnej.

Pragniemy też wręczyć wam ten oto medal, który jeszcze bardziej zmotywuje Was do dalszej pracy  ;)

[/color]
« Ostatnia zmiana: Listopada 21, 2006, 07:14:09 pm wysłana przez Falcor »

Rachel

  • Gość
Re: 40 lat minęło, czyli MAZIEK MA URODZINY
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 21, 2006, 07:22:57 pm »
Ahhhh co to był za rok '66 aż się łezka kręci w oku ::)
ZSRR wypuściło w kosmos Wenerę 3, a późną wiosną powstaje Kościół Szatana ::)
Świat pierwszym krzykiem powitali  Larysa Sawczenko-Neiland wspaniała łotewska tenisistka, Abu Musab al-Zarkawi cnotliwy jordański terrorysta i maziek z maźkowa chełmowego szczycą się pisaniem postów na forach internetowych wszelakiej treści używając do tego jedynie dużego palca od lewej nogi.
Tyle dziś do świętowania, że nie wiadomo czy nocy wystarczy ;D

Maźku przyjmij życzenia szczere i gorące, dużo błogośławieństwa bożego i miłosierdzia sąsiadów zza płota i mniej jak to sam  poetycko określasz "lodu w dupie".

Pozdrawiam
 Twoje zdrowie
« Ostatnia zmiana: Listopada 21, 2006, 09:19:11 pm wysłana przez Terminus »

maziek

  • Gość
Re: 40 lat minęło, czyli MAZIEK MA URODZINY
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 21, 2006, 09:40:15 pm »
Jeszcze raz wszystkim dziękuje, aż emanuje lekką poświatą a moja obudowa lekko kopie prądem - tyle energii mi przekazaliście. Chyba będę się musiał rozładować na jakimś słupie WN, bo co kto się do mnie zbliży, to mu włosy elektryzuje. Nawet siusiu nie mogę zrobić, bo się zaraz w łazience wirówka w pralce uruchamia. Szczerze Wam powiem, że ostatni dzień 39 roku życia niczym się nie różni od pierwszego roku 40-go. Myślałem, ze oślepnę, albo ogłuchne, albo sie obudzę, a moje włosy będą leżały obok mnie na poduszce. Ale nic z tych rzeczy. W sumie pikuś. Rodzina też się nie wykazała, myślałem, że dostane laskę (wiecie, taką z rzeźbiona główką w kształcie lwa, a w lasce szpada, z inkrustowanym napisem: drogiemu jubilatowi etc...). W pracowni chociaż nikt sie nie silił na durnostojki tylko flacha i ciasto, (prawie jak kaniak i kanfiety). A ja sobie w końcu sprawiłem (znaczy rodzinie kazałem kupić tatusiowi na prezent) marzenie mego życia - kule plazmową. Odbiło mi, nie? W tym wszystkim to jest podłe, że nawet należycie nie mogę flaszki zrobić i nieco się sponiewierać, bo jutro dłuuugi wyjazd. Piłeś, nie jedź.

Terminus

  • Gość
Re: 40 lat minęło, czyli MAZIEK MA URODZINY
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 22, 2006, 01:06:18 am »
Se uważaj, mię taka kuula walnęła kiedyś haj woltadżem...

A-cis

  • Gość
Re: 40 lat minęło, czyli MAZIEK MA URODZINY
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 22, 2006, 01:58:32 am »
O godzinę spóźnione, ale przyjmij życzenia wsiego charoszego i ode mnie  :)

paszta

  • Gość
Re: 40 lat minęło, czyli MAZIEK MA URODZINY
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 22, 2006, 10:26:48 am »
Z wielką przyjemnością składam życzenia  p r a w i e  równie wiekowemu stowarzyszonemu z forum >>>> MAAAAAAAŹKOOOOOWIIIIIIII>>>>>!!!!!

Odkąd na forum wstąpił MAZIEK
i został
wiem już, że siły wraże
tu nie wygrają
błogostan
zagościł chcąc-niechcąc
w mym sercu
bo JEGO posty się krają
mózgi przyjemnie łechcąc
widzę GO już na oliwnym kobiercu
a niżej
podpis na cokół rzucony głosi
"40 lat o bibę się prosi!"
i nie wiem czy bliżej
trzeźwości swej zwykłej
do jakiej nawykłem
czy upojenia
jest MAZIEK teraz...
Bez "smugi cienia"
MAŹKU nam żyj !
pij, sporty uprawiaj ale nie tyj...

Panna Gieras wykona teraz
mostek do kostek
dla MAŹKA !!!

Pozdrowienia, 22.11.2006
« Ostatnia zmiana: Listopada 22, 2006, 10:38:04 am wysłana przez paszta »

paszta

  • Gość
Re: 40 lat minęło, czyli MAZIEK MA URODZINY
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 22, 2006, 04:25:35 pm »
To jak Maziek wrócisz z tego wyjazdu to się uchlaj, polecam z kawą - odlot.
Dla Maźka
szampanskoje i frukty czyli vodka i ogórcy.
No i przy okazji wypociłem 200-ny wpis  :P nie licząc tych w poprzednim życiu na forum.

maziek

  • Gość
Re: 40 lat minęło, czyli MAZIEK MA URODZINY
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 22, 2006, 07:46:00 pm »
Jeszcze raz dzieki za wszystkie Wasze serdeczne życzenia. Z wrodzonej skromności aż sie czuję nieswojo. Tym dumniej wypnę swą zapadłą a wątłą pierś i pójde naprzód w następne czterdziestolecie. Dzisiaj to się za Wasze zdrowie napiję, oj napiję ;D.

Macrofungel

  • Gość
Re: 40 lat minęło, czyli MAZIEK MA URODZINY
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 23, 2006, 02:10:38 pm »
[size=12]Jejku[/size], [size=16]Maziek[/size], wybacz za [size=14]spóźnienie[/size], ale z rzadka tu ostatnio zaglądam, to i tak nieźle że [size=12]trafiłem[/size] ;). Tak czy inaczej, [size=14]fajnistych[/size] [size=12]rzeczy[/size] życzę, kolejnych [size=16]czterdziestu lat [/size]albo jeszcze więcej!!! [/b][highlight][/highlight]
« Ostatnia zmiana: Listopada 23, 2006, 04:46:16 pm wysłana przez Macrofungel »