Polski > Wyszalnia

Trzeci - jeśli dobrze liczę - otwarty list do maźka

(1/2) > >>

Hornet:

--- Cytat: Stanisław Remuszko w Października 26, 2019, 01:30:06 pm ---3. Sprawa pojedyncza i delikatna. Maziek – dla mnie poniekąd Ojciec-Fundator oraz najbardziej zasłużona postać Forum – jakby zamilkł. I to nie od tygodnia. Oczywiście ma do tego święte suwerenne prawo. Osobiście uważam jednak, że powinien sierotom po sobie CÓŚ rzec, typu „wcześniejsza emerytura”, „urlop”, „L-4”, „walę kasę życia”, a choćby i „kij wam w oko!”. Może ktoś ma jakieś dojście i namówi go do paru słów wyjaśnienia?

--- Koniec cytatu ---

Jestem podobnego zdania. Myślę, że zasługujemy na słowa wyjaśnienia, ewentualnie pożegnania.

Jeżeli mógłbym coś napisać w swoim imieniu, to chcę tylko prosić maźka, żeby po prostu wrócił i został z nami. Bez niego - Ciebie - to forum nie jest już tym samym miejscem. Pustka, jaka po Tobie pozostała jest nie do wypełniania.
Jeżeli powrót nie jest możliwy, to przynajmniej napisz do nas kilka ostatnich słów w stylu Żegnajcie, to już koniec. Na zawsze. Chociaż tyle, żebyśmy wiedzieli.

Podpisano, Twoje osierocone dzieci.

Można się już śmiać.

olkapolka:
Otwarty to chyba pierwszy? :-\
Ale tak-siak: niech się tłumaczy!:)

Hornet:

--- Cytat: olkapolka w Października 28, 2019, 10:34:21 pm ---Otwarty to chyba pierwszy? :-\
Ale tak-siak: niech się tłumaczy!:)

--- Koniec cytatu ---

Cetarian napisał dwa listy do maźka, jeden okraszając tytułem półotwarty. Uznałem, że mój jest trzeci. Różnica między listem zwykłym, półotwartym i otwartym na publicznym forum jest znikoma i ma wartość jedynie humorystyczną.

maziek:
Macie rację. Coś powinienem napisać i tak bym zrobił, gdybym planował odejść, ale wyszło niezaplanowanie i kilkudniowa nieobecność jakoś tak się rozciągnęła na chyba ponad miesiąc, pominąwszy wejścia w związku z monitami moderatorskimi. Ojcem-fundatorem zdecydowanie nie jestem.

olkapolka:
To super, że to tylko czasozawirowania:)
A te zmiany działów na forum nie wydają Ci się np. bałaganem? Trudno Ci się w tym znaleźć albo coś? Czy może być?:)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej