Polski > Akademia Lemologiczna

Akademia Lemologiczna [Organizacja]

<< < (140/141) > >>

.chmura:
Myślę, że rozsądne jest przerzucenie mojego artykuliku o Mistrza "Dialogach" do stosownego wątku "Akademii Lemologicznej". I myślę też, że - niezależnie - ten tekścik może pozostać także  w "starym" wątku o "Wypędzonym...". Wszak chodzi o marksizm Lema.

Q:
Prości moderatorzy nie mają możliwości rozmnażania cudzych (ani własnych) postów, administratorzy chyba też nie. Więc skoro sądzisz, chmuro, że warto by Twój tekst znalazł się w dwu wątkach, to go po prostu i w dialogowym zamieść ;). Pytanie tylko gdzie wolisz by trafiły komentarze do niego?

.chmura:
Tak też zrobię (jeśli nikt nie uświadomi mi, że to głupi pomysł). I dodam tam informację , że ten sam tekst i komentarze są również w wątku o "Wypędzonym..."

liv:

--- Cytat: olkapolka w Września 02, 2023, 09:28:46 pm ---Skoro chmura wyciągnęła "Dialogi"...to może?
Albo nawet coś całkiem innego? :-\

--- Koniec cytatu ---
Proponuję "Kongres futurologiczny". Wątek już zaczęty, jest dobra baza wyjściowa, czyli tekst Okołowskiego.
Można by go rozebrać bardziej, systematycznie, literalnie oraz podziamgać, tak  "po naszemu".
Liczna ilość motywów i tematów zawarta w tekście gwarantuje dla każdego coś ciekawego.

Q:
Tak, niech będzie "Kongres...", nie ma co genitaliów lekceważyć ;).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej