Autor Wątek: Szanujcie swoją karmę ;-)  (Przeczytany 74095 razy)

Hoko

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2949
    • Zobacz profil
Re: Szanujcie swoją karmę ;-)
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 22, 2008, 03:00:54 pm »
Dziękuję za plusy, powrzucałam każdemu, kto się nawinął, ale swoją drogą - po co one są, no po co są one? Co to ma być? Forum dla czytających ze zrozumieniem czy fotka.pl???

pudelek.pl

draco_volantus

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1602
  • quid?
    • Zobacz profil
Re: Szanujcie swoją karmę ;-)
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 22, 2008, 03:50:55 pm »
fajny pomysł z tą karmą, a mi już tylko 30 do tysiąca postów brakuje :)
I want my coffee hot and best social media I was a part of brought back in my lifetime.

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Szanujcie swoją karmę ;-)
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 03, 2008, 04:16:19 pm »
Przyznaj się Terminusie, zhackowałeś Forum by się nakarmić ;).
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Szanujcie swoją karmę ;-)
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 06, 2009, 09:21:26 pm »
Tak sobie pomyślałem patrząc jak nam wszystkim tej "karmy" przybywa, że to trochę nie ok wobec tych, którzy klimat tego Forum od podstaw tworzyli, a których znam tylko z przeglądania (od czasu do czasu) starych wątków.

Więc wydumałem, że niegłupie byłoby "podkarmiać" za minione zasługi takie Osoby jak: Bladyrunner, Pirx, pirxowa, Rachel, Deckard, Sokratoides, Falcor, Edredon... (Oraz tych, co rzadziej teraz piszą, lecz nadal są z nami jak np. Luca, czy - wznosząc się nad dawne spięcia - miazo.) I wlepiać zasłużone antydatowane minusy takiemu jednemu na K.

Co Wy na to?
« Ostatnia zmiana: Marca 06, 2009, 09:25:59 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

dzi

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 3114
  • Profesja: Negat Charakter: Neutralny neutralny
    • Zobacz profil
Re: Szanujcie swoją karmę ;-)
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 06, 2009, 09:48:14 pm »
Za bardzo się tą karmą przejmujesz ;)

This user possesses the following skills:

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Szanujcie swoją karmę ;-)
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 06, 2009, 10:05:53 pm »
Eeetam, tylko dbam o zachowanie proporcji ;).
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Terminus

  • Gość
Re: Szanujcie swoją karmę ;-)
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 07, 2009, 01:01:53 pm »
Znam część tych osób w 'real'-u i wiem, że forumowa karma nie jest dla nich najważniejsza w życiu. Część z nich czasem czyta forum, są obserwatorami. Ale to na razie tyle - nie będą się udzielać. Karma ich raczej nie zachęci.

Medelejne

  • Juror
  • Full Member
  • *****
  • Wiadomości: 110
    • Zobacz profil
Re: Szanujcie swoją karmę ;-)
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 07, 2009, 03:18:44 pm »
Może Q poprosi wkrótce swoją koleżankę o publikację wyników badań nad
społecznościami internetowymi. Dla mnie cała ta karmiczna opcja to taki
bzdecik, którym niektórzy mogą się za bardzo przejąć. Jak mniemam jest
tu grono wyższych kulturą osób i docelowo jest to forma zabawy ale
w okresach depresyjnych może sprawić przykrość jak karmnik nie przyrasta ;)
"Zawsze, jak magnes opiłki żelaza, przyciągałem wariatów."

Stanisław Lem

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Szanujcie swoją karmę ;-)
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 07, 2009, 03:41:12 pm »
Może Q poprosi wkrótce swoją koleżankę o publikację wyników badań nad
społecznościami internetowymi.

Pochwalić się niebacznie na priv, ze ma się koleżankę socjologa internetu, bezkarnie nie można, bo od razu to na forum publiczne wywleką ;).

Mogę i koleżankę o to męczyć, ale ledwo co robotę zmieniała (znaczy jedna uczelnię na drugą) i zaganiana, więc prosić to se mogę... :P ;)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6888
    • Zobacz profil
Re: Szanujcie swoją karmę ;-)
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 09, 2009, 08:27:01 pm »
Zastanawialam sie czy w ogole poruszac ten temat.Doszlam do wniosku ze tak.Mysle ze ta sprawa dotyczy nawet bardziej nowych uczestnikow forum.Czytam w miare mozliwosci "stare" posty ale pewnie zdajecie sobie sprawe ze nie jest latwym przebicie sie przez calosc i zorientowanie sie we wszystkich tematach oraz w who is who;) Ad rem: chodzi o owa tajemnicza karme.Kiedy napisalam pierwszego posta zobaczylam ze mam tam jakas karme 3.Jakos mnie to nie zainteresowalo.Mozliwe ze w ramach prob kliknelam komus jakiegos cosia;)Ale kiedy odnotowalam ze zachodzi jakies koncowe odliczanie..bo jednego dnia 2...drugiego 1...to sie zainteresowalam co zacz.Poszukalam przy moim koncie i nic nie znalazlam.W koncu trafilam na ten watek.Przeczytalam posty powyzej.I prosze nie sadzcie ze chodzi mi o jakies plusy/minusy.Nie chce oceniac tego pomyslu.Tylko jedno co mnie uderzylo to calkowita tajnosc owej krytyki.Bo rozumiem...jak pisaliscie wyzej...
ze komus cos sie nie spodobalo i dal temu wyraz.I oki.Jednak dla nowego uczestnika forum ktory probuje sie tutaj odnalezc sytuacja w ktorej nie wie kto i nie wie za co go krytykuje jest deprymujaca.Przynajmniej tak ja to odbieram.Pozostaja domysly.Najgorsze jeśli kogos zupelnie niecelowo urazilam i nie mogę tego wyjasnic. Po prostu dziwny ten zakulisowy system oceniania.Moim skromnym...jesli ktos ma w stosunku do moich postow jakas uwage moze to powiedziec wprost albo zeby nie zasmiecac forum napisac PM.A jesli zostac przy owej karmie to naprawde nie rozumiem dlaczego nie mozna wiedziec czyje ramie jest karzace a z czyjej reki sie je (chociaz to drugie nie jest tak zajmujace;)).Prosze nie oceniajcie ze ...kobita stracila jakies plusy i panikuje itp ...po prostu wstretne sa mi zaplecowe rozgrywki.W sumie nikt o tym nie pisal wiec moze z tym wprostowym mowiniem prawdy to tylko moja fobia?!;)Ech tam...

P.S. Przeciez nie o to chodzi zeby  wnosic prosby do admina... niczem do IPN o ujawnienie teczek;)
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

Terminus

  • Gość
Re: Szanujcie swoją karmę ;-)
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 09, 2009, 08:41:08 pm »
Powiem Ci jak Polak Polce, nie przejmuj się, nikt na to nie zwraca uwagi :)
Admin znalazł taką opcję, i pomyślał, że włączy... tylko do niego możesz mieć zastrzeżenia.
Teoretycznie jest możliwe nawet, że ktoś ma tu konto, nie napisał żadnego postu, tylko
wali wszystkim codziennie po plusie lub minusie dla jaj. Who cares?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2009, 08:43:05 pm wysłana przez Terminus »

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13344
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Szanujcie swoją karmę ;-)
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 09, 2009, 09:20:18 pm »
Mi jest niezręcznie o tym pisac, bo jestem dokarmiany i jest to co by nie mówić bardzo miłe, ale ja bym to wyłączył. Wydaje mi się, że zostało to włączone w związku z pewną sytuacją na forum, ale ta sytuacja na szczęście uległa rozładowaniu. Nasze forum naprawdę jest wyjątkowe pod względem panujących na nim stosunków międzyinteligenckich, niezależnie od budulca tych inteligencji. Rzadko się zdarza, aby lepniak nie wlewał herbaty robotowi do portu olfaktorycznego, zas robot nie próbował lepniakowi wysuszyc oczu z wilgoci.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2009, 09:23:34 pm wysłana przez maziek »
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6888
    • Zobacz profil
Re: Szanujcie swoją karmę ;-)
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 10, 2009, 01:27:20 pm »
Terminus i maziek dziekuje za przywrocenie wlasciwej ostrosci w spojrzeniu na/za kulisy forum;) (jednak ta anonimowosc...brrr;))

Admin znalazł taką opcję, i pomyślał, że włączy... tylko do niego możesz mieć zastrzeżenia.


Liczac na poczucie hum admina odpowiem cytatem:
Cytuj
Szatan,szatan elektryczny - ten Kalkulator!Co za pieklo wyleglo sie w jego rozzarzonych drutach!

Rzadko się zdarza, aby lepniak nie wlewał herbaty robotowi do portu olfaktorycznego, zas robot nie próbował lepniakowi wysuszyc oczu z wilgoci.

Parafrazujac : jak to jednak milo pomyslec, ze nie tylko czlowiek moze byc draniem;)
P.S. Who cares kojarzy mi sie z niezbyt przyzwoitym refrenem z piosenki Metallici;)
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

Terminus

  • Gość
Re: Szanujcie swoją karmę ;-)
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 10, 2009, 01:41:29 pm »
Adminem jest Tomasz Lem, by the way :)

Trzeba podkreślić - maziek ma rację, karma była wprowadzona jako remedium na spięcia na forum, spełniła być może pewną rolę, nie można tego wykluczyć. Nie krytykuję zatem za to nikogo. Teraz jednak - nie jest już tak niezbędna. Nie przeszkadza mi jednak.

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6888
    • Zobacz profil
Re: Szanujcie swoją karmę ;-)
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 10, 2009, 03:15:06 pm »
Hm...przyznaje:nie znalam tozsamosci admina.Z calym szacunkiem...nadal licze na jego poczucie humoru:)
Ja rowniez nikogo nie krytykuje za wprowadzenie systemu oceniania!Nic mi do tego.Zwlaszcza ze jestem tutaj nowa.Wlasciwie to jest mi obojetny.Jedynie chcialam zwrocic uwage ze jesli jest...to w moim odczuciu nie powinien byc zaplecowy.A jesli pomogl uporzadkowac forum to sam potwierdzil swoja przydatnosc:)
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)