Autor Wątek: Co nam zostało z potęgi atomu?  (Przeczytany 7041 razy)

Bladyrunner

  • Gość
Co nam zostało z potęgi atomu?
« dnia: Maja 05, 2005, 05:06:15 pm »
Polska miała mieć kiedyś elektrownię atomową, poniższy link opowiada nam ile z tego zostało...

http://atomowe.kei.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=36&Itemid=59

dzi

  • Gość
Re: Co nam zostało z potęgi atomu?
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 05, 2005, 08:23:24 pm »
ostatnio cos gadali o budowaniu... ale ucichlo jakos...

Terminus

  • Gość
Re: Co nam zostało z potęgi atomu?
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 05, 2005, 11:01:18 pm »
Z tego co wiem jest plan atomo-elektryfikacji  Polski do 2012. Nie wiem dokładnie gdzie ma stanąć elektrownia, ale podobno projekt jest gotowy, moc znamionowa na poziomie europejskim, i wszystko jest zatwierdzone.

Sokratoides

  • Gość
Re: Co nam zostało z potęgi atomu?
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 06, 2005, 10:06:27 am »
Tak, z tego co wiem to TO miało stanąć gdzieś w okolicach pomorza... a może mi się przyśniło  ???

Luca

  • Gość
Re: Co nam zostało z potęgi atomu?
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 06, 2005, 04:40:56 pm »
Nie dalej jak miesiąc temu widziałem precyzyjne plany co do lokalizacji i planowanych terminów uruchomienia elektrowni atomowych na terenie Polski. Co najmniej kilku. Zresztą wygląda na to, że czy tego chcieć obywatele będą czy nie to opcja energetyczna pozostanie jedna. Zwłaszcza w obliczu nieuchronnie gigantycznego wzrostu spożycia nieodnawialnych źródeł energii przez chociażby Chiny...

awariat

  • Gość
Re: Co nam zostało z potęgi atomu?
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 07, 2005, 12:09:50 am »
Nie damy zrobic drugiego Czarnobyla!!
Lece malowac transparent na pikiete. Zrobie jeszcze kukle Balcerowicza tak dla pewnosci, moze sie przyda.

NEXUS6

  • Gość
Re: Co nam zostało z potęgi atomu?
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 09, 2005, 02:07:19 am »
Elektrownia miała kiedyś, dawno temu powstać w Żarnowcu. Dużo tam zainwestowano, budowa się rozpoczęła, środki kapitałowe i trwałe zostały zainwestowane, technologie (częściowo co może nietypowe Czeskie) przygotowane... A potem sprawa się rypła... Mój znajomy był tam jednym z syndyków. Taaa... dużo co niektórzy na tym zarobili. Potem powiązali to z wolnymi strefami ekonomicznymi... Jeden wielki bajzel, Panie Dzieju! A Dzi pewnie znowu mi powie, że nie wierzy w teorie spiskowe ::)

Terminus

  • Gość
Re: Co nam zostało z potęgi atomu?
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 09, 2005, 02:35:20 am »
Cytuj
Zrobie jeszcze kukle Balcerowicza tak dla pewnosci, moze sie przyda.


AAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAH ROTFL !!! Najlepsze hasło tygodnia !!! Bajera :)

Ja jeszcze machnę kilka kukieł Leppera, jedną Busha, portret Putina i Barbary Streisand, i idziemy spalić wszystko ::) Kto się pisze ?

(Nie ale serio, awariat, post na medal, podoba mi się  ::)  )

Pozdrówka
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2005, 02:35:59 am wysłana przez Terminus »

nty_qrld

  • Gość
Re: Co nam zostało z potęgi atomu?
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 09, 2005, 10:49:37 pm »
BALCEROWICZ MUSI ODEJŚĆ!
;D ;D ;D

Deckert

  • Gość
Re: Co nam zostało z potęgi atomu?
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 10, 2005, 11:38:26 am »
Dla mnie hasło dnia to padło wczoraj w Faktach w TVN. Jako że wydarzenia dotyczyły 60-tej rocznicy zakończenia WWII, prowadząca rozpoczęła program od słów "A więc dziś Fakty według Putina".