Autor Wątek: "Sygnał z Kondora" - muzyka inspirowana "Niezwyciężonym"  (Przeczytany 7462 razy)

Marek Kwiatkowski

  • YaBB Newbies
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
"Sygnał z Kondora" - muzyka inspirowana "Niezwyciężonym"
« dnia: Kwietnia 05, 2016, 06:08:35 pm »
Witam Was serdecznie!

Miło mi bardzo zagościć na łamach tego forum jako czytelnik Lema ale  również jako radiowiec, muzyk. Chciałbym się podzielić z Wami tym co ostatnio zrobiłem. Nagrałem album z muzyką elektroniczną o nazwie "Sygnał z Kondora". Jak się można domyśleć, inspiracją do jego powstania był właśnie "Niezwyciężony". Będzie mi niezmiernie miło jeżeli ktokolwiek z forumowiczów odważy się pobrać i posłuchać i ocenić to co zrobiłem. Każde zdanie jest dla mnie cenne.
Album można pobrać za darmo w serwisie bandcamp pod adresem: http://marqs.bandcamp.com. Tam można również posłuchać albumu, bez konieczności pobierania. Zapraszam i dziekuję z góry, jeżeli ktoś w ogóle zauważy mój post :)

Pozdrawiam, Marek Kwiatkowski - Marqs
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 05, 2016, 06:13:40 pm wysłana przez Marek.Kwiatkowski »

Q

  • YaBB Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: "Sygnał z Kondora" - muzyka inspirowana "Niezwyciężonym"
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 05, 2016, 10:03:44 pm »
Pozwoliłem sobie wydzielić Twojego posta w nowy wątek i przenieść go tu.

Uznaj to za formę nobilitacji swojego hołdu dla "Niezwyciężonego" ;).
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Marek Kwiatkowski

  • YaBB Newbies
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: "Sygnał z Kondora" - muzyka inspirowana "Niezwyciężonym"
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 06, 2016, 12:56:23 pm »
Dziękuję bardzo za to wyróżnienie! Pozdrawiam :)

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6889
    • Zobacz profil
Odp: "Sygnał z Kondora" - muzyka inspirowana "Niezwyciężonym"
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 08, 2016, 01:03:08 am »
Witam Was serdecznie!

Miło mi bardzo zagościć na łamach tego forum jako czytelnik Lema ale  również jako radiowiec, muzyk. Chciałbym się podzielić z Wami tym co ostatnio zrobiłem. Nagrałem album z muzyką elektroniczną o nazwie "Sygnał z Kondora". Jak się można domyśleć, inspiracją do jego powstania był właśnie "Niezwyciężony". Będzie mi niezmiernie miło jeżeli ktokolwiek z forumowiczów odważy się pobrać i posłuchać i ocenić to co zrobiłem. Każde zdanie jest dla mnie cenne.
Witojcie,
Nie odważyłam się pobrać, ale posłuchałam;)
Oceniać muzykę? Hm...subiektywne. Wysoce.
Włączyłam sobie do prac przybiurkowych - nie przeszkadzało - niektóre fragmenty przyciągnęły uwagę:)
A niektóre kawałki - np. Alarm - kojarzą do "lubię, bo znam" czyli starszych filmów sf.
Może tylko...niewątpliwym plusem jest fakt, że sięgnęłam ponownie po Niezwyciężonego - żeby go zgrać:)
To może zapraszamy do innych wątków?:)
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Odp: "Sygnał z Kondora" - muzyka inspirowana "Niezwyciężonym"
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 08, 2016, 01:34:09 am »
Ogolnie bardzo mi sie podobalo.
Czy w zamysle miala to by byc muzyka filmowa? Swoista podroz w czasie, lata 80te, wczesne 90te, sporo dzwiekow z filmow SF z tych lat. Gdzieniegdzie duch JMJ, gdzieniegdzie Vangelis i Blady... Momentami prawie muzyka koscielna w elektronicznej wersji, mozna sie tez doslyszec klasyki ambientu. Duzo przestrzeni. Oczywiscie do tej muzy trzeba miec nastroj i niezaklocony czas. Do lektury Niezwyciezonego - jak najbardziej!

Marek Kwiatkowski

  • YaBB Newbies
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: "Sygnał z Kondora" - muzyka inspirowana "Niezwyciężonym"
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 08, 2016, 12:07:03 pm »
Dziękuję bardzo za Wasze opinie! Tak faktycznie muszę zacząć się udzielać w innych wątkach również. Cieszę się, że tak przyjemnie została odebrana, to cieszy i motywuje do dalszej pracy. "Sygnał..." jest dostępny również w wersji fizycznej i już niebawem będzie można go nabyć w sklepie Generator :) Pozdrawiam!

Marek Kwiatkowski

  • YaBB Newbies
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: "Sygnał z Kondora" - muzyka inspirowana "Niezwyciężonym"
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 08, 2016, 11:35:28 pm »

...można pobrać za darmo w serwisie bandcamp pod adresem: http://marqs.bandcamp.com...

Mały EDIT. Od dzisiaj płyta do kupienia za 15zł za wersję cyfrową. Zostało to dzisiaj zmienione ponieważ już niebawem płyta będzie dostepna w sklepie internetowym, a co za tym idzie nie może być do pobrania za darmo. Jednak kto zdążył to zdążył :)

Pozdrawiam!