Autor Wątek: Przywitaj się  (Przeczytany 133326 razy)

Lembit Staan

  • YaBB Newbies
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Odp: Przywitaj się
« Odpowiedź #120 dnia: Listopada 06, 2020, 08:10:46 am »
Zawitalem sie z powrotem. Jak widze ze nazwisko Lem zostalo zakopirajtowane. Trudno, kajp man sunku, bet ka gi daryti. Poddalem sie wladzom. Zmiana hasla zajela mi niespodziewane sporo czasu. Nejmniej w koncu cos jednak pozostalo sknocone: Nie moge zalogowac sie jako Lembit Staan ("nie ma takiego uzytkownika"), ale gdy loguje sie jak Staszek Lem to natychmiast przetwarzam sie w Lembita.

Lembit Staan to moje skonsolidowane miano ze wszad. Jestem za stary juz zeby pamientac, kdo som a kde som.

Gdy by ktos mial chcianke dodac lub poprawic cos w stronkach o Lemie w angielskiej wikipedii, zawsze dopomoge, prosze o wiadomosc: prywatna tutaj, lecz szybciej to zauwaze w wikipedii https://en.wikipedia.org/wiki/User_talk:Lembit_Staan
« Ostatnia zmiana: Listopada 06, 2020, 08:45:34 am wysłana przez Lembit Staan »

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13344
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Przywitaj się
« Odpowiedź #121 dnia: Listopada 06, 2020, 09:46:47 am »
I bardzo dobrze :) .
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • YaBB Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Przywitaj się
« Odpowiedź #122 dnia: Listopada 06, 2020, 10:29:16 am »
Bezapelacyjnie zgadzam się z Przedpiścą ;).
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6888
    • Zobacz profil
Odp: Przywitaj się
« Odpowiedź #123 dnia: Listopada 06, 2020, 11:29:41 am »
Nejmniej w koncu cos jednak pozostalo sknocone: Nie moge zalogowac sie jako Lembit Staan ("nie ma takiego uzytkownika"), ale gdy loguje sie jak Staszek Lem to natychmiast przetwarzam sie w Lembita.
Zmienię Ci nazwę użytkownika ze "Staszka Lema" na "Lembit Staan" - dostaniesz maila resetującego hasło. Powinno zadziałać.
Jeśli nie będziesz mógł się zalogować - daj znać mailem poza forum - wysłałam do Ciebie wiadomość.

Cytuj
Zawitalem sie z powrotem.
Dobra decyzja:)

Psss..
Cytuj
.Gdy by ktos mial chcianke
Świetne słowo: chcianka:))
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

xetras

  • God Member
  • ******
  • Wiadomości: 1346
  • Skromny szperacz wobec różnorodności i osobliwości
    • Zobacz profil
Odp: Przywitaj się
« Odpowiedź #124 dnia: Grudnia 04, 2020, 03:50:40 pm »
W pierwszych słowach po pierwsze w kolejnym prócz rozproszonych w tematach poście pozdrawiam całą dyrekcję i jaśnie państwo ojców i matki założycieli upraszając się o przychylność łaski i wyrozumiałość dołączywszy do szanownego grona.
Będę pisał jeszcze więcej.
(W podobnym stylu).
1. Za wielopiętrowość - pod wrażeniem elewacji i pierwszego planu jestem do tej pory.
2. Eden, Niezwyciężony, Dzienniki, Solaris,  Obłok, ...- to chyba najwcześniejsze lektury jeszcze w podstawówce - rozrywkowo, a później czytane - przez ich humor oddalają od fanatyzmu.
Pzdr.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2020, 02:22:31 pm wysłana przez xetras »
~ A priori z zasady jak? ~
Dotkliwy dotyku znak.

DobryCzłowiek

  • YaBB Newbies
  • **
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Przywitaj się
« Odpowiedź #125 dnia: Stycznia 10, 2021, 05:48:45 pm »
Dzień dobry drodzy Lemowicze/Lemowcy

Q

  • YaBB Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Przywitaj się
« Odpowiedź #126 dnia: Stycznia 10, 2021, 05:50:51 pm »
Skoro dobry, to pozdrawiam serdecznie i z respektem (nieco na kredyt, bo czy rozumny - dopiero obadamy ;) ) ;).
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

DobryCzłowiek

  • YaBB Newbies
  • **
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Przywitaj się
« Odpowiedź #127 dnia: Stycznia 10, 2021, 05:54:55 pm »
Chyba nie zawsze rozumny ,czasem się zdarza nierozumność.

GOLEM_XIV

  • YaBB Newbies
  • **
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: Przywitaj się
« Odpowiedź #128 dnia: Stycznia 22, 2021, 11:58:49 am »
Dzień dobry

Q

  • YaBB Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Przywitaj się
« Odpowiedź #129 dnia: Stycznia 22, 2021, 12:08:27 pm »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13344
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Przywitaj się
« Odpowiedź #130 dnia: Stycznia 22, 2021, 01:35:35 pm »
Dzień dobry :) .
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

GOLEM_XIV

  • YaBB Newbies
  • **
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: Przywitaj się
« Odpowiedź #131 dnia: Stycznia 23, 2021, 11:46:50 am »
spotkałem niedawno w sklepie takiego człowieka co zapisuje wszystko w zeszycie a potem go siup! z tym zeszycikiem wrzucą do grobu. Byłoby fajnie gdzyby sobie zrobił nick GOLEM XIII i zarejestrował się tu na forum, mam względem niego planek x)

draco_volantus

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1602
  • quid?
    • Zobacz profil
Odp: Przywitaj się
« Odpowiedź #132 dnia: Stycznia 27, 2021, 11:43:56 am »
albo niech sam znowu wpadnie na moje siostry młodsze jak chce znowu
I want my coffee hot and best social media I was a part of brought back in my lifetime.

Komputer4444

  • YaBB Newbies
  • **
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Przywitaj się
« Odpowiedź #133 dnia: Stycznia 29, 2021, 11:01:52 pm »
Dzień dobry,
jest mi bardzo miło się przywitać. Nazywam się Łukasz, jestem artystą i prowadzę galerię sztuki Komputer - której idea, już u samego początku, w okolicach roku 2016 oparła się na inspiracji opowiadaniem Mistrza Lema pt. "Przyjaciel", ze zbioru "Inwazja z Aldebarana". Tak więc pasjonuję się dziełami Stanislawa Lema i jakoś automatycznie szukam dla nich formy w rzeczywistości.

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6888
    • Zobacz profil
Odp: Przywitaj się
« Odpowiedź #134 dnia: Stycznia 29, 2021, 11:27:35 pm »
Dzień dobry wieczór:)

Przejrzałam kilka stron o Komputrze i przyznaję, że...nie ogarniam - możesz przybliżyć?;)
Tak więc pasjonuję się dziełami Stanislawa Lema i jakoś automatycznie szukam dla nich formy w rzeczywistości.
I jaką formę te dzieła przybrały w owej rzeczywistości?:)
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)