Autor Wątek: Pomożecie?  (Przeczytany 55201 razy)

trx

  • Juror
  • Full Member
  • *****
  • Wiadomości: 246
  • wytwór ponowoczesny
    • Zobacz profil
Re: Pomożecie?
« Odpowiedź #60 dnia: Stycznia 31, 2011, 12:45:57 pm »
Słowa te uznaję za wiążące i wobec tego ośmielam się jeszcze dopisać słów kilka - choć można by i kilka tysięcy. Mimo wszystko martwi jawna sprzeczność z regulaminem, która to może stać się podstawą protestów innych uczestników konkursu - zmieńmy zatem regulamin :)

skrzat

  • YaBB Administrator
  • Senior Member
  • *****
  • Wiadomości: 357
    • Zobacz profil
Re: Pomożecie?
« Odpowiedź #61 dnia: Stycznia 31, 2011, 12:59:49 pm »
Słowa te uznaję za wiążące i wobec tego ośmielam się jeszcze dopisać słów kilka - choć można by i kilka tysięcy. Mimo wszystko martwi jawna sprzeczność z regulaminem, która to może stać się podstawą protestów innych uczestników konkursu - zmieńmy zatem regulamin :)

Nie możemy zmieniać regulaminu w trakcie trwania konkursu, z drugiej strony rzeczywiście znaczne przekroczenie limitu znaków może spowodować słuszne protesty. Pisząc "trochę więcej", miałem na myśli kilka zdań nadwyżki, ale może się zagalopowałem ;-( Lepiej trzymajmy się tedy pierwotnie wyznaczonego przedziału.

trx

  • Juror
  • Full Member
  • *****
  • Wiadomości: 246
  • wytwór ponowoczesny
    • Zobacz profil
Re: Pomożecie?
« Odpowiedź #62 dnia: Stycznia 31, 2011, 01:03:20 pm »
Jest to bardzo niepomyślna dla mnie wiadomość - ale co innego pozostaje, jak wziąć nożyce i ciąć. Postmodernizm nam wyjdzie :)

Hoko

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2950
    • Zobacz profil
Re: Pomożecie?
« Odpowiedź #63 dnia: Stycznia 31, 2011, 01:23:33 pm »
trx,
nie desperuj, długie teksty wcale nie są takie dobre na recenzję, bo nim człowiek do końca doczyta, to czasem już nie pamięta, co było na początku - a to wcale nie wpływa pozytywnie na ocenę  ::)

Łotryard

  • YaBB Newbies
  • **
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Re: Pomożecie?
« Odpowiedź #64 dnia: Stycznia 31, 2011, 01:27:58 pm »
Jejku, wklejenie tekstu prosto z edytora spowodowało kilka kompozycyjnych błędów - brak wcięcia i przeniesienie części jednej linijki w dół.  :-\

Hoko

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2950
    • Zobacz profil
Re: Pomożecie?
« Odpowiedź #65 dnia: Stycznia 31, 2011, 01:41:18 pm »
A od czego jest przycisk "preview"? I tak zresztą nie jest źle, bo kiedyś po wklejeniu z Worda wszystkie cudzysłowy i myślniki zmieniały się w krzaki, i to dopiero była zabawa.

trx

  • Juror
  • Full Member
  • *****
  • Wiadomości: 246
  • wytwór ponowoczesny
    • Zobacz profil
Re: Pomożecie?
« Odpowiedź #66 dnia: Stycznia 31, 2011, 01:49:28 pm »
Myślę, że wytykanie koledze bezmyślności - lub chociaż braku ostrożności - choć ma pewne uzasadnienie, to jednak nie powinno mieć miejsca. Kolega pewnie jest tu nowy i nie wiedział, co mu grozi za takie wyczyny, odpowiednim podglądem niepoprzedzone.  ;D

Moja recenzja - tak szczerze mówiąc - wcale się nie pisze - chyba zacznę od początku.  :-\
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2011, 01:56:57 pm wysłana przez trx »

Hoko

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2950
    • Zobacz profil
Re: Pomożecie?
« Odpowiedź #67 dnia: Stycznia 31, 2011, 02:08:47 pm »
No może i tak. W sumie nie zaszkodziłaby tam możliwość edycji - do czasu, gdy minie termin dodawania recenzji  :)

skrzat

  • YaBB Administrator
  • Senior Member
  • *****
  • Wiadomości: 357
    • Zobacz profil
Re: Pomożecie?
« Odpowiedź #68 dnia: Stycznia 31, 2011, 02:50:12 pm »
Jejku, wklejenie tekstu prosto z edytora spowodowało kilka kompozycyjnych błędów - brak wcięcia i przeniesienie części jednej linijki w dół.  :-\

kompozycyjne błędy poprawione ;-) na przyszłość prosimy o używanie PREVIEW!

trx

  • Juror
  • Full Member
  • *****
  • Wiadomości: 246
  • wytwór ponowoczesny
    • Zobacz profil
Re: Pomożecie?
« Odpowiedź #69 dnia: Stycznia 31, 2011, 05:45:44 pm »
Uroczy jest Misjonarz w burdelu, naprawdę.  :)

Edit. Zaczyna się robić ciekawie...
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2011, 07:38:04 pm wysłana przez trx »

draco_volantus

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1602
  • quid?
    • Zobacz profil
Re: Pomożecie?
« Odpowiedź #70 dnia: Stycznia 31, 2011, 07:54:42 pm »
Teraz zauważyłem że głosowanie jest jawne @_______@
i że w ogóle punkciki widać i mogą głosować tylko starzy
członkowie forum co mam na samego siebie głosować?

przyciąć tekst na który ktoś oddał pozytywny głos? hm.

Właściwie z całej mojej recenzji
najważniejsza jest egzegeza,
wstęp to hype tylko, hm.
I want my coffee hot and best social media I was a part of brought back in my lifetime.

Terminus

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 770
  • AST-Pm-105/044 Uniwersalny Naprawczy
    • Zobacz profil
Re: Pomożecie?
« Odpowiedź #71 dnia: Stycznia 31, 2011, 08:35:54 pm »
Ja chciałem oficjalnie zgłosić uwagę techniczną - używam dla Forum wystroju "Babylon" (bo najbardziej przypomina "stare" forum), i muszę z przykrością stwierdzić że gdy używa się tego tematu przyciski głosowania na recenzję nie są widoczne. (Pojawiły się natomiast gdy przed chwilą przestawiłem się na wystrój domyślny).
Dodam, że mam ubytki emocjonalne z tego powodu, wzrósł mi poziom alienacji, bo już od około miesiąca nie rozumiałem o jakich przyciskach +/- Państwo tu rozmawiacie :)...

Mam nadzieję że tylko ja miałem ten problem.
pozdrawiam

edit: Małe śledztwo wykazuje, że chyba żaden z wystrojów (poza defaultem) nie wyświetla magicznych przycisków.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2011, 08:42:33 pm wysłana przez Terminus »

Zimek

  • YaBB Newbies
  • **
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Re: Pomożecie?
« Odpowiedź #72 dnia: Stycznia 31, 2011, 10:14:47 pm »
Może ktoś mi wyjaśnić co się stało z moją recenzją Solarisa? Cały tekst wcięło -.-. Co tu się dzieje?

Miesław

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 804
    • Zobacz profil
Re: Pomożecie?
« Odpowiedź #73 dnia: Stycznia 31, 2011, 11:27:30 pm »
Może ktoś mi wyjaśnić co się stało z moją recenzją Solarisa? Cały tekst wcięło -.-. Co tu się dzieje?

Z jakiegoś powodu jest zwinięta, aby przeczytać wystarczy wcisnąć Show this post.

Powód, jak zgaduję, jest taki, że system plusów i minusów nie został stworzony z myślą o konkursach na recenzję, a jego głównym zadaniem jest ocena przydatności postów. I przez to posty poniżej pewnego poziomu (wygląda na to, że -5) są ukrywane. Ale to tylko moje zgadywanie. W każdym razie recenzja cały czas jest, trzeba ją tylko rozwinąć.

skrzat

  • YaBB Administrator
  • Senior Member
  • *****
  • Wiadomości: 357
    • Zobacz profil
Re: Pomożecie?
« Odpowiedź #74 dnia: Lutego 01, 2011, 08:09:38 am »
Ja chciałem oficjalnie zgłosić uwagę techniczną - używam dla Forum wystroju "Babylon" (bo najbardziej przypomina "stare" forum), i muszę z przykrością stwierdzić że gdy używa się tego tematu przyciski głosowania na recenzję nie są widoczne. (Pojawiły się natomiast gdy przed chwilą przestawiłem się na wystrój domyślny).
Dodam, że mam ubytki emocjonalne z tego powodu, wzrósł mi poziom alienacji, bo już od około miesiąca nie rozumiałem o jakich przyciskach +/- Państwo tu rozmawiacie :)...

Mam nadzieję że tylko ja miałem ten problem.
pozdrawiam

edit: Małe śledztwo wykazuje, że chyba żaden z wystrojów (poza defaultem) nie wyświetla magicznych przycisków.

a teraz?