Autor Wątek: Od (i do) Remuszki  (Przeczytany 13100 razy)

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Od (i do) Remuszki
« dnia: Czerwca 15, 2017, 05:50:14 pm »
Od teraz wątek nie figuruje jako "założony przez Remuszkę", poświęciłem na to swój stary post. Czego się nie robi dla użytkowników, nawet irytujących ;).
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2017, 12:23:27 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Od (i do) Remuszki
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 17, 2017, 06:49:32 pm »
Przypomniało mi się jeszcze, że moje posty wyróżniają się na wiadomym tle brakiem agresji, pomówień, oskarżeń, insynuacji, potwarzy i w ogóle personalnych wycieczek. Jeśli zaś z kimś polemizuję, to zawsze przy pomocy argumentów ad rem, nigdy ad personam :-)

zmiana tytułu wątku - Q
 
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2017, 07:34:51 pm wysłana przez Q »
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Od (i do) Remuszki
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 17, 2017, 07:34:01 pm »
Informuje się, że powyższy post został wydzielony do osobnego wątku, w którym będzie od teraz lądował wszelki ni-przypiął-ni-przyłatał offtop Remuszki, by obcowali (i dyskutowali) z nim tylko ci, których to jeszcze bawi.
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Od (i do) Remuszki
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 17, 2017, 10:24:54 pm »
Jako niezałożyciel, protestuję przeciwko założeniu wątku, który jest podpisany jako "założony przez Stanisław Remuszko". To jest czysta żywa i ordynarna (przykro rzec) twarda nieprawda. Zamieściłem  swoją wypowiedź w wątku "Pytam". Proszę Yabbę-Admina o interwencję.
R.



Jako niezałożyciel, protestuję przeciwko założeniu wątku, który jest podpisany jako "założony przez Stanisław Remuszko". To jest czysta żywa i ordynarna (przykro rzec) twarda nieprawda. Zamieściłem  swoją wypowiedź w wątku "Pytam". Proszę Yabbę-Admina o interwencję.
R.

co prawda jednobrzmiący post trafił do dwu wątków, co jest dublowania formą najordynarniejszą, ale niech i tu scaluszko będzie - Q
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2017, 10:36:05 pm wysłana przez Q »
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Od (i do) Remuszki
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 17, 2017, 10:34:22 pm »
Gwoli wyjaśnienia: engine Forum każdy wydzielony wątek interpretuje jako "założony" przez autora pierwszego wydzielonego posta (stąd np. jeden z wątków politycznych "założony" jest przez Terminusa). Było tak od zawsze o czym Lepniak R. doskonale wie.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2017, 10:39:03 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Od (i do) Remuszki
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 17, 2017, 10:55:05 pm »
Cytuj
Proszę Yabbę-Admina o interwencję.
R.



Proszę Yabbę-Admina o interwencję.
R.



Powtórnie proszę Yabbę-Admina o zdecydowaną interwencję.
R.



Po raz trzeci proszę Yabbę-Admina o interwencję. Mam wrażenie, że w historii Forum nic podobnego nie miało miejsca. Zrzut.
R.

trzykrotne scaluszko - Q
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2017, 11:49:02 pm wysłana przez Q »
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Od (i do) Remuszki
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 18, 2017, 12:51:15 pm »
Zupełnie nie rozumiem, po co ta zabawa. Po pierwsze nieprawda, że "nigdy nic podobnego nie miało miejsca" tylko wielokrotnie Terminus czy ja wydzielaliśmy posty do nowych wątków już za bytności Stanisława Remuszki na tym forum. Po drugie ja osobiście tworzyłem tak wątki z pierwszym postem Stanisława Remuszki:

http://forum.lem.pl/index.php?topic=677.msg49609#msg49609
http://forum.lem.pl/index.php?topic=1033.0

 - przez co stał się ich założycielem. Jednak jak dotąd po takiej operacji nie posłyszałem z jego ust aby "nigdy nic podobnego nie miało miejsca" i żeby z tego powodu, że stał się przypadkowo założycielem wątku wzywał admina (po trzykroć wzywam Cię adminie, przybądź!!!! ;) ).

Mówię tu o technicznej stronie zagadnienia, a nie kwestii, czy wydzielenie było uzasadnione. Tak technicznie działa forum i nie dajmy się zwariować.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Odp: Od (i do) Remuszki
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 18, 2017, 01:35:27 pm »
(po trzykroć wzywam Cię adminie, przybądź!!!! ;) ).
Mówię tu o technicznej stronie zagadnienia, a nie kwestii, czy wydzielenie było uzasadnione. Tak technicznie działa forum i nie dajmy się zwariować.
Yabba-Dabba-Duup!  ::)


Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Ja, Remuszko :-)
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 18, 2017, 01:47:41 pm »
W dobrej tradycji i z dobrymi nadziejami, dobrych czytelników tego wątku pozdrawiam najserdeczniej i najrespektowniej :-)
R.



W dobrej tradycji i z dobrymi nadziejami, dobrych czytelników tego wątku pozdrawiam najserdeczniej i najrespektowniej :-)
R.

pjes: zapowiada się nieźle, ponieważ za pierwszym razem niniejszy wątek został natychmiast skasowany...
Zrzut.

wątek nie został skasowany, tylko scalony z właściwym (post założycielski nie niósł treści usprawiedliwiających jego osobne istnienie), proszę dać sobie spokój - Q



Na pierwszej stronie forum pojawiła się wiadomość, że poprzedni post został wysłany przez Stanisława Remuszkę. To jest nieprawda. Poprzedni post został przeniesiony przez kogoś z wątku "Ja, Remuszko :-)", przy czym ów ktoś zarazem skasował ten świeżo założony przeze mnie wątek.
R.



Uprasza się o niełamanie Regulaminu, brzydkie zresztą wyjątkowo na Forum Pana Lema, ponieważ klasycznie cenzorskie (kasacja postów, teraz kasacja wątków).
Stanisław Remuszko



Czyniąc zrzuty ekranów, zakładam ten wątek po raz trzeci, ponieważ poprzednio dwa razy został natychmiast usunięty.

W dobrej tradycji i z dobrymi nadziejami, dobrych czytelników tego wątku pozdrawiam najserdeczniej i najrespektowniej :-)
R.

W dobrej tradycji i z dobrymi nadziejami, dobrych czytelników tego wątku pozdrawiam najserdeczniej i najrespektowniej :-)
R.

pjes: zapowiada się nieźle, ponieważ za pierwszym razem niniejszy wątek został natychmiast skasowany...
https://forum.lem.pl/index.php?topic=1571.msg69410#msg69410



https://forum.lem.pl/index.php?topic=1571.msg69404#msg69404

Bardzo zgrabnie robisz wrażenie, że nie mam racji. Poświęciłeś na to prawie 100 wyrazów (licznik Worda). Mało komu chce się sprawdzać, co napisałem, jak było naprawdę, co wynika z czego, a co jest z czym sprzeczne.
Zaznaczę jednak, że napisałem „mam wrażenie, że dotąd tak nie było”. Linkowane przez Ciebie posty nie są moim „pierwszym postem”. Linkowane przez Ciebie posty nie świadczą o niczym, ale sam link do nich już robi wrażenie. Kto sprawdzi, coś robił przed laty z panem Terminusem? Nikt. W obecnym konflikcie kategorycznie nie zgadzam się na takie działanie, protestuję przeciwko niemu, a wtedy najwyraźniej mi to wisiało, więc czemu miałbym „wzywać admina”? Ale zrobione przez Ciebie WRAŻENIE zostaje...

Przypomnę zatem sedno: uważam, że nikt nie ma prawa podpisywać założonego nie przeze mnie wątku moim nazwiskiem bez mojej zgody. Niestety, na ten akurat temat w Twych 100 słowach nie ma ani słowa...

pjes: o, to jest MIĘSO, które smakuje! Ponad 200 wyświetleń w godzinę! To będzie HIT sezonu :-)

dalsze scaluszko - Q
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2017, 04:27:44 pm wysłana przez Q »
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6891
    • Zobacz profil
Odp: Od (i do) Remuszki
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 18, 2017, 08:46:21 pm »
Mnie się skojarzyło: Abba Ojcze... :P
Ten wątek zupełnie mi się nie podoba - należałoby nam wszystkim (prawie...) taki założyć i przenosić...przenosić...przenosić.
Bzdura i jątrzenie. Ze względu na wysoką subiektywność przenoszonego.
Lawina zażaleń, pretensji itd.
Wolałabym żeby tego tematu nie było.

To - oczywiście - moje prywatne zdanie, a nie żadnej żaby.
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Od (i do) Remuszki
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 18, 2017, 09:02:55 pm »
Żabciu Droga ;), gdyby wszyscy z nas takie offtopy robili, gdyby przez z nas każdego Cetarian drzwiami trzaskał, a Luca znikał po cichu (nie sam jeden zresztą, ale tu bym musiał prywatną korespondencją machać), to byłbym Twojego zdania. Przyznaj jednak uczciwie, że S.R. - choć jego zasług innych nie kwestionuję - bywa jako  forumowicz uciążliwy skrajnie. Tak skrajnie, że z tego co wiem skrzat z Adminem mają się nad sprawą naradzać.
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Erystyka porozumiewawcza
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 19, 2017, 12:23:57 am »
Wkrótce będzie się działo...
R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Akademia Lemologiczna [Summa Technologiae]
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 19, 2017, 12:32:45 am »
A co te OFTOPY mają wspólnego z Summą?
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Akademia Lemologiczna [Summa Technologiae]
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 19, 2017, 12:38:34 am »
Ale co te OFTOPY maja wspólnego z Summą?
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2185
    • Zobacz profil
Odp: Od (i do) Remuszki
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 02, 2017, 05:12:50 pm »
Cytuj
Proszę Yabbę-Admina o interwencję.
R.



Proszę Yabbę-Admina o interwencję.
R.



Powtórnie proszę Yabbę-Admina o zdecydowaną interwencję.
R.



Po raz trzeci proszę Yabbę-Admina o interwencję. Mam wrażenie, że w historii Forum nic podobnego nie miało miejsca. Zrzut.
R.

trzykrotne scaluszko - Q
dziewica w.ofierze.zlozona?