Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Hornet

Strony: [1]
1
Wyszalnia / Trzeci - jeśli dobrze liczę - otwarty list do maźka
« dnia: Października 28, 2019, 09:08:49 pm »
3. Sprawa pojedyncza i delikatna. Maziek – dla mnie poniekąd Ojciec-Fundator oraz najbardziej zasłużona postać Forum – jakby zamilkł. I to nie od tygodnia. Oczywiście ma do tego święte suwerenne prawo. Osobiście uważam jednak, że powinien sierotom po sobie CÓŚ rzec, typu „wcześniejsza emerytura”, „urlop”, „L-4”, „walę kasę życia”, a choćby i „kij wam w oko!”. Może ktoś ma jakieś dojście i namówi go do paru słów wyjaśnienia?

Jestem podobnego zdania. Myślę, że zasługujemy na słowa wyjaśnienia, ewentualnie pożegnania.

Jeżeli mógłbym coś napisać w swoim imieniu, to chcę tylko prosić maźka, żeby po prostu wrócił i został z nami. Bez niego - Ciebie - to forum nie jest już tym samym miejscem. Pustka, jaka po Tobie pozostała jest nie do wypełniania.
Jeżeli powrót nie jest możliwy, to przynajmniej napisz do nas kilka ostatnich słów w stylu Żegnajcie, to już koniec. Na zawsze. Chociaż tyle, żebyśmy wiedzieli.

Podpisano, Twoje osierocone dzieci.

Można się już śmiać.

Strony: [1]