Autor Wątek: Update Forum: sugestie, uwagi.  (Przeczytany 25886 razy)

Rachel

  • Gość
Re: PETYCJA do aministratorów o UPDATE FORUM
« Odpowiedź #15 dnia: Września 07, 2006, 03:36:05 pm »
Cytuj
[smiley=angry.gif]
E, kurde felek, a czego to  ja mam ino trzy gwiazdki, hę? Co to, psia mać, za zwyczaje?

Hehehe... witaj w klubie.
Mnie też zdegradowali z God Member do Senior Member  :'(
« Ostatnia zmiana: Września 07, 2006, 03:37:52 pm wysłana przez Rachel »

Sokratoides

  • Gość
Re: Update Forum: sugestie, uwagi.
« Odpowiedź #16 dnia: Września 07, 2006, 04:09:26 pm »
Ach, te wasze "boskie" pretensyje...   ::) :)

Mieslaw

  • Gość
Re: Update Forum: sugestie, uwagi.
« Odpowiedź #17 dnia: Września 07, 2006, 04:26:05 pm »
Dzię - ku - jemy !

Dzię - ku - jemy !

Podoba mi si! Łatwiejsze zmiany kolorów, czcionki, nowe 'buźki'  8-)... i pewnie coś jeszcze  :D .

Tylko ta degradacja (3 gw.) .. jakos przezyje  ;)
« Ostatnia zmiana: Września 07, 2006, 04:27:06 pm wysłana przez Mieslaw »

Terminus

  • Gość
Re: Update Forum: sugestie, uwagi.
« Odpowiedź #18 dnia: Września 07, 2006, 04:35:09 pm »
Ja się Wam, szczerze mówiąc, trochę dziwię.  Czyż to nie piękne, że dzięki degradacji, macie znowu czego pragnąć i do czego zmierzać, hihi ? ::)Wcześniej każdy z Was osiągnął już wszystko co się dało - statusu YaBB God nie dało się przewyższyć. A teraz? Znowu jest zabawniej! Tak mi sie po prostu wydaje...
 
Pozdrawiam
* Terminus
« Ostatnia zmiana: Września 07, 2006, 04:38:21 pm wysłana przez Terminus »

Deckert

  • Gość
Re: Update Forum: sugestie, uwagi.
« Odpowiedź #19 dnia: Września 07, 2006, 04:54:23 pm »
Qur De Ballanse! Widze, że petycja poskutkowała! Nice!

CU
Deck

ANIEL-a

  • Gość
Re: Update Forum: sugestie, uwagi.
« Odpowiedź #20 dnia: Września 07, 2006, 06:03:36 pm »
olaboga, jak piknie!!!

Zdróffko admina [smiley=beer.gif]

Podoba mi się bardzo. Może rzeczywiście lepiej by było difoltową czcionkę dać ciemniejszą na jaśniejszym tle, ale co tam. Okuliści też muszą z czegoś żyć ;D


ja tam się cieszę, że mi gwiazdek ubyło... senior... to brzmiało jakoś za poważnie

Fajna zabawa z kolorkami  [smiley=lolk.gif]
« Ostatnia zmiana: Września 07, 2006, 06:06:15 pm wysłana przez ANIEL-a »

Zlatan

  • Gość
Re: Update Forum: sugestie, uwagi.
« Odpowiedź #21 dnia: Września 07, 2006, 07:14:59 pm »
Cytuj
Czyż to nie piękne, że dzięki degradacji, macie znowu czego pragnąć i do czego zmierzać, hihi ?

Otóż to! Proponuję degradację cykliczną każdego 11-tego września albo 5-tego sierpnia (bomba na Hiroszimę). A ja i tak zdążyłem być seniorem he, he!


Zlatan

  • Gość
Re: Update Forum: sugestie, uwagi.
« Odpowiedź #22 dnia: Września 07, 2006, 07:25:51 pm »
Dla mnie najważniejsze, że znowu mogę cytować w sposób elegancki.
Od kiedy zamieniłem Internet Explorer na Firefoxa było to niemożliwe i już pogodziłem się z myślą, że tak ma być.

Wznoszę kieliszek C2H5OH za zdrowie nowego Yabba!

Napisane [timestamp=1157646143] Anno Domini MMVI.

Czy "timeflash" jest nastawiony na czas zimowy czy jak?


Mieslaw

  • Gość
Re: Update Forum: sugestie, uwagi.
« Odpowiedź #23 dnia: Września 07, 2006, 07:27:10 pm »
Cytuj
Ja się Wam, szczerze mówiąc, trochę dziwię.  Czyż to nie piękne, że dzięki degradacji, macie znowu czego pragnąć i do czego zmierzać, hihi ? ::)Wcześniej każdy z Was osiągnął już wszystko co się dało - statusu YaBB God nie dało się przewyższyć. A teraz? Znowu jest zabawniej! Tak mi sie po prostu wydaje...
 
Pozdrawiam
* Terminus
Właściwie masz racje. Jak wczoraj zginąłem w grze i straciłem level też tak sobie powiedziałem  :)

Falcor

  • Gość
Re: Update Forum: sugestie, uwagi.
« Odpowiedź #24 dnia: Września 07, 2006, 10:03:09 pm »
Cytuj
Ja się Wam, szczerze mówiąc, trochę dziwię.  Czyż to nie piękne, że dzięki degradacji, macie znowu czego pragnąć i do czego zmierzać, hihi ? ::)Wcześniej każdy z Was osiągnął już wszystko co się dało - statusu YaBB God nie dało się przewyższyć. A teraz? Znowu jest zabawniej! Tak mi sie po prostu wydaje...
Spryciarz ;) Mam nadzieję, że co niektórym ministrom edukacji nie przyjdzie taki pomysł do głowy w związku z moją magisterką i nie będę musiał znowu zaczynać od liceum, co bym miał jakiś cel w życiu. No i pobrał parę lekcji patriotyzmu.

maziek

  • Gość
Re: Update Forum: sugestie, uwagi.
« Odpowiedź #25 dnia: Września 08, 2006, 09:50:09 am »
Oo, czas już jest OK, znaczy wyszliśmy z nadświetlnej. Super ze jest pokazane ile jeszcze czcionków zostało do zużycia a nie jak w starym napracuje się człowiek, napracuje i wszystko diabli wzięli! Ale parę wczorajszych postów to jednak wcięło?

KOLORKOLORKOLORKOLORKOLORKOLORKOLORKOLORKOLORKOLORKOLORKOLOR

A jakie fajne sa kalery!

Bladyrunner

  • Gość
Re: Update Forum: sugestie, uwagi.
« Odpowiedź #26 dnia: Września 08, 2006, 10:35:13 am »
fajnie było być bogiem  :'(

A tak w kwestii uwag i sugestii, to rozumiem bieżący zachwyt nad kolorami, ale mam nadzieję, że nie będzie on analogiczny do tego z architektury mieszkaniowej, gdzie początkowa radość po wyjściu z szarego socrealizmu przerodziła się w trwałą tendencję upodobniania  miejskich osiedli pod względem kolorystyki do ulotek reklamowych supermarketów. Wyrażam więc nadzieję, iż estetyka forum w ujęciu całościowym zwycięży chęć indywidualnego podkreślania wagi swych wypowiedzi przez poszczególnych użytkowników coraz to jaskrawszymi barwami jak to bywa na innych forach (po za oczywiście kwestiami które należy podkreślać np. "NIECH ŻYJE MODERATOR!!!" ;) ).  

Co do ogólnej stylistyki forum, to myślę, że skoro pojawiła się taka szansa, to może rzeczywiście należało by ją poprawić i w tym miejscu proponuję aby każdy zastanowił się nad tym i zgłaszał swoje propozycje. Ja np. nie jestem fanem koloru niebieskiego i chętnie widziałbym tu zmianę na jakiś przyjemny dla oka stonowany jasny khaki. (pytanie czy pasuje do klimatu). A może by nadać całości jakiegoś księżycowego klimatu (bo marsjański może być trochę chybiony z uwagi na sceptyczne podejście Lema do Marsa.)
« Ostatnia zmiana: Września 08, 2006, 10:37:25 am wysłana przez Bladyrunner »

Falcor

  • Gość
Re: Update Forum: sugestie, uwagi.
« Odpowiedź #27 dnia: Września 08, 2006, 11:42:04 am »
Cytuj
Ja np. nie jestem fanem koloru niebieskiego i chętnie widziałbym tu zmianę na jakiś przyjemny dla oka stonowany jasny khaki.
A mi niebieski wydaje się być całkowicie na miejscu :P

maziek

  • Gość
Re: Update Forum: sugestie, uwagi.
« Odpowiedź #28 dnia: Września 08, 2006, 12:31:31 pm »
Dla mnie jakoś mało czytelne jest kiedy kto w którym poscie coś napisał (po prawej stronie w tabelce wszystkich topiców) ale nie wiem, czy to sie da jakoś zmienić (daty najnowszych postów sa co prawda 'bold' ale ze kolor jest szary to słabo to widać. Wg mnie podstawowy kolor (domyślny) powinien być jednak czarny a nie szary. Na dłuzszą metę może to być uciązliwe

Mieslaw

  • Gość
Re: Update Forum: sugestie, uwagi.
« Odpowiedź #29 dnia: Września 09, 2006, 11:47:00 am »
Cytuj
A tak w kwestii uwag i sugestii, to rozumiem bieżący zachwyt nad kolorami, ale mam nadzieję, że nie będzie on analogiczny do tego z architektury mieszkaniowej, gdzie początkowa radość po wyjściu z szarego socrealizmu przerodziła się w trwałą tendencję upodobniania  miejskich osiedli pod względem kolorystyki do ulotek reklamowych supermarketów. Wyrażam więc nadzieję, iż estetyka forum w ujęciu całościowym zwycięży chęć indywidualnego podkreślania wagi swych wypowiedzi przez poszczególnych użytkowników coraz to jaskrawszymi barwami jak to bywa na innych forach (po za oczywiście kwestiami które należy podkreślać np. "NIECH ŻYJE MODERATOR!!!" ;) ).  
Mój blok pomalowali na pomarańczowo. Znaczy właściwie we wzór (sam wzór jest OK) o kolorach: beżowy, pomarańczowy i  wściekły pomarańczowy. Przynajmniej się wyróżnia...

Cytuj
Co do ogólnej stylistyki forum, to myślę, że skoro pojawiła się taka szansa, to może rzeczywiście należało by ją poprawić i w tym miejscu proponuję aby każdy zastanowił się nad tym i zgłaszał swoje propozycje. Ja np. nie jestem fanem koloru niebieskiego i chętnie widziałbym tu zmianę na jakiś przyjemny dla oka stonowany jasny khaki. (pytanie czy pasuje do klimatu). A może by nadać całości jakiegoś księżycowego klimatu (bo marsjański może być trochę chybiony z uwagi na sceptyczne podejście Lema do Marsa.)
Ja akurat bardzo lubię niebieski  :D