Autor Wątek: Alvin Toffler  (Przeczytany 13787 razy)

Terminus

  • Gość
Re: Alvin Toffler
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 03, 2005, 12:17:36 pm »
No widzisz, Shall, jesteś przynajmniej jedną z niewielu osób które mają pojęcie o tym Tofflerze ::)  Ja nie mam.

Shallya

  • Gość
Re: Alvin Toffler
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 03, 2005, 12:36:07 pm »
heh..tyle ze strach mi sie az przyznac ze z Lema dziel to tylko Solarisa czytalam =) no ej..ide dzis po "Glos pana"  
; )
pozdr

Terminus

  • Gość
Re: Alvin Toffler
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 04, 2005, 02:09:04 am »
Lepiej się przyznac, że się czytało tylko odrobinę, ale miec szczere chęci - lepsze to, niż udawanie, że się przeczytało wszystko, co Lem napisał, czy też prawie. Mamy tu takiego jednego delikwenta; który tak twierdzi, ale zacytowac nic nie potrafi...

Więc już lepsza szczerośc.

nty_qrld

  • Gość
Re: Alvin Toffler
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 06, 2005, 08:14:45 pm »
Czyżby o mnie to była mowa?? >:(

PS. Odkryłem, że nie przeczytałem jeszcze Lat czterdziestych, Filozofii przypadku oraz Okamgnienia !! Radujmy się!!

pzdr

Terminus

  • Gość
Re: Alvin Toffler
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 07, 2005, 02:51:56 am »
Mądre to i sprawiedliwe  ::)

Piotrek

  • Gość
Re: Alvin Toffler
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 14, 2005, 07:29:39 pm »
Hej. "Trzecia Fala" Tofflera to jedna z najważniejszych książek początku 21 wieku! Choć pisana w latach osiemdziesiątych 20 wieku to przepowiada wszystkie problemy z jakimi boryka się dzisiejszy świat. Jeśli ktoś z Was czuje sie zagubionyw  rzeczywistości: nie rozumie  obecnych problemów polityki, ekonomii, rodziny, opieki zdrowotnej, szkolnictwa, etc. To powinien przeczytać to dzieło. Ja, przez ostatnie wybory,  czytam ją już drugi raz. Polecam.