Autor Wątek: Koszulki IK  (Przeczytany 4627 razy)

Terminus

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 770
  • AST-Pm-105/044 Uniwersalny Naprawczy
    • Zobacz profil
Koszulki IK
« dnia: Lipca 11, 2012, 02:00:29 pm »
Wie ktoś, z kim się trzeba przespać żeby zdobyć TO: http://www.instytutksiazki.pl/pl,ik,site,6,4,27733.php  ??

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6888
    • Zobacz profil
Re: Koszulki IK
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 11, 2012, 03:35:46 pm »
Teraz nic nie pomoże - tylko ten ich konkurs. Myślą nad sprzedażą - info będzie na stronie IK.
Niemniej działa pełno firm robiących koszulki ze zdjęciami:
http://www.google.pl/search?q=nadruki+na+koszulkach+ze+zdjec&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

Mogą być zdjęcia zeskanowane, ze stron internetowych itp.
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

Terminus

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 770
  • AST-Pm-105/044 Uniwersalny Naprawczy
    • Zobacz profil
Re: Koszulki IK
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 11, 2012, 05:41:54 pm »
Obawiam się, że to nie to samo. Większość firm zrobi Ci wprasowankę (nie nadruk gumowany) ze zdjęcia. To jest produkt bardzo niskiej jakości, nie warto, próbowałem. Profesjonalnie produkowane koszulki robi się tylko w dużych partiach, zamawiają je firmy, uczelnie. Znam się zarówno na fotografii, jak i na grafice i zaprojektowałem kilkadziesiąt koszulek, ale udało mi się zrealizować tylko kilka z nich (głównie duotone) bo nie znalazłem firmy która zrobiłaby mi tylko jeden egzemplarz. W tym rzecz.
A o jaki to konkurs chodzi z tym IK? Ja niczego takiego nie znalazłem, poza informacją o wyprodukowaniu serii.

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6888
    • Zobacz profil
Re: Koszulki IK
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 11, 2012, 11:01:51 pm »
Pewnie masz rację - co do jakości. Chociaż sytuacja na rynku zmusza firmy, które kiedyś nie ruszały indywidualnych zamówień, do zmiany nastawienia. Mniejsza - skoro chodzi o tę konkretną koszulkę.
Hm...konkurs? No...jest o nim mowa...w Twojej lince? Jest;)

Piszcie (na adres informacje@instytutksiazki.pl), kto waszym zdaniem powinien znaleźć się w panteonie polskich pisarzy umieszonych na najpopularniejszych letnich t-shirtach. 10 najlepiej umotywowanych propozycji nagradzamy koszulkami z tegorocznej serii!

To podobno - w tej chwili - jedyna możliwość by otrzymać koszulkę. Zainteresowanie koszulkami - niby spore - i myślą o sprzedaży. To co wyżej pisałam.
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

Terminus

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 770
  • AST-Pm-105/044 Uniwersalny Naprawczy
    • Zobacz profil
Re: Koszulki IK
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 12, 2012, 01:21:04 am »
No tak, ślepota nie boli. Dzięki:) (Prawdopodobnie widząc zdanie "Piszcie na adres..." stwierdziłem, że nie będę go czytał. To u mnie naturalna reakcja na takie akcje...).

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13344
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Koszulki IK
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 12, 2012, 09:36:46 am »
Ale Lemu to jakby nosa urwało...
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Terminus

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 770
  • AST-Pm-105/044 Uniwersalny Naprawczy
    • Zobacz profil
Re: Koszulki IK
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 12, 2012, 01:34:24 pm »
Mniejsza. Ja i tak bym chętnie ponosił, np. by prowokować pytania kto to jest. Francuzi prawie zupełnie nie znają Lema.