Autor Wątek: URODZINY TERMINUSA!!!  (Przeczytany 22135 razy)

miazo

  • Gość
Re: URODZINY TERMINUSA!!!
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 21, 2006, 09:41:16 pm »
[size=18]I oby trąba Twojego słonia nie trafiła nigdy na kaktus![/size]


Terminus

  • Gość
Re: URODZINY TERMINUSA!!!
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 22, 2006, 01:01:02 am »
Cytuj
I dla naszego Moderatora- WSZYSTKIEGO!!

Dziękuję znajomym astronomom :) :]

Terminus

  • Gość
Re: URODZINY TERMINUSA!!!
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 22, 2006, 01:01:51 am »
Cytuj
Ech, człowiek się spóźni i prawie wszystkie najlepsze życzenia już użyte...

Z okazji urodzin życzę dni słonecznych, a nocy gorących... i chociaż czasem łazisz po ścianach i wydaje się, że wszystko jest do góry nogami, to niech każda droga prowadzi do celu.



A w czasie świętowania tego jakże radosnego wydarzenia z butelki lejdejskiej za mocno nie pociągaj :)


No i proszę, jaka śliczna przewiecha. A czy to Ty tam wisisz? Bardzo mi miło, wielkie dzięki za życzenia.

« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2006, 01:03:45 am wysłana przez Terminus »

Terminus

  • Gość
Re: URODZINY TERMINUSA!!!
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 22, 2006, 01:02:54 am »
Cytuj
[size=18]I oby trąba Twojego słonia nie trafiła nigdy na kaktus![/size]



Cokolwiek to miało znaczyć, przekażę te wskazówki mojemu słoniowi ::)
Dzięki i pozdrowienia.

draco_volantus

  • Gość
Re: URODZINY TERMINUSA!!!
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 22, 2006, 12:04:06 pm »
ta, ta najlepszego, napisałbym wczortaj, ale na mazurach byłem : P

maziek

  • Gość
Re: URODZINY TERMINUSA!!!
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 22, 2006, 10:18:30 pm »
Cytuj
Cokolwiek to miało znaczyć, przekażę te wskazówki mojemu słoniowi ::)
Zdjęcie przedstawia skromną uroczystość, podczas której starszyna (w okularach) przekazuje młodszemu koledze ochraniacz na trąbę słonia (jemu juz nie będzie potrzebny). Dla odwrócenia uwagi kaktusy zastąpiono zwykłymi roślinami doniczkowymi (chodzi o utajnienie sprawy). Dwaj koledzy najbardziej na prawo nie dostali jeszcze ochraniaczy i trafili na kaktusy. Dlatego stoją na szeroko rozstawionych nogach nieco na uboczu. Z tym że reagują zgodnie z własnymi wzorcami kulturowymi - Japończyk jak zwykle się uprzejmie śmieje (sięgając dyskretnie prawą ręką po garotę) a Biały Człowiek cierpi w milczeniu. Warto zwrócić uwagę, że nieco przysłonięty kolega stojący pomiędzy podającymi sobie dłonie po prawej stronie przezornie wzuł trampki zamiast lakierków - na wypadek, gdyby słonie jednak zaszarżowały.
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2006, 10:19:18 pm wysłana przez maziek »

Zlatan

  • Gość
Re: URODZINY TERMINUSA!!!
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 22, 2006, 11:22:35 pm »
Halo Terminus,

przepraszam za 50 minutowe spóźnienie bo jest już 9.58 p.m. ale wahałem się czy powinienem jak ta żaba nadstawiać łapę kiedy kują słonia (chciałem powiedzieć - konia).
Ale ponieważ podoba mi się to forum i jego uczestnicy - rzadko spotyka się kogoś z kim można miło podyskutować o sprawach ważniejszych i ciekawszych niż pieniądze - i chciałbym tu w przyszłości wracać, więc lepiej żebyś wtedy nie myślał - a, to ten co zignorował moje urodziny.

A zatem - wszystkiego najlepszego i Happy Birthday także i ode mnie. I rzecz jasna nie tylko z wyżej wymienionej przyczyny.

Zlatan  :)

Terminus

  • Gość
Re: URODZINY TERMINUSA!!!
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 23, 2006, 01:19:02 am »
Cytuj
Hwięc lepiej żebyś wtedy nie myślał - a, to ten co zignorował moje urodziny.
 


Dziękuję za życzenia. Nie, no Zlatan, - nigdy by mi do głowy nie przyszło mówić/pisać coś komukolwiek dlatego, że ,,zignorował moje urodziny''. Prawda jest taka, że przecież bynajmniej niczyim obowiązkiem na forum internetowym nie jest doglądanie czy któryś z współdyskutantów nie ma akurat urodzin!
Zaręczam Ci, że gdyby nie to, że część z Nas tu zna się prywatnie, poza forum, to nie mielibyśmy nawzajem pojęcia ani o swoich urodzinach ani o innych rzeczach nas wzajemnie dotyczących. Ja na przykład, bez obrazy, nie wiem kiedy Ty masz urodziny, i wątpię żebym miał to odgadnąć wpatrując się w Twój profil. Kiedy dany użytkownik ma urodziny, to w podstronie z jego profilem pojawia się obrazek przedstawiający tort. Ale żeby to zobaczyć, trzeba czytać akurat tego dnia profil owego solenizanta. Ale czy to podobna, czytać codziennie kilkaset profili, by zobaczyć czy to akurat nie dzisiaj ktoś nie ma urodzin?
Zatem, bez przesady. Jest mi głupio, że ludzie składają mi życzenia, bowiem ja 90 procentom z nich nie jestem się w stanie zrewanżować :( No ale wszystkim dziękuję.

Pozdrawiam.

« Ostatnia zmiana: Lipca 23, 2006, 01:27:26 am wysłana przez Terminus »

Zlatan

  • Gość
Re: URODZINY TERMINUSA!!!
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 23, 2006, 12:35:32 pm »
Teraz to ja wołam "no, nie!". Urodzinowe życzenia były serio, moja sympatia dla Forum Solaris - też. Ale cała reszta to tylko żarty!

nty_qrld

  • Gość
Re: URODZINY TERMINUSA!!!
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 24, 2006, 05:54:09 pm »
Aby Terminusowi nie było głupio ;D zapytam tylko:
[size=18]WSPINASZ SIę PO śCIANKACH??[/size]

Pozdrowienia
[size=10]nty <zdradziecko>:Wszystkiego najlepszego![/size] ;)

ANIEL-a

  • Gość
Re: URODZINY TERMINUSA!!!
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 24, 2006, 09:55:11 pm »
Cytuj

No i proszę, jaka śliczna przewiecha. A czy to Ty tam wisisz? Bardzo mi miło, wielkie dzięki za życzenia.



Eeee, nie. Jeszcze nie :) Ale jeszcze trochę patentowanie i może przyślę zdjęcie ze sobą tam, na wyjściu z tego dachu... Ach, jak to będzie pięknie [rozmarzone westchnienie]

Terminus

  • Gość
Re: URODZINY TERMINUSA!!!
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 25, 2006, 10:41:18 am »
Cytuj
Aby Terminusowi nie było głupio ;D zapytam tylko:
[size=18]WSPINASZ SIę PO śCIANKACH??[/size]


Buehehe, ja? Czy Aniela? (Odpowiedz ta sama i tak.)
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2006, 10:43:15 am wysłana przez Terminus »

Terminus

  • Gość
Re: URODZINY TERMINUSA!!!
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 25, 2006, 10:42:35 am »
Cytuj

Eeee, nie. Jeszcze nie :) Ale jeszcze trochę patentowanie i może przyślę zdjęcie ze sobą tam, na wyjściu z tego dachu... Ach, jak to będzie pięknie [rozmarzone westchnienie]


No dobry patent nie jest zły :]

« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2006, 10:42:55 am wysłana przez Terminus »

Hokopoko

  • Gość
Re: URODZINY TERMINUSA!!!
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 26, 2006, 09:12:47 am »
Hej ho, hej ho,
Niech Termi żyje!
Niech świntuszy,
Je i pije!

Terminus

  • Gość
Re: URODZINY TERMINUSA!!!
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 26, 2006, 09:19:43 am »
Poeta tu za poetą się poganiają ::)
Eh... dzięki, dzięki !