Autor Wątek: kaganajama  (Przeczytany 110806 razy)

Kagan

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 714
    • Zobacz profil
Odp: kaganajama
« Odpowiedź #210 dnia: Stycznia 04, 2020, 05:11:43 pm »
Przypominam, że Polch najpierw gloryfikował MO (seria komiksów „Kapitan Żbik”, których ‎bohaterem był Jan Żbik, kapitan Milicji Obywatelskiej) a później w serii o Funkym Kovalu ‎występuje postać kłamliwego rzecznika prasowego, która jest karykaturą Jerzego Urbana. Tak ‎jak Lem, Polch popierał aktualną władzę, chyba, że była ona widocznie na krawędzi upadku. :(
P.S. A swoją drogą, to Urban zawsze mówił prawdę, tyle, że na ogół była ona niewygodna i to ‎nie tylko dla władz, ale też i dla tzw. demokratycznej, prozachodniej opozycji. Urban mówił np. ‎prawdę, że solidarnościowy festiwal strajków i związane z nim żądania podniesienia płac ‎nominalnych przy spadającej produkcji rozłożyły polską gospodarkę i jako pierwszy podniósł w ‎‎„Nie” problem epidemii pedofilii wśród kleru kościoła rzymskiego, zwącego się bezprawnie ‎katolickim, czyli powszechnym...‎ :(

Kagan

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 714
    • Zobacz profil
Odp: kaganajama
« Odpowiedź #211 dnia: Stycznia 04, 2020, 05:28:24 pm »
‎‎

Poniższe uwagi dotyczą potencjalnie wszystkich PT Forumowiczów (z moderatorami włącznie):‎
‎1. NIE jest niestety prawdą, że w wątku przez Pana Remuszkę założonym wszyscy ‎Forumowicze są mile widziani.‎
‎2. To NIE jest forum Pana Remuszki - ma on tu więc takie sama prawa, jak każdy inny ‎uczestnik dyskusji. Niestety, ale żyje on w świecie wirtualnym, w którym jest on Pierwszym ‎Przed Bogiem, ale to już nie jest przecież moja wina.‎
‎3. Ponieważ to NIE jest forum Pana Remuszki, to nie ma on prawa ani moralnego ani też ‎pisanego, aby mnie z tego forum wypraszać. Patrz też punkt 2.‎
‎4. Ja nie lubię osobiście ani Pana Remuszki ani też jego wpisów, które dla mnie są oznaką braku ‎kultury oraz dowodzą jego nietolerancji i występowania u niego objawów zwykłego rasizmu, ale ‎jako demokrata i zwolennik wolnego słowa, nawet przez myśl by mi nie przyszło, aby ‎występować o kasowanie jego wpisów, jako że to po pierwsze jest to niedozwolone w kraju, w ‎którym cenzura prewencyjna jest konstytucyjnie zakazana a po drugie, to uważam tak jak ‎Martin Niemöller, że: ‎
Kiedy cenzura zaczęła usuwać wpisy komunistów, milczałem,‎
nie byłem komunistą.‎
Kiedy cenzura zaczęła usuwać wpisy socjaldemokratów, milczałem,‎
nie byłem socjaldemokratą.‎
Kiedy cenzura zaczęła usuwać wpisy związkowców, nie protestowałem,‎
nie byłem związkowcem.‎
Kiedy cenzura zaczęła usuwać wpisy Żydów, milczałem,‎
nie byłem Żydem.‎
Kiedy cenzura zaczęła usuwać moje wpisy, nie było już nikogo, kto mógłby zaprotestować.‎


Kagan

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 714
    • Zobacz profil
Odp: kaganajama
« Odpowiedź #212 dnia: Stycznia 04, 2020, 05:32:00 pm »

To ty jesteś namolny z kasowaniem wpisów, które nie naruszają ani netykiety ani też dobrych ‎obyczajów a jedyna ich wada jest taka, że się one Panu Remuszce nie podobają. Szkoda, ze PRL ‎się skończył bo zrobiłbyś zawrotną karierę w GUKPPiW.‎
P.s. A tobie sprawia przyjemność kasowanie wpisów osób, które ośmielają się mieć inne ‎poglądy niż ty.‎

Kagan

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 714
    • Zobacz profil
Odp: kaganajama
« Odpowiedź #213 dnia: Stycznia 04, 2020, 05:38:37 pm »
Do PT Moderatorów
Mam dość tej zabawy w kotka i myszkę. Albo dajcie mi tzw. zapis na publikowanie wpisów na ‎tym forum. albo przestańcie usuwać moje wpisy z tego forum. St. Lem nie jest bowiem waszą ‎własnością, a dobrem narodowym. Jeśli więc będziecie mnie tu dalej cenzurować, to sprawa ‎skończy się w sądzie.‎
lech.keller@gmail.com

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: kaganajama
« Odpowiedź #214 dnia: Stycznia 04, 2020, 05:49:21 pm »
Nie rozśmieszaj mnie. Albo-albo to sobie możesz rzucić monetą i sprawdzić, czy wypadnie orzeł. Nie dostosujesz się, to będziesz tu lądował (albo w koszu) - tym częściej, im bardziej będziesz usiłował śmiecić i szkodzić. Lem jest może nawet i galaktycznym dobrem, ale forum jest prywatne. Możesz założyć swoje własne i pisać co chcesz.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Kagan

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 714
    • Zobacz profil
Odp: kaganajama
« Odpowiedź #215 dnia: Stycznia 04, 2020, 05:52:48 pm »
Szykuję w tej sprawie pozew przeciwko spadkobiercom Stanisława Lema - zarówno na podstawie prawa karnego (art. 212 § 1 K.K.) jak też i cywilnego ( art. 23 i 24 K.C.).
« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2020, 06:03:20 pm wysłana przez Kagan »

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: kaganajama
« Odpowiedź #216 dnia: Stycznia 04, 2020, 05:54:59 pm »
Kagan, niedawny zgon to nie jest stosowna chwila do plucia. De mortuis nihil nisi bene.
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Kagan

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 714
    • Zobacz profil
Odp: kaganajama
« Odpowiedź #217 dnia: Stycznia 04, 2020, 06:08:22 pm »

To o Hitlerze czy Stalinie też nie wolno źle pisać? Na ostatnio zamordowanego przez USA ‎irańskiego generała Kassema Sulejmaniego wylewa się przecież potok pomyj w reżymowych ‎przekaziorach zarówno USA jak też satelitów tego mocarstwa zła, czyli też i w Polsce. Istna ‎moralność Kalego. :(

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: kaganajama
« Odpowiedź #218 dnia: Stycznia 04, 2020, 08:04:20 pm »
Cham chamem - rzekł, budząc się, pan Zagłoba

R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Kagan

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 714
    • Zobacz profil
Odp: kaganajama
« Odpowiedź #219 dnia: Stycznia 04, 2020, 09:57:39 pm »

Kagan

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 714
    • Zobacz profil
Odp: kaganajama
« Odpowiedź #220 dnia: Stycznia 04, 2020, 10:12:33 pm »
‎ ‎

‎1. Nazwałeś mnie publicznie bydlakiem. Czy masz więc odwagę podać swoj adres zamieszkania, ‎czy też mam go uzyskać z nakazu prokuratury, gdyż zamierzam wytoczyć ci proces - zarówno ‎na podstawie prawa karnego (art. 212 § 1 K.K.) jak też i cywilnego ( art. 23 i 24 K.C.).‎
‎2. To jest forum Lem.Pl, a Stanisław Lem jest własnością narodową, a nie jego syna czy też jego ‎sekretarza (rozumiem, że wnuczka Stanisława Lema nie chce mieć ze swoim biologicznym ‎ojcem, czyli Tomaszem Lemem, nic wspólnego).‎
‎3. Moderator nie jest ani cenzorem ani też wykidajłą.‎
‎4. Oczywiście, że mamy dziś w Polsce demokrację (burżuazyjną i przedstawicielską, czyli ‎ułomną, ale zawszeć demokrację) i wolność słowa, ale popieranie terroryzmu i morderstw z ‎zimną krwią, jest jednak w Polsce prawnie zakazane, nawet jeśli owym terrorystą i szefem ‎bandy morderców jest nasz Overlord, czyli aktualny prezydent mocarstwa zła, czyli USA.‎
Przypominam:‎
‎„Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.‎
Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.‎
Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem.‎
Nie byłem przecież socjaldemokratą.‎
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.‎
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.”‎
Martin Niemöller

Kagan

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 714
    • Zobacz profil
Odp: kaganajama
« Odpowiedź #221 dnia: Stycznia 04, 2020, 10:13:16 pm »
‎‎

Poniższe uwagi dotyczą potencjalnie wszystkich PT Forumowiczów (z moderatorami włącznie):‎
‎1. NIE jest niestety prawdą, że w wątku przez Pana Remuszkę założonym wszyscy ‎Forumowicze są mile widziani.‎
‎2. To NIE jest forum Pana Remuszki - ma on tu więc takie sama prawa, jak każdy inny ‎uczestnik dyskusji. Niestety, ale żyje on w świecie wirtualnym, w którym jest on Pierwszym ‎Przed Bogiem, ale to już nie jest przecież moja wina.‎
‎3. Ponieważ to NIE jest forum Pana Remuszki, to nie ma on prawa ani moralnego ani też ‎pisanego, aby mnie z tego forum wypraszać. Patrz też punkt 2.‎
‎4. Ja nie lubię osobiście ani Pana Remuszki ani też jego wpisów, które dla mnie są oznaką braku ‎kultury oraz dowodzą jego nietolerancji i występowania u niego objawów zwykłego rasizmu, ale ‎jako demokrata i zwolennik wolnego słowa, nawet przez myśl by mi nie przyszło, aby ‎występować o kasowanie jego wpisów, jako że to po pierwsze jest to niedozwolone w kraju, w ‎którym cenzura prewencyjna jest konstytucyjnie zakazana a po drugie, to uważam tak jak ‎Martin Niemöller, że:‎
"Kiedy cenzura zaczęła usuwać wpisy komunistów, milczałem,‎
nie byłem komunistą.‎
Kiedy cenzura zaczęła usuwać wpisy socjaldemokratów, milczałem,‎
nie byłem socjaldemokratą.‎
Kiedy cenzura zaczęła usuwać wpisy związkowców, nie protestowałem,‎
nie byłem związkowcem.‎
Kiedy cenzura zaczęła usuwać wpisy Żydów, milczałem,‎
nie byłem Żydem.‎
Kiedy cenzura zaczęła usuwać moje wpisy, nie było już nikogo, kto mógłby zaprotestować.‎"

Kagan

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 714
    • Zobacz profil
Odp: kaganajama
« Odpowiedź #222 dnia: Stycznia 04, 2020, 10:16:14 pm »

To ty jesteś namolny z kasowaniem wpisów, które nie naruszają ani netykiety ani też dobrych ‎obyczajów a jedyna ich wada jest taka, że się one Panu Remuszce nie podobają. Szkoda, ze PRL ‎się skończył bo zrobiłbyś zawrotną karierę w GUKPPiW.‎
P.s. A tobie sprawia przyjemność kasowanie wpisów osób, które ośmielają się mieć inne ‎poglądy niż ty.‎

Kagan

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 714
    • Zobacz profil
Odp: kaganajama
« Odpowiedź #223 dnia: Stycznia 05, 2020, 09:03:32 am »
Wspieram duchowo pana prezydenta Donald Trumpa, z którego rozkazu Amerykanie unicestwili wczoraj (?) jakiegoś generalnego terrorystę, nie bacząc na świętą wolność słowa ani planetarne prawa człaka i obywatela.
Co Polska powinna zrobić ws. konfliktu USA i Iranu? "Nie można milczeć, gdy sojusznik robi coś głupiego"
tokfm.pl 04.01.2020 10:27
Polska powinna powiedzieć Stanom Zjednoczonym, żeby się opamiętały. A Donaldowi Trumpowi, żeby jak najszybciej zaczął dążyć do deeskalacji konfliktu - przekonywała w TOK FM Agnieszka Dziemianowicz-Bąk z Lewicy.
http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103087,25566026,co-polska-powinna-zrobic-ws-konfliktu-usa-i-iranu-nie-mozna.html#s=BoxOpImg8
Komentarze (wybór):
- Na przykładzie tego ataku widać wyraźnie hipokryzję Zachodu.
Pamiętacie jaki był kocio-kwik, gdy Rosja ponoć próbowała (dowodów na to nie ma do dziś), zlikwidować swojego byłego szpiona-zdrajcę?
Prasa zachodnia grzmiała kilka miesięcy, zwoływano narady, wyganiano w tych krajach rosyjskich dyplomatów (tylko USA wysłał ponad 60-ciu)... Teraz porównajcie to sobie z reakcją tego samego Zachodu na ewidentny atak terrorystyczny ( zginęło 6 osób), na obcokrajowca zajmującego wysokie stanowisko, wszystko to na terytorium drugiego państwa i na jawny rozkaz prezydenta-wariata...
No jakaś taka słaba reakcja, delikatnie mówiąc. ;))
- Co powinna zrobić Polska ? Siedzieć cicho bo nic nie może zrobić Niestety jak znam życie jakiś idiota się trafi który chce medialnie zaistnieć Już słyszałem wypowiedzi tych z PO , PiS i PSL że są gotowi do wypełnienia traktatów NATO Czytaj poślą tam żołnierzy bo na pewno nie swoje dzieci Sami też tam nie pojadą.
- Polska po prostu powinna przestać popierać agresje USA i zabrać wojsko z "misji" w Iraku i Afganistanie. Niech Amerykanie giną sami bo to oni wywołują konflikty.

Kagan

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 714
    • Zobacz profil
Odp: kaganajama
« Odpowiedź #224 dnia: Stycznia 05, 2020, 09:15:25 am »

To ty jesteś namolny z kasowaniem wpisów, które nie naruszają ani netykiety ani też dobrych ‎obyczajów a jedyna ich wada jest taka, że się one Panu Remuszce nie podobają. Szkoda, ze PRL ‎się skończył bo zrobiłbyś zawrotną karierę w GUKPPiW.‎
P.s. A tobie sprawia przyjemność kasowanie wpisów osób, które ośmielają się mieć inne ‎poglądy niż ty.‎  :(