Autor Wątek: Przyczyny katastrofy  (Przeczytany 520380 razy)

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Przyczyny katastrofy
« Odpowiedź #825 dnia: Stycznia 09, 2013, 02:48:29 pm »
Przecież żartuję! W moim katechizmie vulgaryzmów jest tylko 5 kąkretnych słów i nie ma wśród nich tego, na temat którego zażartowalem.
VOSM
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Przyczyny katastrofy
« Odpowiedź #826 dnia: Stycznia 09, 2013, 03:07:55 pm »
A bo to z Tobą wiadomo, ostatnio się krzywiłeś na "upierdliwy", chyba na serio...
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Przyczyny katastrofy
« Odpowiedź #827 dnia: Stycznia 09, 2013, 03:15:24 pm »
Ono nie należy do katechizmu, ale nie cierpię go wyjątkowo. Nie wiem czemu, ale upliwego nie znoszę bardziej niż przekleństw kanonicznych.
VOSM
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
Re: Przyczyny katastrofy
« Odpowiedź #828 dnia: Stycznia 09, 2013, 05:01:00 pm »
A co to, wiem na 100%, że nie jesteś nieletni i vice-versa, do pierdla nie pójdziemy ;) ...
Takim jak WY wszystko na tym forum przejdzie  ;D
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Przyczyny katastrofy
« Odpowiedź #829 dnia: Stycznia 09, 2013, 06:29:49 pm »
Panie Wiesiole, proszę mnie żadną miarą nie łączyć z Globalnym :-(((   On jest po prostu ch..., na pewno ch..., no, przez usta mi przejść nie może, tym, no, ch...ełmianinem, a ja żem z porządnego skur... ...kur... cze,   tego, no ...ursynowa. , Panie, dwieście kilosów w linii prostej, na szczęście!
VOSM
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Przyczyny katastrofy
« Odpowiedź #830 dnia: Stycznia 09, 2013, 06:56:49 pm »
200 km? Jaka to przeszkoda dla prawdziwego uczucia?
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2185
    • Zobacz profil
Re: Przyczyny katastrofy
« Odpowiedź #831 dnia: Stycznia 09, 2013, 11:30:45 pm »
Powiedz mi, Twoim zdaniem, co by bardziej przekonało ludzi? To o czym piszesz, czy film z eksperymentu* polegającego na przyczepieniu skrzydła Tu-154 do spalinowozu i próba jego zniszczenia na brzozie? Albo taki sam film z zachowania modelu redukcyjnego 1:10 po utracie adekwatnej części skrzydła i całości hydrauliki? /.../
Mnie by tam przekonało ale coraz trudniejsze zadanie. Czasu się nie da odkręcić, sekcji przeprowadzić...
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2013, 12:54:49 am wysłana przez Smok Eustachy »

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2185
    • Zobacz profil
Re: Przyczyny katastrofy
« Odpowiedź #832 dnia: Stycznia 10, 2013, 12:50:47 am »
Trafiłeś w sedno. Gdyby nie ten wstrętny PiS, to od trzech lat może rząd byłby zmuszony zająć się czymś poważniejszym. Ale ma luksus.
Np Euro 2012, Olimpiadą 2020, Kolejami Śląskimi.
Trochę pogrzebać na stronie  ;) i wszystko jest: http://www.konferencja.home.pl/komitety/ko.pdf , http://www.konferencja.home.pl/komitety/kid.pdf , http://www.konferencja.home.pl/deklaracja/zasady.pdf
Otóż to, konfa była organizowana przez - uwaga - Komitet Organizacyjny Konferencji Smoleńskiej
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2013, 12:53:53 am wysłana przez Smok Eustachy »

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Przyczyny katastrofy
« Odpowiedź #833 dnia: Stycznia 10, 2013, 09:33:06 am »
O którym PiS nie miał zielonego pojęcia. Czy może go stworzył?

A to czym by się rząd zajmował - to zależy wyłącznie od parcia na rząd. Na razie jedyne poważniejsze parcie jest na Smoleńsk - i rząd może sobie spać spokojnie. Cóż, mamy demokrację, jaki naród, taki rząd. Widzę to coraz dobitniej.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
Re: Przyczyny katastrofy
« Odpowiedź #834 dnia: Stycznia 10, 2013, 04:02:13 pm »
Mini -wywiad http://wpolityce.pl/wydarzenia/44439-cztery-pytania-do-prof-biniendy-caly-prestiz-rzadu-jest-angazowany-aby-nie-wyjasniac-kontrowersji-i-watpliwosci-zwiazanych-z-tragedia-smolenska  zdaje się potwierdzający niechęć strony rządowej do współpracy i potwierdzający tezę napisaną przeze mnie w temacie a dotyczącą "braku interesu politycznego".
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Przyczyny katastrofy
« Odpowiedź #835 dnia: Stycznia 10, 2013, 04:22:39 pm »
Zupełnie wyjątkowo mając wolna chwilę starannie przeczytałem linkowaną przez pana Wiesioła "rozmowę" i widzę, że była to jednak strata czasu (na szczęście niewielka, bo to krótki tekst). Tam są opinie, na poparcie których nie ma żadnych, ale to absolutnie żadnych weryfikowalnych dowodów, jednej litery, jednego atomu. Raz na pół roku kupuję tygodnik "Nie" aby sprawdzić, czy w tzw. międzyczasie nic się w tym plugawcu nie zmieniło - ale wciąż nic. Nauczkę mam taką: zajrzeć do kolejnych "rozmówek z Biniendą" (jeśli się trafią) nie wcześniej niż za pół roku :-)
VOSM
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
Re: Przyczyny katastrofy
« Odpowiedź #836 dnia: Stycznia 10, 2013, 04:50:13 pm »
widzę, że była to jednak strata czasu
Ale przecie dyskusja ostatnia dotyczyla zebrania sie "do kupy"  8)  ,znaczy przedstawicieli,fachowców rzadzących jak opozycji, coby rozstrzygnąc bolące kwestie.Binienda nowych dowodów z kapelusza już nie wytrzęsie,jak mu nikt nie pomoże.
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Przyczyny katastrofy
« Odpowiedź #837 dnia: Stycznia 10, 2013, 05:34:54 pm »
znaczy przedstawicieli,fachowców rzadzących jak opozycji, coby rozstrzygnąc bolące kwestie.Binienda nowych dowodów z kapelusza już nie wytrzęsie,jak mu nikt nie pomoże.
Widzisz jak rozumujesz... Fachowcy rządu i fachowcy opozycji. Fachowiec jest niczyj, jeśli jest fachowcem. A jak zaczyna być czyjś, to już nim nie jest. Binienda jeszcze nie wytrząsł niczego ani z kapelusza, ani skądinąd...
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
Re: Przyczyny katastrofy
« Odpowiedź #838 dnia: Stycznia 10, 2013, 06:24:43 pm »
znaczy przedstawicieli,fachowców rzadzących jak opozycji, coby rozstrzygnąc bolące kwestie.Binienda nowych dowodów z kapelusza już nie wytrzęsie,jak mu nikt nie pomoże.
Widzisz jak rozumujesz... Fachowcy rządu i fachowcy opozycji. Fachowiec jest niczyj, jeśli jest fachowcem. A jak zaczyna być czyjś, to już nim nie jest. Binienda jeszcze nie wytrząsł niczego ani z kapelusza, ani skądinąd...
A od kiedy tak jest ? Bardzo często niezależni biegli sądowi powoływani,wydają sprzeczne opinie.Któryś z nich sie myli zapewne,prawda(lub mylą sie obaj).Wspólna rzetelna praca mogłaby ,któregoś z nich wybawić od błędu. W wspólnej debacie na merytoryczne postulaty,argumenty mozna dojść do consensus (nie dotyczy tego forum,jedynym constans jest to, że nic prawie nie wiemy,jeśli chodzi o ten temat  ;) )Jeśli jedna z stron unika drugiej lub po prostu czegoś się boi,to co wtedy?Wychodzi brak Międzynarodowej Komisji,ale o tym... No,ale KOKS  ;)  czy twoim zdaniem nie był niezależny?Męber napisal nawet,że to PIS-owski organ  a ty? [
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2013, 06:33:53 pm wysłana przez wiesiol »
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Przyczyny katastrofy
« Odpowiedź #839 dnia: Stycznia 10, 2013, 07:55:36 pm »
Czy jesteś pewien, że odnosisz się do tego, co ja napisałem?
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).