Autor Wątek: Rzeź obyczajowa  (Przeczytany 143931 razy)

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Re: Rzeź obyczajowa
« Odpowiedź #120 dnia: Lutego 27, 2013, 08:13:12 pm »
Cytuj
Sprawa jest nierozstrzygalna, póki nie uda się wyciągnąć od owczarka, czy było mu przyjemnie. Przy czym ciekawy przypadek dla koneserów - co bardziej karygodne, stosunki człowieka ze zwierzęciem, czy stosunki samca z samcem?
 

Nic prostrzego: Jak sie nie wyrywa, to znaczy ze co najmniej jest mu obojetne.

Ales, Maziek pojechal Bawitkiem! Stara, zapomniana juz przeze mnie, biwakowa piosenka, kolejna zreszta od Ciebie. Wrzucaj wiecej takich, to moze odmlodnieje!

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Rzeź obyczajowa
« Odpowiedź #121 dnia: Lutego 27, 2013, 08:19:16 pm »
Cytuj
Sprawa jest nierozstrzygalna, póki nie uda się wyciągnąć od owczarka, czy było mu przyjemnie. Przy czym ciekawy przypadek dla koneserów - co bardziej karygodne, stosunki człowieka ze zwierzęciem, czy stosunki samca z samcem?
 

Nic prostrzego: Jak sie nie wyrywa, to znaczy ze co najmniej jest mu obojetne.
Z tym że, uważasz, owczarek mógł być jeszcze masochistą - i wtedy co?

Cytuj
Ales, Maziek pojechal Bawitkiem! Stara, zapomniana juz przeze mnie, biwakowa piosenka, kolejna zreszta od Ciebie. Wrzucaj wiecej takich, to moze odmlodnieje!
Ha...
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Re: Rzeź obyczajowa
« Odpowiedź #122 dnia: Lutego 27, 2013, 08:25:19 pm »
Jak masochista, to: Volenti non fit injuria, zakladajac ze taki stosunek jest dla psa nieprzyjemny, a wiec sprawia mu przyjemnosc, ergo dla jego dobra wlasciciel powinien sie nawet poswiecic. Chyba ze taki stosunek nie jest nieprzyjemny, ale czy wtedy cos nie nieprzyjemnego jest dla masochisty nieprzyjemne z klucza?

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Rzeź obyczajowa
« Odpowiedź #123 dnia: Lutego 27, 2013, 08:31:32 pm »
Jak masochista, to: Volenti non fit injuria, zakladajac ze taki stosunek jest dla psa nieprzyjemny, a wiec sprawia mu przyjemnosc...
... ale z drugiej strony, zakładając, że jest przyjemny, pies masochista mógłby się celowo wyrywać, żeby stało się nieprzyjemnie, a więc, w konsekwencji przyjemnie. Biorąc pod uwagę, że ludzki składnik związku mógł być sadystą, pragnącym jednakże szczęścia psa, rzecz pozostaje nierozstrzygalna bez zeznań psa i to na wariografie, jako że mógłby równocześnie konfabulować, jak to psy mają w zwyczaju.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
Re: Rzeź obyczajowa
« Odpowiedź #124 dnia: Lutego 27, 2013, 08:36:28 pm »
Jak masochista, to: Volenti non fit injuria, zakladajac ze taki stosunek jest dla psa nieprzyjemny, a wiec sprawia mu przyjemnosc...
... ale z drugiej strony, zakładając, że jest przyjemny, pies masochista mógłby się celowo wyrywać, żeby stało się nieprzyjemnie, a więc, w konsekwencji przyjemnie. Biorąc pod uwagę, że ludzki składnik związku mógł być sadystą, pragnącym jednakże szczęścia psa, rzecz pozostaje nierozstrzygalna bez zeznań psa i to na wariografie, jako że mógłby równocześnie konfabulować, jak to psy mają w zwyczaju.
Maziek oddaj się owczarkowi.Wpierw ustaw lustro,aby widzieć jego pysk i oczy i będzieś wiedzial empirycznie co psu po głowie chodzi ...  ;) PS Trochę się wcinam ,ale dyskusja jest zabawnie niesmaczna.
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Re: Rzeź obyczajowa
« Odpowiedź #125 dnia: Lutego 27, 2013, 08:44:36 pm »
Psy konfabuluja? W zyciu! Psy sa szczere do bolu. Koty moga to robic, bo nigdy nie wiesz co im po glowie chodzi.
Ty sie Wiesiol ucz tolerancji, bo...:
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/fakt-nie-lubisz-gejow-trafisz-do-getta,1,5398571,wiadomosc.html

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Rzeź obyczajowa
« Odpowiedź #126 dnia: Lutego 27, 2013, 08:45:41 pm »
Pogadaj z moją sunią.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Re: Rzeź obyczajowa
« Odpowiedź #127 dnia: Lutego 27, 2013, 08:53:11 pm »
To Wy kojarzycie Bawitko???
Dziadki!  :)
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
Re: Rzeź obyczajowa
« Odpowiedź #128 dnia: Lutego 27, 2013, 08:54:23 pm »
Psy konfabuluja? W zyciu! Psy sa szczere do bolu. Koty moga to robic, bo nigdy nie wiesz co im po glowie chodzi.
Ty sie Wiesiol ucz tolerancji, bo...:
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/fakt-nie-lubisz-gejow-trafisz-do-getta,1,5398571,wiadomosc.html
Nie no,tak władza unijna daleko nie sięga.Niech oni sie martwią się lepiej o coraz poważniejsze środowiska emigranckie.Rozmnażają się ,jak króliki dzięki optowaniu w religi i lewacka europa zostaje w tyle. Dąży to pomału ku samozagładzie niestety  ;) ten uśmieszek to na pocieszenie!
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Re: Rzeź obyczajowa
« Odpowiedź #129 dnia: Lutego 27, 2013, 08:58:41 pm »
Cytuj
Pogadaj z moją sunią.
A o czym? Oklamuje Cie, czy podejrzewasz ja o nieuczciwosc?
O, tu jest bardzo rozsadna wypowiedz w temacie glownym:
Społeczność LGBT i jej prawa okiem libertarianina

Bawitko, podejrzewam, dalej jest brzdakane wokol ognisk i namiotow, tak jak i Krzyzowiec, SDM i niektore szanty, wiec przedzial wiekowy moze byc duzy  ;)

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Rzeź obyczajowa
« Odpowiedź #130 dnia: Lutego 27, 2013, 09:35:30 pm »
Cytuj
Pogadaj z moją sunią.
A o czym? Oklamuje Cie, czy podejrzewasz ja o nieuczciwosc?
Okłamuje? Łże jak pies!
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Rzeź obyczajowa
« Odpowiedź #132 dnia: Lutego 28, 2013, 12:17:53 am »
Dostojny Kju, chyba ze trzy razy wysłuchalem Pańskiego churu ze Spychowa, i może Pan (albo Globalny?) potrafiłby dodać do tego genialnego wydania świetne współczesne: "Upić się warto" Hemara w mistrzowskim wykonaniu! ???
VOSM
pjes: dlaczego dziś już nie ma takich tekściarzy, jak Hemar i Wars, a z nowszych Osiecka i Młynarski? Nie ma ANI TROCHĘ. Jest straszna przepaść.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Rzeź obyczajowa
« Odpowiedź #133 dnia: Lutego 28, 2013, 01:27:17 am »
Mębrze, zgorszyć tu nikogo nie chcę, ani wyjść na świntucha, ale - ośmielony charakterem wątku - wyznam, że ze wszystkich dwuznacznych piosenek przedwojennych najbardziej lubię tę (co to nawet gałczyńskiego Gżegżółkę zgorszyła, choć różne rzeczy miał na sumieniu):
Ludwik Sempoliński - Tomasz ach Tomasz
Z współczesnych wykonań tylko takie znalazłem:
Tomasz gdzie ty to masz - Szymon Kusarek
Choć i CBA przypomniało nam ów nieśmiertelny przebój ;):
Haki na szefa CBA
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta