Autor Wątek: Fakty medialne  (Przeczytany 481182 razy)

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Fakty medialne
« Odpowiedź #195 dnia: Sierpnia 18, 2011, 10:56:40 pm »
NIE - co?
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Odp: Fakty medialne
« Odpowiedź #196 dnia: Sierpnia 18, 2011, 11:23:24 pm »
Zakladajac ze nie zyjemy jeszcze w koszmarze orwellowskim i nie obowiazuje kategoria zbrodniomysli, to czlowiek moze sobie czuc co chce, do kogo chce i myslec o kim chce co chce. Choc pelzajaco posuwamy sie w tym kierunku. Np. wczesniej obowiazywaly kary za "nawolywanie do przemocy" wobec ludzi, badz grup na tle rasowym, wyznaniowym, etc. I to bylo bardzo konkretne i uwazam powinno byc karalne. Teraz powstala nowa kategoria "mowy nienawisci" i "nawolywania do nienawisci", niestety tak niekonkretna, ze nigdy nie wiadomo czy w wyrazaniu pogladow ktos nie posuwa sie do lamania prawa.

Q, taka osoba nie moze wziac slubu sama ze soba, chyba ze w obecnosci tak samo chorego urzednika stanu cywilnego  ;) Ale, zaraz, tez nie. Nawet chory w ten sposob urzednik/ksiadz bedzie widzial na raz  tylko jedna osobe przed soba, nawet gdyby przeskakiwala pomiedzy osobowosciami co drugie zdanie, przy skladaniu przysiegi  ;D .

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16038
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Fakty medialne
« Odpowiedź #197 dnia: Sierpnia 19, 2011, 01:18:21 am »
NIE - co?

No w katolicyzmie kochać trzeba, czyli nawet jakby się czuło to a) b) c) to zwalczać je w sobie trzeba czemprędzej.

Tak słyszałem...
 8)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Fakty medialne
« Odpowiedź #198 dnia: Sierpnia 19, 2011, 10:56:56 am »
Bycia orientacja niekoniecznie, choc moze, ale dzialaczem...
Dlatego pytam o osoby a nie o działaczy, celebrytów itede. Ja jakoś nie widzę żadnych plusów w byciu np. homoseksualistą tu i teraz nad Wisłą, jeśli się nie jest działaczem bądź celebrytą.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Odp: Fakty medialne
« Odpowiedź #199 dnia: Sierpnia 19, 2011, 08:04:32 pm »
Mysle ze jest korzysc z bycia biseksualnym. Podwojna korzysc  ;)

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Fakty medialne
« Odpowiedź #200 dnia: Sierpnia 19, 2011, 08:28:18 pm »
Jak sobie siebie wyobrażę, to mam emetyczne impresje, lecz co do logiki - nie da się Pana tezie nic zarzucić.
VOSM
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Fakty medialne
« Odpowiedź #201 dnia: Sierpnia 19, 2011, 10:02:03 pm »
Mysle ze jest korzysc z bycia biseksualnym. Podwojna korzysc  ;)
Zgadza się, ale pytanie brzmi jakie inne są korzyści POZA przyjemnościami wynikającymi z samego, ekhm, obcowania.

Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2185
    • Zobacz profil
Odp: Fakty medialne
« Odpowiedź #202 dnia: Sierpnia 21, 2011, 01:49:24 am »
Ciekawsze pytanie: czy taka osoba moglaby wziąć ślub sama ze sobą? (I to nawet niekoniecznie mieszając w to homoerotyzm, zdarzają się ponoć u osob z tą przypadłością osobowości czujące się płcią przeciwną do osobowości podstawowej i współdzielonego ciała.)
Ten problem jest genialny.

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Fakty medialne
« Odpowiedź #203 dnia: Sierpnia 21, 2011, 11:17:43 pm »
Genitalia żeńskie nie wzbudzają we mnie specjalnych obaw, chociaż są dość brzydkie, podobnie zresztą jak i męskie.
VOSM
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Fakty medialne
« Odpowiedź #204 dnia: Sierpnia 22, 2011, 08:12:49 pm »
Czy wolnemu człowiekowi wolno (w sensie poprawności) czuć do jakiejś kategorii ludzi:
a) niechęć...
... po jednej nocy na kempingu z wycieczką z czarnych przedmieść Paryża muszę powiedzieć, że niezależnie od poprawności jest to bardzo możliwe ;) .
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Odp: Fakty medialne
« Odpowiedź #205 dnia: Sierpnia 22, 2011, 09:12:31 pm »
Czy wolnemu człowiekowi wolno (w sensie poprawności) czuć do jakiejś kategorii ludzi:
a) niechęć...
... po jednej nocy na kempingu z wycieczką z czarnych przedmieść Paryża muszę powiedzieć, że niezależnie od poprawności jest to bardzo możliwe ;) .
;D  Wielu juz odchodzilo od swych wczesniejszych, teoretycznych pogladow

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Fakty medialne
« Odpowiedź #206 dnia: Sierpnia 22, 2011, 09:20:33 pm »
Ja uważam, że wolno.
VOSM
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6889
    • Zobacz profil
Odp: Fakty medialne
« Odpowiedź #207 dnia: Sierpnia 23, 2011, 03:13:08 pm »
W sumie to nie fakt medialny...jeno fakt autentyczny;) - niemniej w tematyce medialnej.
W lipcu Murdoch zamknął (po 168 latach działalności) jeden z największych światowych tabloidów: News of the World. Miarka się przebrała po tzw. aferze podsłuchowej. To o czym lata temu pisał Boll w Utraconej... znalazło swoje potwierdzenie w rzeczywistości:
http://wyborcza.pl/1,75480,10128124,Czysty_seks_nie_przejdzie.html

Może idzie lepsze? Albo - po prostu - gorsze przenosi się do internetu :-\

P.S.
Ciekawsze pytanie: czy taka osoba moglaby wziąć ślub sama ze sobą? (I to nawet niekoniecznie mieszając w to homoerotyzm, zdarzają się ponoć u osob z tą przypadłością osobowości czujące się płcią przeciwną do osobowości podstawowej i współdzielonego ciała.)
Ten problem jest genialny.
Co w tym genialnego?
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Fakty medialne
« Odpowiedź #208 dnia: Sierpnia 23, 2011, 10:34:06 pm »
P.S.
Ciekawsze pytanie: czy taka osoba moglaby wziąć ślub sama ze sobą? (I to nawet niekoniecznie mieszając w to homoerotyzm, zdarzają się ponoć u osob z tą przypadłością osobowości czujące się płcią przeciwną do osobowości podstawowej i współdzielonego ciała.)
Ten problem jest genialny.
Co w tym genialnego?
Przecież wiesz, że smoki mają zadawniony a wielki problem ze znalezieniem partnera ;) ...
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Odp: Fakty medialne
« Odpowiedź #209 dnia: Sierpnia 25, 2011, 11:04:36 pm »
Panie Stanislawie, w ramach panskiej dociekliwosci w kwestii ilosci orientacji, tu jest poszlaka iz mozna sie spodziewac kolejnej, 6-tej:
http://www.heraldsun.com.au/news/breaking-news/mental-health-group-b4u-act-looks-to-remove-stigma-from-paedophilia/story-e6frf7jx-1226121764617