Autor Wątek: Z bieżącej chwili...  (Przeczytany 100806 razy)

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Z bieżącej chwili...
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 01, 2010, 12:27:43 pm »
Jak to szło? "Kto rano wstaje, temu robot daje":
http://www.sfora.pl/Nadchodzi-czas-seksrobotow-Pokochasz-maszyne-WIDEO-a16517

(Choć pomysł nie był Lema, a Leibera...)


Edit: więcej (i dosadniej) o tem samem:
http://technowinki.onet.pl/artykuly/czy-twoje-dziecko-poslubi-robota,1,3187033,artykul.html
(Sądząc z ostatnich zdań autor mógł czytać "Tragedię pralniczą".)
« Ostatnia zmiana: Marca 09, 2010, 10:43:48 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Z bieżącej chwili...
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 01, 2010, 02:42:55 am »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Hoko

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2950
    • Zobacz profil
Re: Z bieżącej chwili...
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 01, 2010, 07:26:49 pm »
Q,
czy Ty wykupiłeś licencję na umieszczanie obrazka po prawej stronie w stopce?

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Z bieżącej chwili...
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 01, 2010, 07:35:39 pm »
Czepiasz się zamiast podziękować za taką formę hołdu  :P.
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Hoko

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2950
    • Zobacz profil
Re: Z bieżącej chwili...
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 02, 2010, 03:55:36 pm »
Hołdu? Widzieli go! Podprowadził mi patent i tera będzie o hołdach gadał...

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Z bieżącej chwili...
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 02, 2010, 04:16:25 pm »
Widzę, że za drągiem już szukasz, by mi wielkie lanie spuścić. Cóż.. sam nie wiem czy pokajać się tu zaraz przed Tobą, zaklinając się na potęgę, że się poprawię, że przysiądę fałdów itede... Czy Prądasem poszczuć za takową dla mych hołdów niewdzięczność.
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Z bieżącej chwili...
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 02, 2010, 04:18:43 pm »
Pardon, ten patent to justowanie do prawej  ??? ?
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Hoko

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2950
    • Zobacz profil
Re: Z bieżącej chwili...
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 02, 2010, 04:24:38 pm »
maziek,
ano. dobry patent, nie?  ::)

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Z bieżącej chwili...
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 02, 2010, 05:03:44 pm »
Jak się patrzy!  ;D
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Z bieżącej chwili...
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 07, 2010, 02:29:16 am »
Bo wampiry wróciły - ożywione voodoo paleogenetyki, poskładane do kupy ze śmieciowych genów, skamieniałego szpiku kostnego, zanurzonego we krwi socjopatów i wysoko funkcjonujących autystyków*? ;)
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Trzy-osoby-oskarzone-ws-ataku-wampirow,wid,12238004,wiadomosc.html


* cytat ze "Ślepowidzenia" P. Wattsa
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Z bieżącej chwili...
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 02, 2010, 05:20:43 am »
Jaroslav Hašek napisał kiedyś w opowiadaniu "Drugie kazanie Proboszcza Doudiera podczas kampanii wyborczej":

nieprzyjaciele polityczni rozrzucili wśród was ulotki, w których gardłuje się przeciwko katolicko-narodowym wyborcom, przeciwko wam, Drodzy w Chrystusie, którzy znacie Ewangelię św. Łukasza: “Będziesz miłował partię katolicko-narodową z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej siły swojej, i z całej myśli swojej, a kandydata Myslivca jak siebie samego”. Przecież i ten miłosierny Samarytanin, który znalazł człowieka przez zbójów poranionego, był członkiem partii katolicko-narodowej. I poszedłszy opatrzył on rany jego, zalewając je oliwą i winem, wsadził go na bydlę swoje, zawiózł do gospody i opiekował się nim. A dlaczego tak był uczynił? Ponieważ człowiek ów, przez zbójców pokiereszowany, był także zorganizowany w partii katolicko-narodowej i z powodu swoich przekonań politycznych został na drodze z Jerycha do Jerozolimy przez narodowych socjalistów obrabowany. /.../.
Dlatego też nie bądźcie nierozsądni, ale rozumni bądźcie i na swoją kartę wyborczą wpiszcie tylko kandydata partii katolicko-narodowej, bo taka jest wola Pańska! /.../.
Tak więc wy musicie publicznie Myslivca wychwalać, ustami bowiem dokonuje się dzieło zbawienia, a jeżeli przyjdzie ktoś i rzeknie wam: “Nie wybierajcie Myslivca”, to wypędźcie go z domu swego, mówiąc mu tak: “Odejdź bydlę!”. Albowiem stoi w Piśmie Świętym: “Każdy kto w Myslivca wierzy, potępion nie będzie, ale każdy kto wzywać go będzie, zaiste zbawion będzie”.


Życie dopisało ciąg dalszy groteski:
http://www.pardon.pl/artykul/13068/ksiadz_mowi_podczas_mszy_na_kogo_glosowac_wideo
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Z bieżącej chwili...
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 02, 2010, 10:36:15 am »
Jakaż to groteska? Ksiądz po prostu ma w d.pie polityczną poprawność. Poza tym przecież to nie jest urzędnik państwowy żeby nie mógł agitować. Tak było jest i będzie.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6891
    • Zobacz profil
Re: Z bieżącej chwili...
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 02, 2010, 10:45:07 pm »
Jakaż to groteska? Ksiądz po prostu ma w d.pie polityczną poprawność. Poza tym przecież to nie jest urzędnik państwowy żeby nie mógł agitować. Tak było jest i będzie.
Mnie sie jednak zdaje ze rzecz nie w tym iz ksiadz to nie urzednik panstwowy i sobie moze agitowac - jeno o miejsce.Wg mnie msza to msza - dla wiernych a jesli ksiadz ma chec prowadzic kampanie spoleczno - polityczna to niechze sobie w czasie wolnym zorganizuje spotkanie w tym celu. Wtedy pewnie nikt nie bedzie mial mu za zle ze przyszedl posluchac kazania a dostal powtorke z TV;)
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Z bieżącej chwili...
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 03, 2010, 10:07:09 pm »
Po to na mszy jest kazanie, żeby ksiądz powiedział wiernym, jak mają żyć. On nie prowadzi żadnej kampanii tylko mówi, kto wg niego jest dobry, a kto zły. Ty się posługujesz standardami (?) powstałymi parędziesiąt lat temu, a on 10 tysięcy lat temu. A zresztą Ty jesteś niewierzący, to jakie znaczenie ma dla Ciebie to miejsce?
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Re: Z bieżącej chwili...
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 04, 2010, 12:13:34 am »
Maziek ,jakie standardy sprzed 10 tysięcy lat. Coś przeoczyłem? :-[
A w szkole mojego dziecia, 3 dni przed wyborami, był minister. Ten od Temidy. Gadał coś o dopalaczach, ale interesowali go tylko maturzyści (tych spędzono). Tego dnia obleciał jeszcze trzy podobne mieściny.
Cyknął foty z niektórymi kandydatami.
 Niesamowite.
Prawdziwy minister zjawia się u nas raz na 10 lat.
A młodzież i tak najbardziej zainteresowana borowikami była.
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana