Autor Wątek: LGBT  (Przeczytany 81003 razy)

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #90 dnia: Maja 21, 2020, 04:45:57 pm »
@ TS
Uważam, że stawiasz znak równości tam, gdzie go nie ma.
Zespół LGBT w żadnym razie nie jest podobny do kalectw typu garbaci, krzywonodzy, ludzie z dwiema głowami, lilipuci, albinosi, daltoniści (inne przypadki pomijam, bo się na nich nie znam). Dlaczego nie jest podobny? Dlatego, że każdy człowiek ułomny tak jak wyżej wymienieni wolałby nie mieć swojej ułomności. Natomiast urodzeni z zespołem LGBT mają całkiem inny i, jeśli tak wolno rzec, znacznie bardziej dramatyczny problem: ich ciało seksualnie nie pasuje do ich mózgu, a tego się zmienić/naprawić nie da. Na razie albo i nigdy. To kwestia chromosomów XX oraz XY. W konsekwencji - również całej naszej historii i kultury.
Małżeństwa i adopcje - nie, partnerstwo i empatia - tak.

R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #91 dnia: Maja 21, 2020, 06:27:25 pm »
Jak może być dziedziczony, skoro HOMO zazwyczaj nie mają dzieci?

R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #92 dnia: Maja 21, 2020, 06:40:41 pm »
Tomasz Strzyżewski - póki co zachowujesz się jak każdy troll, który tu zawitał, zarejestrował się, a potem wrzucił reklamę majtek, pisania wniosków do Unii czy zdjęć ślubnych. Tak jak oni nie napisałeś ani jednego merytorycznego postu natomiast od razu wciskasz tępą propagandę. Usunąłem Twoje posty - ale w przeciwieństwie do pozostałych trolli nie konto - może masz jednak ochotę porozmawiać o Lemie? Jeśli natomiast nadal będziesz uskuteczniał tępą propagandę - to usunę konto. Czytałeś w ogóle cokolwiek Lema?
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #93 dnia: Maja 21, 2020, 07:17:38 pm »
@ maziek

Twoja suwerenna wola, ale ja nie zgadzam się z Twoją oceną. Tomek, owszem, jest wariat nie mniejszy ode mnie, ale uważam, że w tej sprawie kasacyjnej byłeś zbyt raptusowaty i zbyt surowy.

R.

pjes: teraz nawet nie można ocenić merytorycznie Twej decyzji, bo jej podmiot (przedmiot?) zniknął wskutek Twojego działania. Amicus Plato, sed magna amica - veritas. Czym to Twoje dzieło kasacyjne różni się od cenzury? Już nie chcę mówić, że cenzury komuszej, lecz każdej. Cenzura na wolnym forum Mistrza w wolnym kraju?
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2020, 08:57:48 pm wysłana przez Stanisław Remuszko »
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Tomasz Strzyżewski

  • Gość
Odp: LGBT
« Odpowiedź #94 dnia: Maja 21, 2020, 07:42:14 pm »
Jak może być dziedziczony, skoro HOMO zazwyczaj nie mają dzieci?

R.

A Michael Jackson?  ;-)

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #95 dnia: Maja 21, 2020, 08:45:31 pm »
Ja bym usunął to prowokacyjne pytanie TS.

R.

Ironia ironią, ale genetyczne podstawy LGBT nie dotyczą podstawowego podziału chromosomalnego XX, XY, lecz genów, które są drobnymi FRAGMENTAMI tych chromosomów. Pięciu procentom ludzkości coś się omskło (omyka) w tych genach, i TYLKO DLATEGO te omyki dają ludzkościowy statystyczny rozrzut 5% do 95%.
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2020, 09:06:33 pm wysłana przez Stanisław Remuszko »
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Tomasz Strzyżewski

  • Gość
Odp: LGBT
« Odpowiedź #96 dnia: Maja 21, 2020, 09:07:49 pm »
Nawet jeśli, jak się wreszcie okazało, M.J. nie był biologicznym ojcem trójki dzieci, które urodziła wynajęta i sowicie przez niego opłacona surogatka, to sztuczne zapłodnienie jest możliwością wykorzystywaną przez innych homoseksualistów. Ale oczywiście rezygnuję z dalszego udziału w tej niemerytorycznej już dyskusji.

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #97 dnia: Maja 21, 2020, 09:08:38 pm »
Dzięki.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Tomasz Strzyżewski

  • Gość
Odp: LGBT
« Odpowiedź #98 dnia: Maja 21, 2020, 09:10:04 pm »
Proszę o likwidację mojego konta i pozdrawiam - Tomasz Strzyżewski

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #99 dnia: Maja 21, 2020, 09:11:28 pm »
Wzajemnie.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #100 dnia: Maja 28, 2020, 03:39:13 pm »
Tymczasem miarodajna i wiarygodna dzisiejsza "Rzeczpospolita" w cudzysłowie (tytuł) donosi

https://www.rp.pl/Sadownictwo/200529285-Umorzenie-sprawy-Kai-Godek-Nie-udowodnili-ze-sa-gejami.html

iż, zdaniem polskiego zdaniem sądu powszechnego [który wypowiada się nie w imieniu własnym, prywatnym, tylko w imieniu państwa o nazwie, nomen omen, Rzeczpospolita] swoją orientację seksualną trzeba przed sądem UDOWODNIĆ!

Oznacza to, że nie wystarczy złożone przed sądem solenne oświadczenie powoda o własnych erotycznych preferencjach, tylko trzeba przedłożyć dowód.

Co może być dowodem dla sądu? Zeznania partnera(ki)? Zaświadczenie biegłego lekarza sądowego? Badania krwi stwierdzające obecność gejowskich genów (Nobel gwarantowany)?

Oj, coś mi się zdaje, że sąd sobie nagrabił...

R.
 
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2020, 03:40:53 pm wysłana przez Stanisław Remuszko »
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #101 dnia: Maja 28, 2020, 04:12:20 pm »
Wyrok jest oczywiście - z całym szacunkiem dla sądu - głupi (aczkolwiek wsparta nim linia obrony dość błyskotliwa), i pewnie będą od niego odwołania. Cóż, widać przyszło nam żyć w czasach, w których skazani jesteśmy na potykanie się o głupotę, jak nie tu, to tam.
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2020, 04:14:56 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #102 dnia: Maja 28, 2020, 04:18:03 pm »
Q, karmisz trolla?! Czy zaraportowałeś już tę swoją wiadomość?
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #103 dnia: Maja 28, 2020, 04:21:16 pm »
Komentuję wyrok. A Ty znów szukasz zaczepki 8). (Acz miło, że nazwałeś w końcu trolla - trollem.)
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2020, 04:24:28 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #104 dnia: Maja 28, 2020, 08:56:15 pm »
Komentuję wyrok. A Ty znów szukasz zaczepki 8) . (Acz miło, że nazwałeś w końcu trolla - trollem.)
Ależ Q, ja z troski, ja nie nazwałem, tylko cytuję Twoje raporty pod moim adresem, nawet, trzeba przyznać, udatnie rymowane, najpierw "Hola, hola... Znowu "admin" karmi trolla" (wczoraj, 15:10), potem  "Admina rola, karmienie trolla?"(wczoraj, 16:28), od którego to czasu zdążyłeś już zaraportować kolejne 3 posty Remuszki i wiele innych wcześniej, a że równocześnie tu próbujesz z nim rozmawiać - to po prostu obawiałem się, czy wszystko u Ciebie gra, ale fakt, że potrafisz skomentować swą działalność świadczy, że to na szczęście nie rozdwojenie jaźni.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).