Polski > DyLEMaty

Filmy SF warte i nie warte obejrzenia

<< < (615/616) > >>

olkapolka:
Te trzy ciała sprawdzę...tymczasem ze zdziwieniem odnotowałam nowego...Obcego...Romulus na niego wołają?;)

maziek:
Tyż widziałem. Chyba z sentymentu obejrzę, oby tylko nie skończyło się utratą sentymentu jak ze Star Warsami (w zasadzie tak powinno się stać już po Prometeju ;) ).

Q:
I ja (i ja, o) widziałem. I też się waham czy po film nie sięgnąć (ale poczekam z tym na opinie - w tym Wasze).

Poza tym pojawił się drugi trailer filmu "Furiosa":


A to - z innej beczki - jedna z lepszych opowieści spod znaku "Batman.The Animated Series", powstała jednak nie w ramach w/w serialu, a na potrzeby komiksowej antologii "Batman: Black and White" - "Two of a Kind", a raczej jej (chyba legalna) video-adaptacja:

(Którą wrzucam na zasadzie skojarzenia, bo tymczasem konkurencyjnych animowanych "X-Men" reaktywowali, w formie praktycznie nieodróżnialnej od oryginału.)

Q:
Trailer pierwszego sezonu przygód potomnego Doktora (czyli kompletnie nowej serii "Doctor Who"):


A poza tym, no, proszę, zapowiedzieli polski film superbohaterski (bodaj drugi po "Hydrozagadce"*):

* Dlatego odnotowuję, bo sam zwiastun jaki jest - każdy widzi...

Bajdelej, skoro przy super-temacie jesteśmy... Szykuje się też serial "The Penguin", spin off filmu "The Batman":

olkapolka:

--- Cytat: Q w Marca 08, 2024, 01:05:17 pm ---I netflixowskiej ekranizacji "Problemu trzech ciał":
--- Koniec cytatu ---

Jak już taki morderczy wątek:
https://forum.lem.pl/index.php?topic=734.msg99825#msg99825

...zobaczyłam te 8 ciał i jak dla mnie: oglądliwe.
O ile pamiętam to w książce te safony-sofony i opisy gry, w której udział brali naukowcy zniechęciły mnie do czytania kolejnych tomów...w filmie zostało to jakoś lepiej/przystępniej pokazane.
Może wątek latającego mózgu i ostatnie dwa odcinki - nieco nużąco/karykaturalne.
W każdem...chyba dam szansę kolejnej części - znaczy sprawdzę jednak co piszczy w drugim tomie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej