Polski > Organizacja forum

[SPRAWY ORGANIZACYJNE]

<< < (2/113) > >>

Terminus:

Socrates:
Jaka madafajana odpowiedz...
Chociaz ja jestem za pomyslem Nty, ja sie technicznie nie licze bo moja kontrybucja do tego forum jest prawie zerowa (brak czasu).  Ale jak by sie mialo tak ze 4 glowne komnaty, zaczynajac powiedzmy od teraz, i ludzie by sie ich trzymali, byloby to troche bardziej uporzadkowane.  Oczywiscie by sie tu zgromadzeni musieli na to zgodzic, i jak nty wspomnial, Skrzat the Moderator Man by to jakos musial zorganizowac...
Socrates

Deckert:
Sokrates, sam wiesz, że my reguł się żadnych nie trzymamy...  :D

Terminus:
No, teraz już odpiszę w zwykły sposób... Nie uważam żeby to był jakiś specjalnie zły pomysł; ot, po prostu, myślę, że to forum jest i tak dosyć specyficzne... hm... gdyby były te, jak to nazywacie, komnaty, to trzeba by tylko się na nie naklikać a że my się i tak tematu nigdy nie trzymamy, jak zauważył Deckard, to sprawa wymagałaby stałej moderacji. Jeszcze by się jakieś kłótnie zaczęły, że nie wspomnę o tym, że jak dotąd moderacji to tu prawie nie ma, bo Skrzat rzeczywiście pojawia się stosunkowo rzadko (porównuję sobie np. do forum zespołu metalowego 'Kat' - czterech moderatorów, ciągłe przerzucanie tematów, cenzura, glazura, etc.).

Dlatego nasz ukochany chaos jest jak dla mnie ok.
Wydaje się, że n_temu chodzi o to, że niektóre tematy są nieodnawiane - ale tu znowu, jak pisali Deckard i Bladyrunner, po prostu pisz na te tematy, wtedy ,,wypłyną'' (ja też tak czasem robię...).

nty_qrld:
Wydaje się, że wasze odpowiedzi mogą posłużyć za swego rodzaju głosowanie, zatem wniosek stosunkiem głosów 4:2 nie przeszedł  :-/
No cóż - obóz reform przegrał  ;D
Odpowiedź dla Terma:
http://www.lem.pl/cgi-bin/yabb/YaBB.cgi?board=polish_cat;action=display;num=1119292792;start=0#0
;D

pzdr

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej