Autor Wątek: Życzonka  (Przeczytany 175647 razy)

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Re: Życzonka
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 25, 2012, 10:16:03 pm »
Cytuj
... albo pilkarza  ;)
...albo angielskiego purytańskiego lewaka. :)
??
Nie lapie, mam grype , mozg rozmiekczony wirusami, szare komorki jedyne co robia, to produkuja wiecej wirusow i pekaja jak banki mydlane   :-X

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Re: Życzonka
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 25, 2012, 10:27:52 pm »
Cytuj
mam grype , mozg rozmiekczony wirusami, szare komorki jedyne co robia, to produkuja wiecej wirusow i pekaja jak banki mydlane   :-X
Ułła...zdrowia zatem życzę szybkiego.
Homeopatyczne:
 Pij wodę z cytryną i miodkiem, zagryzaj groprinizinem.
 Na dokładkę Guajazyl (na spirytku).
Leczenie właściwe:
Przede wszystkim - bądź dobrej myśli. Wirusy same uciekną. :)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Diggerzy
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Życzonka
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 25, 2012, 10:49:00 pm »
No to siup!
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Re: Życzonka
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 26, 2012, 01:47:26 pm »
Szczerze dziekuje za zyzenia zdrowia  :-*
Niestety na grype nie ma lekarstwa, tzn. mozna jedynie lagodzic objawy, np. paracetamolem i zapobiegac infekcji bakteryjnej, tak ze miodek owszem (polecam Manuke, najbardziej aktywny) , czosnyczek, propolis i ostatecznie antybiotyk.
Poczytalem dokladniej o tych Diggerach, calkiem ciekawe. Teraz tez jest w Angli podobna frakcja: Gold Diggers ;)  czyli kobiet szukajacych bogatych mezow.

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Życzonka
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 14, 2013, 08:27:51 am »
Nie znam osobiście pana Tomasza Lema, lecz, skoro dziś przypadają Jego XLV urodziny, z serca życzę temu Młodemu Człowiekowi przynajmniej drugiego tyle w zdrowiu i sile :-)
VOSM
pjes: oraz aby żył w spokoju i pokoju w jeszcze ciekawszych czasach!!!
pjes II: Livie, nie ułożyłbyś okazjonalnie czegoś po swojemu znakomitemu rymowanemu?
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Re: Życzonka
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 14, 2013, 09:36:38 pm »
Cytuj
Livie, nie ułożyłbyś
A co to ja - napodorędzie?
No dobra, pokrygowawszy się, w naprędce:
Rozkmina dla admina
Lemie plemię niech rozkwita
(golniem za to dziś solennie)
Ile to masz Panie Lemie...
wiosen? Czyżby cztery-pięć?
I na jeszcze więcej chęć?
Zatem, w summie, no i w zdrowiu
Bez awantur, niech przybywa
latek Twemu fenotypu
Co węzełków w piśmie kipu

Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Re: Życzonka
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 20, 2014, 10:02:23 pm »
Zdrowych i spokojnych Świąt...dla odmiany - Małodzieńnych.
Śniadanie było, obiad był, kolacja...oj!
Ratunku :-X
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Życzonka
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 21, 2014, 12:10:56 am »
Dołączamy się z chłopakami:

Wesołych ;)

A jak kto ma jeszcze w żołądku miejsce na pisanki (ja nie mam) - to proszę:
http://gadzetomania.pl/2013/03/25/jak-pomalowac-jajka-na-wielkanoc-25rewelacyjnych-geekowskich-pisanek/geekowskie-pisanki-cz-1/top
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Życzonka
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 21, 2014, 08:38:03 am »
Nie było tak źle (z żarciem). Wszystkiego :) .
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6889
    • Zobacz profil
Re: Życzonka
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 21, 2014, 12:33:49 pm »
Pijawki i dieta ścisła!...lepszego:)

[Chociaż? Te "pijawki"? Nie wykluczają "diety ścisłej"? :-\]
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Re: Życzonka
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 21, 2014, 02:17:02 pm »
Pijawki i dieta ścisła!...lepszego:)
[Chociaż? Te "pijawki"? Nie wykluczają "diety ścisłej"? :-\]
A zamienniki - produkty pijawkopodobne, można?
Np. dwójka dzieci dorastających i prawie dorośniętych...
Zastąpi? 8)
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6889
    • Zobacz profil
Re: Życzonka
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 21, 2014, 02:45:18 pm »
Ten rodzaj pijawek diety ścisłej nie wyklucza.
A nawet może ją wspomóc.
W niektórych przypadkach wystarczy użyć jednej pijawki.
Małe też się sprawdzają.
Czyli tak - względnie dobry zamiennik;)
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Re: Życzonka
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 21, 2014, 02:55:48 pm »
Od razu mi lżej.
Nie mylić z lżeniem. ;)
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Życzonka
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 21, 2014, 11:20:50 pm »
Ten rodzaj pijawek

Marsjańskie?

"W westybulu pawilonu Łowca znowu zatrzymał się i przysiadł na chwilę w lekkim foteliku stojącym w kącie. Środek jasno oświetlonej sali zajmowała wypchana latająca pijawka – „sora – tobu chiru” (świat zwierzęcy Marsa, System Słoneczny, typ wielostrunowce, gromada skórodyszne, rząd, rodzina, gatunek – „sora – tobu chiru”). Latająca pijawka była jednym z pierwszych eksponatów w Muzeum Kosmozoologii. Już od półtora wieku ten obrzydliwy potwór szczerzył paszczę przypominającą wielołupinową szczękę koparki, witając każdego, kto wchodził do pawilonu. Dziewięciometrowy, pokryty twardą lśniącą sierścią, beznogi, bezoki... Niegdyś władca Marsa.
   Tak, różnie bywało na Marsie – myślał Łowca. – Tego się nie zapomina. Pięćdziesiąt lat temu te bestie prawie całkowicie już wytępione, nieoczekiwanie znowu się rozmnożyły i zaczęły jak za dawnych lat uprawiać korsarstwo na szlakach komunikacyjnych łączących marsjańskie bazy. Wtedy właśnie przeprowadzono totalną obławę. Trząsłem się w crawlerze i prawie niczego nie widziałem w tumanach piasku, który wzbijały żelazne gąsienice. Z prawa i z lewa pędziły pustynne czołgi, wszyscy, którzy w nich siedzieli, zgłosili się na ochotnika. Jeden z czołgów wjechawszy na wydmę nagle się przewrócił i ludzie błyskawicznie wysypali się na piach, wtedy i my właśnie wyskoczyliśmy z chmury kurzu, a Ermler złapał mnie za ramię i wrzeszczał coś, wskazując przed siebie. Spojrzałem i zobaczyłem pijawki, setki pijawek – krążyły nad słonym jeziorem w dolinie między wydmami. Zacząłem strzelać, inni też zaczęli strzelać, a Ermler ciągle jeszcze nie mógł się uporać z rakietomiotem własnej konstrukcji. Wszyscy na niego krzyczeli, wymyślali mu i nawet odgrażali się, że go pobiją, ale nikt nie mógł się oderwać od karabinu. Pierścień obławy zacieśniał się i widzieliśmy już błyski wystrzałów z crawlerów idących z przeciwnej strony, a wtedy Ermler przesunął pomiędzy mną a kierowcą zardzewiałą rurę swojej armaty, rozległa się potworna detonacja i ogłuszony i oślepiony upadłem ma dno crawlera. Jezioro zasnuł gęsty czarny dym, wszystkie maszyny stanęły, ustała strzelanina, a ludzie tylko wrzeszczeli i wymachiwali karabinami. Ermler w ciągu pięciu minut zużył całą posiadaną amunicję, crawlery podjechały do jeziora, a my wysiedliśmy, żeby podobijać wszystko, co jeszcze ocalało po rakietach Ermlera. Pijawki wiły się między czołgami, rozgniatały je gąsienice, a ja ciągle strzelałem, strzelałem..."

Братья Стругацкие, "Południe, XXII wiek"
« Ostatnia zmiana: Maja 07, 2015, 03:07:33 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Życzonka
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 25, 2015, 12:37:34 am »
Prze dwudziestą drugą (Bóg i telecentrala mi świadkami) dzwoniłem do Maźka z BARZO DOBRYMI (!!!) życzeniami imieninowymi (dziś 24 lutego, śniętego Macieja, był nawet taki Apostoł-Klapostoł) - ale nie odbierał, pewnie ze względu na skutki włoskiej brandy Stock, pijus jeden...
vosbm
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )