Polski > Organizacja forum

Koncepcja Forum

<< < (2/8) > >>

liv:
Ludzie inteligentni i wyrafinowani, obrażają w sposób inteligentny i wyrafinowany. A nawet wykwintny. Co przecież nie znaczy, że nie obrażają.
Ale ludźmi jesteśmy (z wyjątkiem Maźka) i emocje to sprawa naturalna.
Dzięki temu, forum...żyje?
Mojej granicy tolerancji, nie przekracza. Kloaka, rzyć....no, też mi wulgaryzmy :)
Cóż, zwierzak po prostu jestem.
Ogólnie, bliżej mi do wizji Maźka. Forum jest oczywiście lemowe, ale zastosowałbym ujęcie, Lema fenotyp rozszerzony. Czyli myślenie Lemem. Na tematy różniste.
Wtedy, jedynie wątek muzyczny do kasacji :( .
Przerzucenie tematów małolemowych do HP, jak najbardziej. Kloaka będzie wprawdzie większa, za to krynica bardziej krystaliczna. Pamiętając, że wszystko co piękne i cenne wyrasta na podglebiu z mierzwą.

W temacie modelarskim, pytanie.
Zamiast Maźka, czy kolejny model?
Bo wygląda mi, iż kolega szuka łosia, czy też nielenia, który miałby go zastąpić, hę?
Karma?
Lubię karmić.

Q:

--- Cytat: maziek w Maja 25, 2012, 06:33:56 pm ---Napisałem do skrzata, że moim zdaniem Q powinien zostać moderatorem. To był mój suwerenny pomysł a uważam tak, ponieważ ma czas, ma doświadczenie, jest oczytany, obyty i kulturalny, ma ujmującą powierzchowność (podobny do Giocondy ;) ) itepe.
--- Koniec cytatu ---

Masz jednak świadomość, że gdyby to się stało, byłbym najprymitywniejszym intelektualnie modelem moda dostępnym na rynku lempeelowym? ;) (O czym przypomina mi każdorazowo poziom na jakim dyskutujecie w "Eksploracji Kosmosu", Czwartkiem tam jestem między Topolnymi.)


--- Cytat: liv w Maja 25, 2012, 07:42:34 pm ---W temacie modelarskim, pytanie.
Zamiast Maźka, czy kolejny model?
--- Koniec cytatu ---

Zamiast? Stanowczo nie. Uważałbym za grubszą nieprzyzwoitość gdyby maziek (że o Terminusie już nie wspomnę) miał stracić prerogatywy i moderatorski tytuł.
To Oni budowali to Forum [tu powinien nastąpić pean pochwalny na cześć obu], ja mogę ew. stanąć na ramionach gigantów ;).

olkapolka:

--- Cytat: liv w Maja 25, 2012, 07:42:34 pm ---Mojej granicy tolerancji, nie przekracza. Kloaka, rzyć....no, też mi wulgaryzmy :)

--- Koniec cytatu ---

Chciałam powiedzieć, że owa żyć, czy nie żyć - z przyczyn oczywistych...mnie nie obraziła - a była skierowana do mnie. Aczkowleik uważam, że taki post kierowany do kogoś, z kim się nie zamieniło słowa, jest ...ujmijmy to - niegrzeczny;)


--- Cytuj ---Wtedy, jedynie wątek muzyczny do kasacji :(
--- Koniec cytatu ---

Nie strasz...ale jest w HP..to może;)


--- Cytuj ---Karma?
Lubię karmić.
--- Koniec cytatu ---

Ja też. Lubię. Ale napisałam: a sama karma potrafi zrobić Indiotów ze skądinąd inteligentnych ludzi. . Tak uważam. Zdania nie zmienię. I żadne argumenty mnie nie przekonają. Serio.

liv:

--- Cytuj ---uważam, że taki post kierowany do kogoś, z kim się nie zamieniło słowa, jest ...ujmijmy to - niegrzeczny;)

--- Koniec cytatu ---
Oczywiście, że niegrzeczny. Ale zamiast ciąć, można to powiedzieć. Niech się ono wstydzi. Może samo wytnie?
Boje się trochę skutków tej...betryzacji.

--- Cytuj ---    Karma?
    Lubię karmić.
Ja też. Lubię. Ale napisałam: a sama karma potrafi zrobić Indiotów ze skądinąd inteligentnych ludzi. . Tak uważam. Zdania nie zmienię. I żadne argumenty mnie nie przekonają. Serio.
--- Koniec cytatu ---
Święta prawda. Ale to takie ludzkie. Może nawet zabawne.
Poważniejąc.
Jest mi obojętna. Jak będzie, będę klikał. Jak zniknie, zapomnę.

wiesiol:
Milionerzy karmy,że tak sie zwrócę do "starinnych" forumiczów,przecie to dzieciniada, jeśli wyższi rangą  zadecyduja,że ma być, niech tak będzie.Myślę,że nieważne ile kto ma + czy - ale co pisze i o czym pisze  a ocena jak zwykle i tak zostanie zostanie subiektywna.Osobiście jestem za karmą i jeszcze,że by Q został moderatorem.Gdzieś na forum widziałem jego zdjęcie z jajami wielkanocnymi(chyba,że to nie on, i te oczy) jest w nich wielka inteligiencja ale i szaleństwo,co napewno wyjdzie na dobrze forum(mamy przyciągać-nie odpychać).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej