Polski > Organizacja forum

Przyszło nowe... olaboga laboga...

<< < (2/20) > >>

Hoko:
Dzi,
na plaster mi jakieś wykresiki, wazniejsze to, na co patrzę na co dzień, a kolorystyka zbyt budująca nie jest. I emotikony jak z jakiego horroru... Jedyne co dobre, to większa czcionka.

Poza tym problem adresu. Forum było zindeksowane i pewnie wielu ludzi szukając coś o Lemie trafiało na linki w google, a w tej chwili po wejściu z wyszukiwarki masz komunikat, że nie ma takiej strony. I nie sądzę, by google od nowa wszstko połknęło. Pozycja w wynkach wyszukiwania też poleci na łeb.

i jeszcze draństwo zamiast dodac wpis, wyświetla że w międzyczasie ktoś coś dopisał, i żebym sobie najpierw obejrzał... przy duzym ruchu trzeba będzie pół godziny czekać, zanm się uda trafić w odpowiedni moment...

Q:

--- Cytat: Hokopoko w Maja 09, 2008, 05:27:08 pm ---a kolorystyka zbyt budująca nie jest.
--- Koniec cytatu ---

Tak, pierwotna była przynajmniej kontrastowa aż miło... I czytelniejsze to wszystko było...

maziek:

--- Cytat: Hokopoko w Maja 09, 2008, 05:27:08 pm ---przy duzym ruchu trzeba będzie pół godziny czekać, zanm się uda trafić w odpowiedni moment...
--- Koniec cytatu ---
Zawsze możesz na PM napisać do Q, żeby na chwilę przestał

Tak mi się wyrwało.

Q:
maziek

Ja tak trochę offtopicznie (bo sprawa mnie od dawna nurtuje): czy ten avatar co Ci go siły grawitacyjne rozciagnęły to aby nie aluzja do Cylonów z oryginalnej wersji "BSG"?

Hoko:

--- Cytat: maziek w Maja 09, 2008, 05:55:06 pm ---
--- Cytat: Hokopoko w Maja 09, 2008, 05:27:08 pm ---przy duzym ruchu trzeba będzie pół godziny czekać, zanm się uda trafić w odpowiedni moment...
--- Koniec cytatu ---
Zawsze możesz na PM napisać do Q, żeby na chwilę przestał

Tak mi się wyrwało.

--- Koniec cytatu ---






Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej