Autor Wątek: no nie mogę...  (Przeczytany 608916 razy)

Hoko

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2962
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #90 dnia: Lipca 13, 2008, 01:58:36 pm »
Kurcze, że palenie jest szkodliwe, to ja wiedziałem, ale żeby prowadziło do takich zmian skórnych...

Hoko

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2962
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #91 dnia: Lipca 19, 2008, 09:13:23 pm »
W dzisiejszym "Dzienniku wschodnim" z okazji rocznicy lądowania na Księżycu pytają ludzi, jak tam jest i czy by polecieli. Oto jedna z odpowiedzi:

Nigdy nie myślałem o tym jak jest na Księżycu. Długo bym się zastanawiał, czy mam tam lecieć. Myślę, że bym się bał. Nie ciekawi mnie, jak tam wygląda życie. Są ciekawsze miejsca na Ziemi.


Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16098
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #92 dnia: Lipca 19, 2008, 09:20:54 pm »
Dobre  ;D ;D ;D

A ja mam z kolei coś pozytywnie szokującego:

Wygrała podróż w kosmos dzięki batonikowi
A A A PAP | dodane 2008-07-15 (21:35)

Francuska stewardessa wygrała podróż na pokładzie statku kosmicznego, kupując batonika ze zwycięskim numerem. Francuzka będzie jedną z pierwszych turystek, które poszybują w kosmos.

Niecodzienna nagroda była ukryta w opakowaniu zwykłego czekoladowego batonika, który 32-letnia Mathilde kupiła w sklepie pod koniec czerwca. Początkowo myślała, że zdobyła tylko wycieczkę do "kosmicznego" parku rozrywki. Wątpliwości rozwiał dopiero fundator nagrody, firma Nestle, która potwierdziła, że triumfatorka konkursu poleci w 2010 roku w podróż 100 km nad ziemią.


Francuzka spędzi na kosmicznej orbicie dwie i pół godziny, w tym pięć minut w stanie nieważkości. Przed lotem musi przejść badania medyczne i specjalny kilkudniowy kurs dla początkujących astronautów.

Dla kogoś, kto pracuje w liniach lotniczych, to prawdziwe marzenie - powiedziała szczęśliwa Mathilde, której pasją jest nurkowanie i skoki spadochronowe. W Kosmos chce polecieć razem ze swoim mężem.

W 2010 mają być uruchomione pierwsze komercyjne "linie" zabierające pasażerów w gwiezdną przestrzeń. Pojedynczy bilet w kosmiczną podróż ma kosztować 150 tysięcy euro.

Szymon Łucyk
(jks)
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Wygrala-podroz-w-kosmos-dzieki-batonikowi,wid,10157853,wiadomosc.html
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #93 dnia: Października 02, 2008, 05:30:30 am »

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16098
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #94 dnia: Października 02, 2008, 01:01:50 pm »
A'propos rzeczy dobrze zmontowanych ;) (i "Gwiezdnych wojen w TV):




EDIT:
Filmik na zupełnie inny temat. Uśmiałem się jak głupi:
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2008, 01:13:16 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #95 dnia: Października 06, 2008, 03:15:14 pm »
Creature Comforts  ;D ;D ;D. Prawdziwe wywiady z podkladem plastelinek, a wlasciwie odwrotnie...
http://pl.youtube.com/watch?v=67XW5ck1NFQ
http://video.google.com/videoplay?docid=4571154129793215077&ei=-QDqSNfkEYvSjgKoyoiVCw&q=creature+comfort&vt=lf
Sporo tego w sieci

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16098
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #96 dnia: Października 06, 2008, 03:21:52 pm »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #97 dnia: Listopada 07, 2008, 07:22:12 pm »
Podsumowanie amerykanskiej polityki zagranicznej w 1 min.:
http://pl.youtube.com/watch?v=cpP7b2lUxVE&eurl=http://video.google.com/

lilijna

  • Juror
  • Senior Member
  • *****
  • Wiadomości: 312
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #98 dnia: Listopada 19, 2008, 01:28:41 pm »
Chyba tu pasuje to bardziej niż gdzieindziej, chociaż też nie do końca, ale niech będzie. Kosmici (komiks, scenki rodzajowe):
raz
dwa
trzy
.

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13408
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #99 dnia: Listopada 19, 2008, 01:43:49 pm »
Hahaha. To też jest dobre: http://www.tiutiaputia.com/kp02.html
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16098
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #100 dnia: Listopada 21, 2008, 12:20:00 am »
Gremliny są wśród nas ;D ;D ;D:

Cytuj
Odkryto "gremliny"!
 2008-11-20 18:49

Jak informuje serwis abcnews.com, naukowcy odnaleźli niezwykłego przedstawiciela naczelnych. Ma on wyłupiaste oczy i swoim wyglądem przypomina popularną zabawkę Furby, podobną do postaci z amerykańskiego filmu "Gremlins".

Jak czytamy w serwisie, złapano zarówno samca jak i samiczkę zwierzęcia.

"Gremlin" należy do gatunku Tarsius pumilus. Od 8 lat był uważany za gatunek wymarły, aż do momentu, kiedy jeden osobnik przypadkowo wpadł w pułapkę na szczury w Sulawesi.

Niedługo po tym zdarzeniu udało się zobaczyć żywego przedstawiciela tego gatunku. "To było naprawdę niesamowite - powiedziała Sharon Gursky-Doyen z uniwersytetu A&M w Teksasie - "nie mogłam uwierzyć, że go złapaliśmy".

Zwierzątko waży około 50 gramów. Jego ciało pokryte jest gęstym futerkiem. Choć należy do naczelnych, inaczej niż one ma pazury zamiast palców i paznokci.

(abcnews.com)
http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=537826
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Evangelos

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Mistyk! Wierzy, ze istnieje.
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #101 dnia: Listopada 21, 2008, 04:49:53 pm »
Podczas ostatnich wakacji, jakies dwa tygodnie temu, sfotografowalem UFO, hihi. Ma ksztalt splaszczonego dysku, przelatuje nad zabudowaniami, prosze o PM z adresem emaliowanym zainteresowanych ufoszolomow, to wysle :) :) :)

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13408
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #102 dnia: Listopada 29, 2008, 07:59:14 pm »
Evangelos, dopiero zauważyłem, jak posta chciałem spłodzić. Znasz jeszcze moją emalję...?



A post taki: chłopaki robią biznes na religii: http://www.allegro.pl/item492733326_sw_krzysztof_naklejka_inna_niz_wszystkie.html

Sprzedają naklejki ze św. Krzysztofem.


cyt.: Święty Krzysztof był potężnym, czterometrowym olbrzymem o głowie przypominającej bardziej psa niż człowieka?

i dalej bla-bla...

Nazywał się Reprobus czyli „odrażający”. Mieszkał nad rzeką Jordan, przez którą przenosił pielgrzymów. Pewnego dnia przyszło do niego małe dziecko i poprosiło, aby przeniósł je na drugi brzeg. Na środku rzeki ciężar dziecka stał się tak wielkim, że mało nie utopił Reprobusa. Wtedy usłyszał on głos: „Jam jest twój Zbawiciel, pomagając mnie pomagasz innym, dźwigając mnie dźwigasz więc cały świat”. Jezus przywrócił mu ludzki wygląd i nadał imię Christoforos, co z języka greckiego oznacza „niosący Chrystusa”.

Od tamtej pory Święty Krzysztof jest patronem kierowców, żeglarzy i podróżników. Należy do grona Czternastu Świętych Wspomożycieli i jest szczególnym orędownikiem w śmiertelnych niebezpieczeństwach.

Jest tak potężnym Świętym, że w Średniowieczu wierzono, że jeśli ktoś spojrzy na jego wizerunek rano to do wieczora nic złego go nie spotka. Dlatego jego podobiznę umieszczano przy rozstajach dróg i głównych ulicach miast.

Teraz, po blisko dwóch tysiącleciach, Święty Krzysztof powraca w formie tej przepięknej grafiki. Jest to wizerunek jedyny i niepowtarzalny, stworzony specjalnie dla Ciebie przez artystę malarza.

Spójrz uważnie na ten delikatny i dyskretny obrazek...Prawda, że jest wyjątkowy?

Możesz go teraz nakleić na szybie swojego samochodu, aby strzegł Ciebie i Twoich bliskich od niebezpieczeństw w drodze.

To jest Twój patron i powinieneś go mieć blisko siebie, ponieważ z nim nic złego Ci nie grozi.


Ale zakończenie jest z jajem  ;D:

Pamiętaj jednak drogi przyjacielu, że Święty Krzysztof jedzie z Tobą do 120 km/h. Powyżej tej prędkości na jego miejsce wsiada Święty Piotr...
« Ostatnia zmiana: Listopada 29, 2008, 08:02:11 pm wysłana przez maziek »
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Evangelos

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Mistyk! Wierzy, ze istnieje.
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #103 dnia: Grudnia 17, 2008, 09:16:23 pm »
Term, co powiesz na najnowszy watek w forum angielskim?

Hoko

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2962
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #104 dnia: Grudnia 31, 2008, 03:57:07 pm »