Polski > Organizacja forum

Update Forum: sugestie, uwagi.

(1/10) > >>

Terminus:


My, niżej podpisani, użytkownicy Forum Solaris
 
Chcemy wyrazić  prośbę do administratorów naszego forum. Prosimy o przeprowadzenie jego uaktualnienia do najnowszej istniejącej wersji forum Yabb[/b]. Używana tu aktualnie, antyczna wersja 1.3.1 nie umywa się, pod względem możliwości, stabiloności i bezpieczenstwa, do najnowszej wersji 2.1.  

Użytkownicy ani moderatorzy forum nie mogą w żaden sposób przeprowadzić jego uaktualnienia. Możliwość taką mają jedynie administratorzy. Dlatego też uprzejmie prosimy tych ostatnich o przeprowadzenie tej operacji.

O ile rozumiemy, uaktualnienie (update) forum nie będzie skutkowało usunięciem znajdujących się na nim postów i informacji. Zdajemy sobie sprawę, że forum SOLARIS stało się - i sytuacja ta utrzymuje się, miejscem spotkań nielicznej, ale prężnej grupy fascynatów twórczości Stanisława Lema, a także solidnym źródłem informacji dla odwiedzających je gości. Jesteśmy przekonani, że uaktualnienie forum pozwoliłoby utrzymać ten stan rzeczy, i zapewnić jego trwanie przez następne lata.

Niestety, bez tej operacji nie jest to wcale oczywiste.

Na koniec jeszcze raz podkreślamy że powyższa prośba nie jest w żadnym sensie wyrazem niesubordynacji lub sprzeciwu, przeciwnie - jest efektem Naszej troski o forum i jego przyszłe funkcjonowanie; niczym lokatorzy budynku, który wymaga drobnego remontu konstrukcji nośnej, upraszamy administratora o przysługę. Podkreślamy, że gdyby leżało to w zakresie naszych możliwości, przeprowadzilibyśmy update samodzielnie.

Niżej podpisani:
Użytkownicy.

W imieniu wszystkich podpisujących się pod prośbą, zapisał:

W.A. (aka Terminus), moderator.

PS. Poniższy wątek zostanie ,,przyklejony" w polskiej sekcji forum.

NEXUS6:
Mamy sie tu podpisac? Jak to cos ma pomoc, to ja chetnie:
xxx

Rachel:
Popieram apel Terminusa. Podzielam zdanie, że to Forum, to działa tylko dzięki nam i pies z kulawą nogą się o nie troszczy, nie wspominając już o jakimś uaktualnianiu itd.

Podpisuję się więc ja

A.K. ( aka Rachel)  :)

Deckert:
Ja też podpisuje się pod petycją.
Mieliśmy tu już kiedyś spore problemy związane ze słabym bezpieczeństwem tego forum. Upgrade jest konieczny!

CU
Deck

Terminus:
Hmm, DZI[ch280]KUJEMY ZA AKTUALIZACJ[ch280]!

Super. Je[ch347]li mog[ch281] co[ch347] powiedzie[ch263], to pojawi[ch322] si[ch281] taki problem, [ch380]e s[ch261] dwa fora jednocze[ch347]nie i go[ch347]cie wchodz[ch261] na oba, wiadomo[ch347]ciami dziel[ch261]c na prawo i lewo :) Trzeba je rozdzieli[ch263], stare musi przesta[ch263] funkcjonowa[ch263].

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej