Polski > Organizacja forum

Awatary itp.

(1/33) > >>

Terminus:
Ok, postanowiłem to ogłosic, żeby było wszystko jasne i przystępne.
Otóż oficjalnie proponuję, że mogę (oczywiście darmowo) sporządzic chętnym użytkownikom tego forum oprawę graficzną (tj. awatar+,,stopka'' (obrazek umieszczony w sygnaturce pod postem.)).
Niestety jednak, nauczony doświadczeniem, jestem zmuszony nałożyc pewne obostrzenia.
Otóż:
1. Proponuję to wyłącznie osobom, które napisały na forum powyżej 50 postów.
2. Grafika nie będzie zawierała żadnych treści obraźliwych.
3. Chodzi o standardowy awatar 100x100 i stopkę o wymiarach około 100x697.
4. Na zasadzie ,,darowanemu koniowi nie patrzy się w..." zastrzegam sobie prawo do robienia tego tak długo, jak mi się tylko zachce; w zamian zapewniam, że jest to rzecz w pełni darmowa; zaś robię to wyłącznie dlatego, że lubię.
5. Grafika staje się własnością użytkownika (tj. może używac jej np. na innych forach). Niemniej zastrzegam sobie autorstwo. Tj. jeśli ktoś kiedyś będzie obnosił się z faktem, że zrobił to sam, to rozpocznę z nim batalię (oczywiście nie sądową, ale honorową) powołując się właśnie na poniższy post.

Proszę wszystkich chętnych o zgłaszanie się albo w tym temacie, albo o napisanie do mnie wiadomości osobistych (Members>Terminus>Send this user a private message). Każdy może (choc nie musi) podac jakis pomysł, wokół którego możnaby osnuc grafikę (np. w przypadku Deckarda - film Bladerunner, ale motywy są dowolne. Można także zaproponowac cytat do umieszczenia w stopce... ogólnie, dowolne propozycje.

To na tyle.
Pozdrawiam

Monicks:
Cudowna propozycja, tylko ze...
musze wypichcic jeszcze 48 postow!!!  :P

A ze pisac byle czego nie lubie to chyba troche potrwa:(

pozdro

Terminus:
Tak, no przykro mi, ale myślę, że moja motywacja jest dosyc oczywista. Gdybym tego zastrzeżenia nie uczynił, to pojawiło by się 2530 osób, które zarejestrowałyby się na forum, napisały jednego posta (z prośbą o grafikę) i tyle by ich było widac.

Monicks:
Ależ ja to zupełnie rozumiem!
I wcale nie wymagam, żeby za darmochę się produkować - to oczywiste. Tem mój post to tylko taka nutka żalu - dlaczego nie odkryłam strony Lema i tego forum wcześniej... :'(
pozdr

Macrofungel:
Kusząca propozycja. W tym momencie nie mam co prawda pomysłu na awatar, ale dzięki za dobre intencje :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej