Autor Wątek: Z bieżącej chwili...  (Przeczytany 100692 razy)

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Z bieżącej chwili...
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 04, 2010, 06:38:11 pm »
Jerycho ma tyle, stamtąd standardy :) .

Co do ministra... ostatnio był u mnie facet, pochichraliśmy się z tego i owego, padło, że szkoda iż wybory są tylko raz na 4 lata, bo tyle dróg udało się wyremontować. Na to on: no ale oni przez 4 lata składali :) ;) !
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Re: Z bieżącej chwili...
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 04, 2010, 11:40:24 pm »
Cytuj
Jerycho ma tyle, stamtąd standardy
O cie trąba, Oni stamtąd???
To ci Tamci, maja pewnie standardy z Catal, za przeproszeniem, Hujuk. (Çatal Hüyük) ;)
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Z bieżącej chwili...
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 05, 2010, 04:59:41 pm »
Eee liv, nadinterpretujesz :) .

Jerycho było nieprzerwanie zasiedlone od wówczas do teraz, więc po prostu nie trzeba było zaczynać od początku z wypracowywaniem tych... khm, standardów.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Re: Z bieżącej chwili...
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 05, 2010, 05:36:13 pm »
Cytuj
Eee liv, nadinterpretujesz :)
Zgadza się - taka moja uroda :)
Nieprzerwanie, to tam tylko kamulce były (no i cegły z błota). Właściciele kamulców od czasu do czasu się zmieniali. I to radykalnie.
Myślisz, że standardy, jak te kamulce? ;)
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Z bieżącej chwili...
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 11, 2010, 03:01:01 am »
Z innej beczki:
http://www.cbsnews.com/8301-504083_162-20025122-504083.html
Tego brakowało, w opisie Nauki w "Jak ocalał świat"... ::)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Z bieżącej chwili...
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 13, 2010, 11:12:43 pm »
A teraz już wiemy co miały na myśli krasnoludki z "Kingsajza" domagając się pełnego wydania "Baśni braci Grimm":
http://wiadomosci.wp.pl/sr01,rss,kat,1342,title,Erotyka-dla-dzieci-Basnie-ktore-zaskoczyly-rodzicow,wid,12943952,wiadomosc.html
 ::)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Z bieżącej chwili...
« Odpowiedź #36 dnia: Września 27, 2011, 07:53:14 pm »
Wracajac poniekąd do politycznych korzeni wątku...

Przyznam, że to mnie przerosło... Otóż, a propos ostatniej słynnej próby samospalenia (a raczej politycznego szumu wokół niej, bo sama sprawa zasługuje na traktowanie z powagą), dworowałem sobie na na spieprzajdziadu.com w sposób który mnie samemu wydawał się przekraczający kanony dobrego smaku:

"Szeptana propaganda najcyniczniejszych W.N. posuwa się nawet do niebywale beszczelnych stwierdzeń, że do uzdrowienia sytuacji w Wolsce, potrzebne byłoby samospalenie całego Ruchu Oporu, a więc wszystkich członków i sympatyków Partii i innych Prawych Wolaków z samym Geniuszem Mazowsza - Prezesem-Premierem-Prawie-Prezydentem-Odmienionym-Jarosławem Kaczyńskim - na czele."
http://www.spieprzajdziadu.com/muzeum/index.php?title=Samospalenie

A tu się okazuje, że zrobiłem prawie za mimowolnego proroka, bo facet serio to zaproponował:
* "może masowe samospalenie przed Ambasadą Rosji?" - Madziar (27.09.2011, 13:58), komentarz pod artykułem na stronie fronda.pl

Na dowód, że nie zmyślam, bo sam bym nie uwierzył:
http://fronda.pl/news/czytaj/tytul/tupolew_zostal_zestrzelony__15692/strona/2

Zatkało mnie.

EDIT: muszę złożyć samokrytykę Towarzyszki i Towarzysze... Poprzeglądałem dokładniej wypowiedzi tego Madziara i wygląda, że jest to owszem teista i prawicowiec, ale nie PiSowiec, i że kpił sobie tak samo jak ja... (Ma na tyle specyficzny styl, że czasem trudno stwierdzić kiedy pisze serio, a kiedy dla tzw. jaj.) Tak, czy siak, Wasz pokorny sługa prekursor je. Znaczy: Kju najpierw, a kursor za nim ;).
« Ostatnia zmiana: Września 27, 2011, 08:33:07 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Z bieżącej chwili...
« Odpowiedź #37 dnia: Września 28, 2011, 07:41:57 pm »
Tzn. ten tekst: "Szeptana propaganda najcyniczniejszych W.N. posuwa się nawet do niebywale beszczelnych stwierdzeń..." to Twój?
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Z bieżącej chwili...
« Odpowiedź #38 dnia: Września 29, 2011, 06:37:00 am »
Ano... Jak i cała reszta "hasła encyklopedycznego" (vel "eksponatu muzealnego") o samospaleniach zresztą.
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Z bieżącej chwili...
« Odpowiedź #39 dnia: Września 29, 2011, 08:28:05 am »
Pytam, bo widzę bratnią duszę - ja bardzo długo byłem przekonany że bezczelny pisze się "bezszczelny" co mi się w jakiś dziwny sposób wywodziło od szczelności - potem zrozumiałem, że chodzi o czoło ;) ... No a tu mamy coś z beszamelem ;) .
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Z bieżącej chwili...
« Odpowiedź #40 dnia: Września 29, 2011, 11:53:55 am »
Hasło beszamelowe ma dobre umocowanie w historii najnowszej ;):

http://spieprzajdziadu.com/muzeum/index.php?title=Wolska_lingwistyka_stosowana#Ortografia

Nie wiem czy do takich bratnich dusz chcesz się przyznać? ;)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Z bieżącej chwili...
« Odpowiedź #41 dnia: Września 29, 2011, 01:07:10 pm »
A, myślałem, że Ty też masz takiego zadawnionego orta jak ja miałem :) . Znaczy to był dżołk?
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Z bieżącej chwili...
« Odpowiedź #42 dnia: Września 29, 2011, 02:12:06 pm »
Znaczy to był dżołk?

Ano, jak cały ten музей, mazieju... ;)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Z bieżącej chwili...
« Odpowiedź #43 dnia: Września 29, 2011, 02:31:35 pm »
Wot, tiomnyj...
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Z bieżącej chwili...
« Odpowiedź #44 dnia: Września 29, 2011, 04:28:09 pm »
..lud eto nużen pokupit'? ;)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki