Autor Wątek: Lemcon 2019 - zaproszenie i garść informacji  (Przeczytany 12901 razy)

Alqua

  • YaBB Newbies
  • **
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Lemcon 2019 - zaproszenie i garść informacji
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 30, 2019, 10:06:14 pm »
Niestety o ile wiem nie były nagrywane :(

Q

  • YaBB Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Lemcon 2019 - zaproszenie i garść informacji
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 30, 2019, 10:32:30 pm »
Natomiast nie widzę powodu by tematów Lemowskich nie poruszać także na innych konwentach :)

Wiesz, Lempeelowcy (poza nielicznymi wyjątkami typu mnie ;) ) to nie są zwierzęta konwentowe, ani nawet rasowi fanatycy SF* (co się z jedną z panelowych dyskusji zazębia), choć - nie powiem - jakieś forumowe zjazdy czy spotkania w mniejszym gronie miewały miejsce**.

* Raczej czytelnicy tejże wybredni a grymaśni (jeśli wogle ;) ).

** Może - i to mi nieśmiało po łbie łaziło gdy zwracałem się do liva parę postów temu ;) - następne edycje Waszej imprezy byłyby w stanie odgrywać m.in. ich rolę? (Oczywiście nic ponad rzucenie luźnej idei tu nie mogę.)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 30, 2019, 10:36:46 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Alqua

  • YaBB Newbies
  • **
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Lemcon 2019 - zaproszenie i garść informacji
« Odpowiedź #32 dnia: Września 01, 2019, 12:42:42 am »
Ja tu mogę tylko powiedzieć, ze wykorzystanie konwentu jak zjazdu dla forum to jest dobry pomysł. W sumie jedno forum mi tak uratowało pierwszy konwent, który koordynowałem jeszcze w 2004 roku.

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6889
    • Zobacz profil
Odp: Lemcon 2019 - zaproszenie i garść informacji
« Odpowiedź #33 dnia: Września 01, 2019, 01:39:32 pm »
Niestety o ile wiem nie były nagrywane :(
Szkoda.
W dobie wszechobecnych kamer, telefonów, aparatów - dziwne, że nikt niczego nie utrwalił.
Za to serwery pękają od zdjęć miliardów potraw wchłoniętych przez człeki;)
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)