Autor Wątek: Quiz z wiedzy o "Cyberiadzie" - znajdą się jacyś odważni?  (Przeczytany 11357 razy)

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6897
    • Zobacz profil
Odp: Quiz z wiedzy o "Cyberiadzie" - znajdą się jacyś odważni?
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 07, 2017, 12:58:05 am »
bez książki, tylko z kawą:)
"Tylko"...toż to doping!;)
Z innej beczki, mam już na tyle dużo odpowiedzi na quiz, że jak znajdę chwilę, mogę już zrobić jakieś wstępne analizy i statystyki. Tylko nie wiem jeszcze - po co?
:]
Ze zwykłej ludzkiej złośliwości - przy pomocy statystycznego materiału, który dobrotliwie sami Ci dostarczyliśmy - wskażesz nam opowiastki, które powinniśmy na wczoraj powtórzyć, a także te - w których nikt nas nie zagnie;)
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

xpil

  • Full Member
  • ****
  • Wiadomości: 234
    • Zobacz profil
Odp: Quiz z wiedzy o "Cyberiadzie" - znajdą się jacyś odważni?
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 07, 2017, 10:13:51 am »
Ze zwykłej ludzkiej złośliwości.

Odpowiedź godna prawdziwego Lemofilca!

Czyścisz mi ekran...

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6897
    • Zobacz profil
Odp: Quiz z wiedzy o "Cyberiadzie" - znajdą się jacyś odważni?
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 07, 2017, 11:31:05 am »
Czyścisz mi ekran...

Ekrraann (kartkuje notes)...ekrran (kartki szeleszczą)...ekran: urządzenie, na którym bladawce wizualizują sobie bezecne treści ( pochodzące z -> fantomatycznych maszyn) ku uciesze własnej, a zgryzocie pracodawców słono (często jednak nie dosalają - patrz-> przyprawianie) opłacających ich czas.
Ekran wyświetla bardzo często treści niezgodne z obowiązującym prawem - należy go wtedy niezwłocznie odłączyć od źródła energii i zgodnie z nazwą: ekranować od reszty otoczenia. Występuje w wersji dotykowej - wyjątkowo niebezpiecznej...
itd... itp...

O czyszczeniu nic :-\ ::)

Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2192
    • Zobacz profil

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6897
    • Zobacz profil
Odp: Quiz z wiedzy o "Cyberiadzie" - znajdą się jacyś odważni?
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 08, 2017, 01:55:49 pm »
Nie to nie to - nie wygląda na ekran.
Ale to ten:
https://forum.lem.pl/index.php?topic=1593.msg70545#msg70545
serial.
Konkretnie jego pierwszy sezon. Nawet nie wiedziałam, że jest drugi.
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)