Autor Wątek: Czy ktos wie o ktorej godzinie umarl Lem?  (Przeczytany 8318 razy)

Mechaneurysta

  • Gość
Czy ktos wie o ktorej godzinie umarl Lem?
« dnia: Marca 30, 2006, 02:12:20 pm »
Media nie podały tej informacji, ale czytalem gdzies, ze to się stało w nocy.
W poniedziałek o 2:48 mialem sen z zagadkowym przekazem. Zawsze ignoruje senne wyobrażenia jako nieistotne. Nie zyczylbym sobie teraz aby ten sen mial jakis zwiazek z tą tragiczną wiadomoscią. Taki związek można tylko zlekceważyć. Czy możliwe jest aby informacja produkowana w zamknietym świecie takim jak mózg mogłabyć adresowana poza ten świat? (obojętnie czy do kogoś, czegoś czy w nicość wrzechświata). Biorąc pod uwagę, że w świecie zamkniętym i otwartym taka informacja nie ma żadnej masy. Bede szukal jakiegos naukowego wytlumaczenia i mam nadzieje, ze nie stalo sie to ok. 3-ciej w nocy.
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2006, 02:14:26 pm wysłana przez Mechaneurysta »

Terminus

  • Gość
Re: Czy ktos wie o ktorej godzinie umarl Lem?
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 30, 2006, 02:22:44 pm »
Kolego Mechaneurysto, nie można było zadać tego pytania w temacie "Lem nie żyje."?

Przecież dotyczy to śmierci Lema (tak jak i pytanie o jego pogrzeb, do którego też ktoś zupełnie niepotrzebnie założył nowy wątek, mimo iż odpowiedź znajdowała się już dzień wcześniej w temacie "Lem nie żyje.").

Jeśli chodzi o samo pytanie, to niestety nie wiem o której godzinie umarł pan Lem. Wiem, najwcześniej podano to w mediach (tvp3) około 16-tej.
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2006, 02:23:25 pm wysłana przez Terminus »

Mechaneurysta

  • Gość
Re: Czy ktos wie o ktorej godzinie umarl Lem?
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 30, 2006, 02:30:57 pm »
Chciałem zadać to pytanie w temacie "Lem nie żyje", tam jednak jakoś nie miałem serca, każdy żegna Lema, nie chciałem tam pisać o swoich sennych urojeniach.

Mechaneurysta

  • Gość
Re: Czy ktos wie o ktorej godzinie umarl Lem?
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 31, 2006, 11:43:52 am »
Dzoniłem do kliniki. Zgon nastąpił o 15. Taką samą informacje podaje agencja Reuters.
Nie traktuje proroczych słów ze snu powaznie, chociaz brzmialy jak zwiastun.
Jednak w chwili gdy odchodzi ktoś bliski nadzieja podsuwa najbardziej nieprawdopodobne wytłumaczenie.

Falcor

  • Gość
Re: Czy ktos wie o ktorej godzinie umarl Lem?
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 31, 2006, 12:53:35 pm »
W snach jest więcej niż tylko sen :)