Autor Wątek: Terminus jest LEMEM?!  (Przeczytany 12407 razy)

Pirx

  • Gość
Terminus jest LEMEM?!
« dnia: Maja 02, 2005, 12:10:59 pm »
Tak panowie, widzę, że nikt inny nie odważył się założyć nowego tematu, ale to nic. Rozwiążmy więc sprawę u żródła, aby nie zapoczątkowała ona szeregu wydarzeń w związku przyczynowo-skutkowym, na co, że ta właśnie sprawa by je zapoczątkowała nie było by rzecz jasna empirycznych dowodów.
Otóż Terminus głosi, że nie jest Lemem, ale my mu nie wierzymy, bo bo jeśli jest Lemem nie może być Terminusem. Trzeba by zapytać samego Lema  czy jest Terminusem. Być może jest to spisek uwikłany przez Skrzata i pana Stanisława. Nie wiem. Jedno jest pewne, Terminus dopóki jest Terminusem nie przyzna się, że jest Lemem, a Lem dopóki jest Lemem nie przyzna się, że jest Terminusem.  A jeśli Terminus jest Lemem, to Lem nie może się przyznać, że jest Terminusem, bo Terminus wtedy nie istnieje.  ;D

dzi

  • Gość
Re: Terminus jest LEMEM?!
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 02, 2005, 05:01:41 pm »
Zgadza sie.
Czyli odpowiedzi tak czy siak nie poznamy.
Uprzejmie prosze o zamkniecie watku.
;)

Pirx

  • Gość
Re: Terminus jest LEMEM?!
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 02, 2005, 06:12:41 pm »
Poczekajmy na odpowiedź Terminusa... to jest LEMA.

Terminus

  • Gość
Re: Terminus jest LEMEM?!
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 02, 2005, 09:31:38 pm »
Wiesz co Pirx, a mówiłeś że jesteś z tych inteligentnych 14 latków; nie każ mi w to zwątpić... A poza tym obrażasz Lema tym swoim gderaniem.

A może Terminus jest Lemem, dzi jest Pirxem, Pirxe n-tym qrld'em a Rachel świętym Józefem? Jeśli tak, to i tak się nie przynają, a jeśli nie, to też nic z tego. Daj sobie spokój i idź coś poczytać.

Może skrzat powinien zamknąć ten wątek.

Pirx

  • Gość
Re: Terminus jest LEMEM?!
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 02, 2005, 10:41:53 pm »
Fakt, posunąłem się za daleko. Teraz mi głupio.  :-[