Autor Wątek: LGBT  (Przeczytany 81059 razy)

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #60 dnia: Lipca 28, 2019, 04:30:02 pm »
Przecież nie pytam o "Lem a LGBT" tylko o co Ci chodziło z paradygmatem. Czyli jednak rudzi i inne mniejszości niezależnie od ich charakteru powinny się miarkować wobec przechodniów?
No panoszą się, podobnież w Warszawie było w pół roku prawie pół setki rozmaitych demonstracji tak w ogóle a ile LGBT? A może latają po Twoim osiedlu jeden z drugim na łańcuchu w kabaretkach ale na golasa - i te nalepki na drzwiach to jak czosnek od wampirów?

Co do pytań technicznych, to jak zawsze wszystko można.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Hoko

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2950
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #61 dnia: Lipca 28, 2019, 05:23:04 pm »
Oto obiecany cytat z  Mistrza:

Cytuj
..., nie cierpię pederastii (dziwne, że akty lesbijek jakoś mniej mi dolegają), widok całujących się namiętnie brodaczy wywołuje we mnie obrzydzenie, ponieważ z pozaosobniczych przyczyn jestem "nastrojony" heteroseksualnie, znajduję się więc w zachowaniach po stronie większości, ...   

"Sex Wars", NOWA 1996, s. 205

Każdy normalny heteroseksualny facet na akty lesbijek chętnie sobie popatrzy. I  wychodząc z tego rozróżnienia można wydedukować przyczyny całej reszty. Ale Lem od razu stanął tu po stronie większości. Nie zapytamy go już niestety, a ciekawie by było, jakie odczucia wzbudzają w nim np. akty hetero tłustych staruszków. Nie żebym przeciwko takowym cokolwiek miał - tylko, jako się rzekło, gdy rozpatrzy się problem z rozmaitych stron, wiele się wyjaśni.

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2185
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #62 dnia: Lipca 28, 2019, 05:43:23 pm »
To w zasadzie o Ci chodzi w tym wątku? Żeby siedzieć cicho jak się ma mniejszościowe poglądy, bo biją?
pewna cześć gejów wywodzi jak ten Jakubowski, że chcą być postrzegani jako normalsa, że pracują, odpoczywają itp. Czesc zaś epatuje gołą dupą i chce być postrzegana jako erotomany dewianty. I LGBT ma być obowiązującą ideolo państwową nauczaną od przedszkola obowiązkowo.

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #63 dnia: Lipca 28, 2019, 05:50:00 pm »
@ maziek
Twoje pytanie, na które odpowiedziałem jak umiałem:
Cytuj
To w zasadzie o Ci chodzi w tym wątku? Żeby siedzieć cicho jak się ma mniejszościowe poglądy, bo biją?

Twój komentarz do mojej odpowiedzi na to pytanie:
Cytuj
Przecież nie pytam o "Lem a LGBT" tylko o co Ci chodziło z paradygmatem.

Chyba przeczysz sam sobie, skoro w Twoim komentarzu nie ma nic o paradygmacie.

R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #64 dnia: Lipca 28, 2019, 06:45:23 pm »
@R - po prostu plączesz i nie wiadomo, o co Ci chodzi. Tak uważam. Albo nie chcesz tego wypowiedzieć.

@Hoko - Lem wg mnie był ogólnie bardzo przeciw "promocji seksualności" jak to teraz się nazywa, czyli nie tolerował w ogóle tych spraw w przestrzeni publicznej, dość przypomnieć jaką odrazę sądził że wzbudzał tą kobitą z czerwonymi paznokciami w Obłoku Magellana czy jak osiągnął szczyt swoich możliwości opisu tych spraw w Powrocie z Gwiazd ;) . Albo jak w Wizji Lokalnej Tichy rozprawił się z żurnalistą jakiegoś pisma "przyrodniczego", jak to najpierw go zanęcił, że naopowiada strasznych świństw, jak to robią na innych planetach, a jak uzyskał przyrzeczenie, że opublikują słowo w słowo co powie, to potem w zemście opowiadał o pięciorni i innych takich. Więc Lem po prostu był już wtedy, w tym zakresie nie z tego świata, w sensie statystycznym. Jakiż wobec tego mógł mieć stosunek do "promocji" LGBT?
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #65 dnia: Lipca 28, 2019, 09:21:23 pm »
Co do promocji - nie wiem, ale co do homoniewiadomo, to napisał tu:

https://forum.lem.pl/index.php?topic=1735.msg76961#msg76961

R.


Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2185
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #66 dnia: Lipca 29, 2019, 12:33:50 am »

Miałem napisać coś więcej. ale na razie mam obrazek
(...............)

Chciałem napisać, że nie musisz być homoseksualistą żeby być homoseksualistą. Zachowania takie można wygenerować modą jak np. subkulturę emo. Tam tną się, samobójstwa popełniają to homoseksualizmu nie mogą uprawiać?
2. Doktryna jest taka, ze każdy jest biseksualny czyli że jak się kogoś posztura odpowiednio to będzie prowadził działalność homoseksualną.

Sorry Smok -  daruj sobie te wulgarne listy, które nic nie wnoszą poza językowym rynsztokiem - tam zresztą  kierują cały wątek Podobnie linki z tym dzieckiem na filmikach, są poza granicą kulturalnej rozmowy (w tym wypadku monologu). Chwilowo ich nie usunę, bo coś w nich wynika. Podejrzewam, że nikt poza mną ich nie odsłuchał, zatem jeszcze poczekam. Wytrzymaj do jesieni, gwarantuję że wtedy ten tak ekscytujący teraz problem zniknie tak nagle, jak problem braku miejsc w szkołach etc.
liv
« Ostatnia zmiana: Lipca 29, 2019, 04:16:20 am wysłana przez liv »

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #67 dnia: Lipca 29, 2019, 02:07:01 pm »
Kupiłem sobie raport z lipcowego arcyciekawego badania CBOS na temat LGBT, i każdy może to samo zrobić za 8 (osiem) złotych, albo poczekać do połowy sierpnia, kiedy będzie dostępny za darmo. Powiem tyle, że wymowa tych najświeższych pomiarów opinii społecznej wydaje mi się fascynująca; nie wiedziałem, że „rodacy są tacy”...
Melduję również, że „wskaźnik forumowego zainteresowania” wątkiem wzrósł z wczorajszego 2,4
https://forum.lem.pl/index.php?topic=1735.msg76939#msg76939
do dzisiejszego (około godziny 13:00):
791 : 7 dób = 113, 113 : 66 wpisów = 1,7 (im mniejsza liczba, tym większe zainteresowanie).
Jako inicjator, uważam temat wątku za raczej wyczerpany, ale to mówię wyłącznie we własnym imieniu.
R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2185
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #68 dnia: Lipca 29, 2019, 04:55:05 pm »
Nie wklejalem żadnych filmów z dzieckiem

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpnia 14, 2019, 11:57:51 pm »
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpnia 16, 2019, 03:06:24 pm »
Każdy może sam sprawdzić na portalach i w serwisach telewizyjnych.
Wieści o spaleniu kukły Żyda (anonimowego) i szubienicznym wieszaniu fot posłów (konkretnych) całymi tygodniami nie schodziły z medialnych czołówek postępowej prasy, radia i telewizji. Teraz za sprawą LBTQ poderżnięto gardło kukle identyfikowalnego prominentnego człowieka. Ten akt nienawiści potępił RPO, polski episkopat i prezydent Poznania, a prokuratura wszczęła. Jednak trzeba sporo się natrudzić, by znaleźć te informacje. Czołówka i czerwony pasek to nie jest. Krzyk wyrywnych polityków też nie. A uważam, że być powinny, zanim będzie za późno.

Czym się różni wróbelek? Tym, że ma jedna nóżkę bardziej. Różnica polega na tym, że Żyd i szubienice były złe, a LBGT, jako światowy trend, jest O'K. Zwłaszcza że nikt nikomu prawdziwego gardła nie podciął, tylko pokazano niewinny mord na kukle. Symulację. Przemoc udawaną. Artystyczny performans. Nie wolno tłamsić wolności słowa oraz wyrazu sztuki. Zarzynanie dmuchanej lali zostało na dodatek sprowokowane słowami o "tęczowej zarazie", i taka odpłata - symboliczna przecież! - słusznie się ciemnogrodzkiemu arcybiskupowi należała.

R.
.     
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpnia 18, 2019, 04:16:54 pm »
Nie mam wątpliwości, że ten pożałowania godny uczynek zostanie ukarany z całą surowością prawa, co stanie się wręcz modelowym przykładem zwalczania mowy nienawiści. Niebawem tego typu prowokacje skończą się.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpnia 18, 2019, 09:07:15 pm »
https://pl.wikipedia.org/wiki/Prowokacja_(zachowanie)

W linkowanym przez Ciebie tekście kto jest osobą trzecią, kto ofiarą, a kto organizacją, bo nijak nie kapuję?

R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpnia 18, 2019, 09:24:00 pm »
I tego się trzymiej, lepiej nie wiedzieć. Jak nie wiesz, to wprost dopust boży - sumienie czyste i grzechu nie ma.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).