Autor Wątek: wiesiole (wesołe?) wojny religijne ;)  (Przeczytany 20385 razy)

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
wiesiole (wesołe?) wojny religijne ;)
« dnia: Kwietnia 14, 2018, 07:46:07 pm »
Może to dlatego, że ostatnio Franciszek miał powiedzieć iż "piekła nie ma"...hulaj dusza?;)
E to jest wyciąganie słówek, przecie każden wie, że piekło i niebo jest na Ziemi. A ludzkości za wcześnie aby każdą religię odrzucać samopas, bo to prowadzi do destrukcji.
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: wiesiole wojny religijne ;)
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 14, 2018, 08:03:11 pm »
bo to prowadzi do destrukcji.

Znaczy: powstania zakonu oo. destrukcjanów?
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
Odp: wiesiole wojny religijne ;)
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 14, 2018, 08:12:55 pm »
[Znaczy: powstania zakonu oo. destrukcjanów?
Zaraz tam oo. a przyrost naturalny, przy braku nieśmiertelności to pies czy kot ?
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: wiesiole wojny religijne ;)
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 14, 2018, 08:31:54 pm »
Przyrostem to sam się martwię, odkąd znam statystyki (u nas źle, na Zachodzie lepiej, ale tylko dlatego, że sobie imigrantami sztukują), ale nie jestem pewien czy 1. ma to ścisły związek z odchodzeniem od religii (masz jakieś badania, które by na to wykazywały?), 2. nawet jeśli założyć, że tak - czy da się ateizacyjny trend kijem odwrócić (jak to jeden Klasyk ;) powiedział: "Nie można uwierzyć w Pana Boga tylko od wiedzy, że to nam dobrze zrobi.").
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2018, 10:22:53 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
Odp: wiesiole wojny religijne ;)
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 14, 2018, 08:45:11 pm »
ale nie jestem pewien czy 1. ma to ścisły związek z odchodzeniem od religii (masz jakieś badania, które by to wykazywały?)
Badań nie trza, wystarczy przepatrzeć statystyki na naszym podwórku. Aborcja ( bo mieszkanko małe, czyli "ekonomia"), wybór płci itd. Wszystko fajne opcje, ale dla zamożnych, w końcu zabraknie rąk do pracy aby zaspokoić konsumpcję. Wiem  8) robotyzacja ci się marzy, no ale o tym mówię, zwyczajnie za wcześnie.
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta

Hoko

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2949
    • Zobacz profil
Odp: wiesiole wojny religijne ;)
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 14, 2018, 09:37:07 pm »
ale nie jestem pewien czy 1. ma to ścisły związek z odchodzeniem od religii (masz jakieś badania, które by to wykazywały?)
Badań nie trza, wystarczy przepatrzeć statystyki na naszym podwórku. Aborcja ( bo mieszkanko małe, czyli "ekonomia"), wybór płci itd.

wiesz, nie chcę być złośliwy, ale jeśli aborcję uznajesz za jedną z głównych przyczyn małego przyrostu naturalnego, to albo idź się wyśpij, albo ja nie wiem...  :)

Cytuj
Wszystko fajne opcje, ale dla zamożnych, w końcu zabraknie rąk do pracy aby zaspokoić konsumpcję.

czyją konsumpcję? tych z obciętymi rękami?

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
Odp: wiesiole wojny religijne ;)
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 14, 2018, 09:55:49 pm »


wiesz, nie chcę być złośliwy, ale jeśli aborcję uznajesz za jedną z głównych przyczyn małego przyrostu naturalnego, to albo idź się wyśpij, albo ja nie wiem...  :)


O trend , wizję mi chodziło oczywiście. Współcześnie ekonomia decyduje. Przyjęcie " lewackich", "postępowych" idei nie jest przyrosto twórcze w to chyba nie zaprzeczysz.
'
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: wiesiole wojny religijne ;)
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 14, 2018, 10:09:24 pm »
Znaczy wszyscy, co mają dwoje dzieci niepodtrzymujące populacji to lewacy, a dopiero wyżej to porządne ludzie? A księża rz.-kat. jak wypadają na tym tle? Ultrasi jacyś?
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
Odp: wiesiole wojny religijne ;)
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 14, 2018, 10:15:24 pm »
Znaczy wszyscy, co mają dwoje dzieci niepodtrzymujące populacji to lewacy, a dopiero wyżej to porządne ludzie? A księża rz.-kat. jak wypadają na tym tle? Ultrasi jacyś?
Panie, trza się płodzić, aby gatunek przetrwał a kto sie nie płodzi ten kiep, jasne ? No , chyba że ktoś za nieśmiertelnego sie uważa, to przepraszam.
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: wiesiole wojny religijne ;)
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 14, 2018, 10:19:10 pm »
Panie, kiep jest absolutnie niezbędny do płodzenia - chyba że masz pan pomysł, jak płodzić bez kpa?
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
Odp: wiesiole wojny religijne ;)
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 14, 2018, 10:23:34 pm »
Panie, kiep jest absolutnie niezbędny do płodzenia - chyba że masz pan pomysł, jak płodzić bez kpa?
To bez znaczenia, ważny wynik in plus
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: wiesiole wojny religijne ;)
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 14, 2018, 10:27:08 pm »
Znaczy co? Kolega jest krypto-lewakiem roztaczającym fałszywą wizję bez konkretów? A może, uchowaj Boże in vitro, czy inne podłe zberezieństwa?  Domagam się konkretów. Skoro kiep odpada - to jak?
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Hornet

  • Juror
  • Full Member
  • *****
  • Wiadomości: 203
    • Zobacz profil
Odp: wiesiole wojny religijne ;)
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 14, 2018, 10:27:12 pm »
Panie, trza się płodzić, aby gatunek przetrwał a kto sie nie płodzi ten kiep, jasne ? No , chyba że ktoś za nieśmiertelnego sie uważa, to przepraszam.

Rozczarowujesz mnie Wiesiek, pardon, wiesiol. Wszak jesteśmy na forum autora fantastyki popularnonaukowej (tak, wiem, iż sam tym gatunkiem gardził, zwłaszcza w zachodnim wydaniu). Jestem pewien, iż w niedalekiej przyszłości do rozmnażania w ogóle nie będzie potrzebna kopulacja, bo fabryki klonów i cyborgów nas w powielaniu wyręczą. O nieśmiertelności nawet nie wspomnę. Post humorystyczny, zaznaczam wężykiem. 
Gwiazdy nie są dla człowieka - Karellen

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
Odp: wiesiole wojny religijne ;)
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 14, 2018, 10:35:24 pm »
Znaczy co? Kolega jest krypto-lewakiem roztaczającym fałszywą wizję bez konkretów? A może, uchowaj Boże in vitro, czy inne podłe zberezieństwa?  Domagam się konkretów. Skoro kiep odpada - to jak?
Nic nie ma prawa odpadać. Dla mnie liczy się wynik in plus, a co kk sobie uważa  to jego sprawa.
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
Odp: wiesiole wojny religijne ;)
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 14, 2018, 10:39:15 pm »
Jestem pewien, iż w niedalekiej przyszłości do rozmnażania w ogóle nie będzie potrzebna kopulacja, bo fabryki klonów i cyborgów nas w powielaniu wyręczą. O nieśmiertelności nawet nie wspomnę. Post humorystyczny, zaznaczam wężykiem.
Przecie o tym mówie. Na terazniejszość, tylko to co mamy. Ludzie prościej już nie mogę. Litości albo wirtualnego drinka po prosze !
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta