Polski > DyLEMaty

Z PEWNOŚCIĄ nie jesteśmy sami..

<< < (80/84) > >>

Q:
Z tym życiem na K2-18 b to nie tak jednoznaczne wcale...
https://www.astronomy.com/science/k2-18-b-could-have-dimethyl-sulfide-in-its-air-but-is-it-a-sign-of-life/
Cóż... Powtórka z Wenus (ostatnio) i Marsa (nieustająco) ;). I tak będzie póki Obcego za mackę nie złapiemy ;). Ew. Spocka za uszy ;).

Q:
Sygnały jakieś z Wielkiej Niedźwiedzicy?
https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0094576525002449
https://www.livescience.com/space/extraterrestrial-life/strange-star-pulses-detected-in-search-for-extraterrestrial-intelligence
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/naukowiec-odkryl-impuls-z-wielkiej-niedzwiedzicy-nalezy-byc-ostroznym/8kfkc26

Q:
Loeb dalej swoje:
https://arxiv.org/abs/2507.12213
https://avi-loeb.medium.com/is-the-interstellar-object-3i-atlas-alien-technology-b59ccc17b2e3

Q:
Loeb dla TVN-u:

Gdy zaś o nim mowa... Nie było chyba wspominane, że taki projekt uruchomił?
https://en.wikipedia.org/wiki/The_Galileo_Project:
https://projects.iq.harvard.edu/galileo/

Edit: Dyskusja o wiadomych UFO-nagraniach (i nie tylko):

Q:
Rozmowa z Jill Tarter (od SETI):

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej