Polski > Hyde Park

Terminus jest LEMEM?!

(1/1)

Pirx:
Tak panowie, widzę, że nikt inny nie odważył się założyć nowego tematu, ale to nic. Rozwiążmy więc sprawę u żródła, aby nie zapoczątkowała ona szeregu wydarzeń w związku przyczynowo-skutkowym, na co, że ta właśnie sprawa by je zapoczątkowała nie było by rzecz jasna empirycznych dowodów.
Otóż Terminus głosi, że nie jest Lemem, ale my mu nie wierzymy, bo bo jeśli jest Lemem nie może być Terminusem. Trzeba by zapytać samego Lema  czy jest Terminusem. Być może jest to spisek uwikłany przez Skrzata i pana Stanisława. Nie wiem. Jedno jest pewne, Terminus dopóki jest Terminusem nie przyzna się, że jest Lemem, a Lem dopóki jest Lemem nie przyzna się, że jest Terminusem.  A jeśli Terminus jest Lemem, to Lem nie może się przyznać, że jest Terminusem, bo Terminus wtedy nie istnieje.  ;D

dzi:
Zgadza sie.
Czyli odpowiedzi tak czy siak nie poznamy.
Uprzejmie prosze o zamkniecie watku.
;)

Pirx:
Poczekajmy na odpowiedź Terminusa... to jest LEMA.

Terminus:
Wiesz co Pirx, a mówiłeś że jesteś z tych inteligentnych 14 latków; nie każ mi w to zwątpić... A poza tym obrażasz Lema tym swoim gderaniem.

A może Terminus jest Lemem, dzi jest Pirxem, Pirxe n-tym qrld'em a Rachel świętym Józefem? Jeśli tak, to i tak się nie przynają, a jeśli nie, to też nic z tego. Daj sobie spokój i idź coś poczytać.

Może skrzat powinien zamknąć ten wątek.

Pirx:
Fakt, posunąłem się za daleko. Teraz mi głupio.  :-[

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej