Polski > Hyde Park

moze nie na temat..

(1/4) > >>

Shallya:
ale zawsze jakis....czego sluchacie..raczej z muzyki ; p?

ps..wie ktos moze skad mozna zamowic..jakiekolwiek karty (glownie oparte na Diunie Lyncha)ale nie tylko..i komiksy (wydania Marvel)..? =/

Bladyrunner:
właśnie w tej chwili słucham "The Rise And Fall Of Ziggy Stardust And The Spiders From Mars" :)

Terminus:
No nie będę teraz wypisywał wszystkiego czego w ogólności słucham; bo zbyt dużo by tego było. W tej chwili (dosłownie) słucham soundtracku z gry "Midnight Club 2" w którą pasjami ,,trzaskam '' od czasu do czasu (jest bardzo odmóżdzająca, a tego mi zawsze trzeba). Jest to taki mix hip-hopu (z hip hopu lubię w zasadzie wyłącznie francuski Soundkail oraz amerykański Cypress Hill) oraz trance i ambientu (o tych dwóch ostatnich nurtach nie pisze, bo tez temat rzeka dla mnie).
Z kolei płyty które słucham ,,na dniach'' to ostatnio koncerty wiolonczelowe Boccherinniego (szczególnie dziewiąty), jakieś  luzem walające się utworki Jamiroquai, ostatni album Kazimierza Staszewskiego, "Confidence" Gentlemana (reggae), kilku utworów Amon Amarth (death metal), oraz jednego koncertu Metalliki i ostatniego albumu Chemical Brothers.

To tak skrótowo :)

pozdr

dzi:
d'n'b
a raczej breakcore, czy szczegolniej ragga core...
a aktualnie (w sensie dni a nawet tygodni) jakos nie slucham nic...

Deckard:
Ja ostatnio odkrywałem na nowo ClosterKeller. Poza tym zasłuchuję się w nowych MP3-kowych aranżacjach utworów z czasów potęgi komputerów 8-bitowych (Commodore, Atari)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej