Autor Wątek: Właśnie się dowiedziałem...  (Przeczytany 1955524 razy)

dzi

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 3114
  • Profesja: Negat Charakter: Neutralny neutralny
    • Zobacz profil
Re: Właśnie się dowiedziałem...
« Odpowiedź #1935 dnia: Czerwca 25, 2008, 10:26:53 am »
Jak piszą że działa to pewnie działa. To że nie da się podrobić to dość oczywiste, problem raczej czy zawsze rozpoznaje poprawnie właściciela. Zresztą zawsze jest jedno kontra drugie, zmiana marginesu błędu.

This user possesses the following skills:

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16101
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Właśnie się dowiedziałem...
« Odpowiedź #1936 dnia: Czerwca 25, 2008, 06:49:41 pm »
Coz, to rynkowy projekt jednej firmy, a tamten dzialal za rzadowe pieniadze, by walczyc z terrrorrryzmem.

Fajnie będzie jak się to całe oprogramowanie połączy ze Sztuczną Inteligencją, a tej się znudzi służenie bladawcom ::)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16101
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Właśnie się dowiedziałem...
« Odpowiedź #1937 dnia: Czerwca 25, 2008, 06:50:31 pm »
Jak piszą że działa to pewnie działa.

Ty popatrz ;) To zupełnie jak Nauka ;).
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Evangelos

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Mistyk! Wierzy, ze istnieje.
    • Zobacz profil
Re: Właśnie się dowiedziałem...
« Odpowiedź #1938 dnia: Czerwca 27, 2008, 10:28:03 am »
Wlasnie podali w radio, ze Bill Gates wybiera sie na emeryture. Ma zamiar poswiecic sie fundacji charytatywnej, ktora zalozyl z zona.
Strasznie pozno sie zdecydowal, jak na moj gust :)

dzi

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 3114
  • Profesja: Negat Charakter: Neutralny neutralny
    • Zobacz profil
Re: Właśnie się dowiedziałem...
« Odpowiedź #1939 dnia: Czerwca 27, 2008, 10:45:17 am »
Dlaczego? Ile ma lat?

This user possesses the following skills:

Evangelos

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Mistyk! Wierzy, ze istnieje.
    • Zobacz profil
Re: Właśnie się dowiedziałem...
« Odpowiedź #1940 dnia: Czerwca 27, 2008, 11:31:35 am »
Nie wiem ile, ale przy pewnym stanie konta nie chcialoby mi sie latac w krawacie na zebrania, siedziec w biurze, negocjowac i sie stresowac i jak bym byl Gatesem, to bym sobie dal spokoj dawno temu. Ale co tam, kazdy jest inny i lubi zyc na rozne sposoby :)

dzi

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 3114
  • Profesja: Negat Charakter: Neutralny neutralny
    • Zobacz profil
Re: Właśnie się dowiedziałem...
« Odpowiedź #1941 dnia: Czerwca 27, 2008, 12:50:11 pm »
No On właśnie to po prostu lubi. Zresztą skąd pewność że byś nie chciał? Rozważałeś to na poważnie kiedyś? Ja na pewno bym starał się pracować mając fortunę, ze względów społecznych chociażby. Na pół etatu max ;)

This user possesses the following skills:

Evangelos

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Mistyk! Wierzy, ze istnieje.
    • Zobacz profil
Re: Właśnie się dowiedziałem...
« Odpowiedź #1942 dnia: Czerwca 27, 2008, 01:06:46 pm »
Hmm, skoro pytasz, to tak, zastanawialem sie. Zupelnie nie interesuje mnie prowadzenie firmy komputerowej, siedzenie na zebraniach, chodzenie w krawacie i dogladanie stanu akcji. Jakies to wszystko nie w moim stylu i pewnie stresujace. Wolalbym zamieszkac w jakims inspirujacym miejscu, w koncu wziac sie porzadnie za pisanie, granie na instumentach, sluchanie muzyki, wyjezdzalbym czesciej kajakowac i latac na paralotni, zalozylbym sobie warzywnik (no nie przyjemniej jest patrzec, jak marchewki i kapusta wyrastaja, niz na wskazniki gieldowe?), spotykal sie z przyjaciolmi, wspieral schroniska dla bezdomnych zwierzat, kupil fajna lodz i w koncu bym nic (no prawie) nie musial, tylko mogl i wybieral. Pomyslow na dobre przezycie czasu mam sporo i pomimo, ze staram sie je wprowadzac w zycie na codzien, to nie przyjezdzanie do biura na 8 godzin oraz wysoki stan konta bardzo by mi pomogly w realizacji.

dzi

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 3114
  • Profesja: Negat Charakter: Neutralny neutralny
    • Zobacz profil
Re: Właśnie się dowiedziałem...
« Odpowiedź #1943 dnia: Czerwca 27, 2008, 02:10:51 pm »
Mówiłem o pracy ogólnie a nie o przebranżawianiu się na firmę komputerową..... Nieważne zresztą :)

This user possesses the following skills:

Hoko

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2963
    • Zobacz profil
Re: Właśnie się dowiedziałem...
« Odpowiedź #1944 dnia: Czerwca 29, 2008, 01:16:13 pm »
Jak zauważył pewien kloszard, żadna praca nie hańbi, byle nie nadużywać...

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16101
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Właśnie się dowiedziałem...
« Odpowiedź #1945 dnia: Czerwca 30, 2008, 09:29:23 pm »
Rozważałeś to na poważnie kiedyś? Ja na pewno bym starał się pracować mając fortunę, ze względów społecznych chociażby. Na pół etatu max ;)

Cholera, Ty jesteś większy idealista niż ja ;). Wiedziałem :D.
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16101
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Właśnie się dowiedziałem...
« Odpowiedź #1946 dnia: Czerwca 30, 2008, 09:31:53 pm »
Hmm, skoro pytasz, to tak, zastanawialem sie. Zupelnie nie interesuje mnie prowadzenie firmy komputerowej, siedzenie na zebraniach, chodzenie w krawacie i dogladanie stanu akcji. Jakies to wszystko nie w moim stylu i pewnie stresujace. Wolalbym zamieszkac w jakims inspirujacym miejscu, w koncu wziac sie porzadnie za pisanie, granie na instumentach, sluchanie muzyki, wyjezdzalbym czesciej kajakowac i latac na paralotni, zalozylbym sobie warzywnik (no nie przyjemniej jest patrzec, jak marchewki i kapusta wyrastaja, niz na wskazniki gieldowe?), spotykal sie z przyjaciolmi, wspieral schroniska dla bezdomnych zwierzat, kupil fajna lodz i w koncu bym nic (no prawie) nie musial, tylko mogl i wybieral. Pomyslow na dobre przezycie czasu mam sporo i pomimo, ze staram sie je wprowadzac w zycie na codzien, to nie przyjezdzanie do biura na 8 godzin oraz wysoki stan konta bardzo by mi pomogly w realizacji.

A ja bym se chyba w Kosmos poleciał dalej niż ktokolwiek wcześniej, choćby mi to pół fortuny zżarło (hmm... trzebaby przeliczyć bo impreza kosztowna).
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16101
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Właśnie się dowiedziałem...
« Odpowiedź #1947 dnia: Czerwca 30, 2008, 09:34:12 pm »
Jak zauważył pewien kloszard, żadna praca nie hańbi, byle nie nadużywać...

I tak miał zdrowsze podejście niż sławetny plebs rzymski, który pracę miał za hańbę i ci z filozofów Antyku, którzy podobne poglądy głosili.
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

ANIEL-a

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 701
  • a może tak pomóc dzieciakom? kliknij ikonkę IE ;)
    • Zobacz profil
Re: Właśnie się dowiedziałem...
« Odpowiedź #1948 dnia: Lipca 09, 2008, 04:54:40 pm »
Coś dla Q

http://wiadomosci.onet.pl/1448796,242,1,1,lustra_obronne,kioskart.html


(ja wiedziałam, oni to robią za pomocą luster ;) )

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16101
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Właśnie się dowiedziałem...
« Odpowiedź #1949 dnia: Lipca 09, 2008, 05:35:24 pm »
Stary, dobry, sposób Archimedesa ;). (Nie uciekniemy od tego wracania do Antyku.)

Teraz tylko trzeba te lustra zbudować. (Meteor przejrzy się i ucieknie ;D.)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki