Polski > Lemosfera

Przywitaj się

(1/41) > >>

skrzat:
Nowi użytkownicy, którzy nie mają śmiałości, aby od razu udzielać się w innych wątkach, mogą potrenować tutaj  8)

Kim jesteś? Dlaczego Lem? Or just say "Hello"!

Aby dodatkowo zachęcić Was do wyjścia z cienia, wśród nowych osób, które opublikują post w niniejszym wątku, będziemy regularnie rozlosowywać superanckie koszulki i książki Stanisława Lema! Nagradzać planujemy również najciekawsze i najbardziej oryginalne posty.

Będzie nam miło Was poznać i porozmawiać z Wami. Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej!

xpil:
Temat trochę dla mnie niezręczny: mam żonę, a nie mam sepulek. Próbowałem znaleźć kogoś w podobnej sytuacji, ale głupio jakoś tak wypytywać. Zresztą wszyscy i tak umywają ręce.

Q:
Pan jest ssakiem, prawda? A więc pomyślnego ssania! ;)

olkapolka:

--- Cytat: xpil w Października 27, 2017, 12:03:54 pm ---Temat trochę dla mnie niezręczny: mam żonę, a nie mam sepulek. Próbowałem znaleźć kogoś w podobnej sytuacji, ale głupio jakoś tak wypytywać. Zresztą wszyscy i tak umywają ręce.

--- Koniec cytatu ---
Hmm...rzeczywiście trudna sprawa, ale nie beznadziejna...musisz się przyodziewać w coś więcej niż t-shirt oraz zakupić kacież. Powinno doraźnie pomóc.

Lieber Augustin:
Witam szanowni państwo!
O mnie: Jestem Rosjaninem, mieszkam na brzegach Morza Czarnego, w Odessie.
Zawód – inżynier-elektronik.
Czytam i mówię po rosyjsku, po ukraińsku, po niemecku oraz trochę po polsku.
Lubię: pracować, wędrować, a w niedzielę wieczorem tak się rozluźnić z piękną książką i kieliszkiem wina „Madeira”.
Nie lubię: kłamstwa, chamstwa i Rosji.
Mam mądrą żonę i ulubioną córeczkę, która podejmuje obecnie studia magisterkie na uniwersytecie.
Jestem miłośnikiem twórczośći Lema, na tyle, że pierwszą książką, jaką przeczytałem po polsku, był „Kongres futurologiczny”.
Posiadam wielką kolekcję dział mistrza (e-book’ów) w językach polskim, rosyjskim oraz niemieckim, i chętnie podzielę się, może ktoś potrżebuje.
No, niby wszystko. Za dużo gadam. Przepraszam za ewentualne błędy gramatyczne.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej